Indijos pilietis nubaustas dėl nelegalų vežimo per Lietuvą

ŠaltinisBNS

Lietuvoje legaliai gyvenantis Indijos pilietis H. S. K. nubaustas už nelegalų vežimą per šalies teritoriją, pranešė Generalinė prokuratūra.

Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmai pripažino vyrą kaltu dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną ir jam skirta beveik 10 tūkst. eurų bauda ir nusikalstamai veiklai atlikti naudoto automobilio vertę atitinkanti suma – 1910 eurų.

Bylos duomenimis, šių metų rugpjūčio 4 dieną leidimą Lietuvoje gyventi turintis Indijos pilietis H. S. K. per Lietuvos teritoriją vežė tris nelegalius migrantus.

Nuteistasis teigė, kad su juo susisiekė pažįstamas asmuo iš Indijos ir paprašė pervežti tris Indijos piliečius, kurie iš Baltarusijos buvo atvežti į Lietuvą, tačiau turėjo pasiekti Lenkiją.

Nuteistasis teigė, kad su juo susisiekė pažįstamas asmuo iš Indijos ir paprašė pervežti tris Indijos piliečius

Nusikaltimo dieną kelyje Druskininkai-Marcinkonys H. S. K. pastebėjo tris tamsaus gymio vyriškius ir sustojęs prie jų, suprato, kad tai tie patys asmenys, kuriuos jam reikės pervežti, tačiau neilgai trukus automobilį patikrinti sustabdė policijos pareigūnai ir visus asmenis sulaikė.
 
Visi trys nelegaliai keliavę asmenys teigė, kad per įdarbinimo agentūrą iš Indijos keliavo į Lenkiją, o už šią kelionę buvo sumokėję 1 mln. 200 tūkst. rupijų (apie 15 tūkst. eurų).

Vyrai teigė, kad kelionės metu iš jų buvo atimti daiktai, jie sulaipinti į vilkiko priekabą ir vėliau paleisti laukuose, teigiant, kad jie jau yra Lenkijoje, nors buvo Lietuvoje, todėl ėmė ieškoti kitų asmenų, galinčių juos toliau pervežti iki Lenkijos.

Tyrimui vadovavusi Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorė teismui bylą perdavė su baudžiamuoju įsakymu. Ikiteisminį tyrimą atliko Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Ikiteisminio tyrimo skyriaus pareigūnai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte