Ilgai lauktame „Žiedų valdovas: galios žiedai“ seriale sekso scenų nebus, jis debiutuos rugsėjo 2 d.

Rugsėjo 2 d. debiutuos ilgai lauktas „Amazon Prime“ serialas „Žiedų valdovas“, kuriame bus atgaivinta tai, ką studija vadina „Antruoju amžiumi“ Viduržemio istorijoje iš Johno Ronaldo Reuel Tolkieno (Džono Ronaldo Ruelio Tolkino) romanų.  Iš viso serialas truks 50 valandų.

Kelių sezonų serialo „Žiedų valdovas: galios žiedai“ (angl. The Rings of Power) premjera įvyks  „Amazon Prime Video“ platformoje daugiau nei 240 šalių.

Serialo veiksmas vyks tūkstančius metų prieš J. R. R. Tolkieno „Hobito“ ir „Žiedų valdovo“ įvykius. Pats pavadinimas pranašauja „epinę istoriją, kuri sujungia svarbiausius J. R. R. Tolkieno Antrojo amžiaus įvykius: kultinių žiedų kalimą“, sakoma pranešime spaudai.

„Žiedų valdovas: galios žiedai“ sujungia visas svarbiausias Viduržemio Antrojo amžiaus istorijas: žiedų kalimą, Tamsos valdovo Saurono iškilimą, epinį pasakojimą apie Numenorą ir Paskutinę elfų ir žmonių sąjungą“, – pranešime spaudai sakė serialo kūrėjai J. D. Payne’as (Peinas) ir Patrickas McKay’us (Patrikas Makėjus).

„Iki šiol žiūrovai ekrane matė tik vieno žiedo istoriją, tačiau prieš atsirandant vienam žiedui, jų buvo daugybė… Ir mes džiaugiamės galėdami pasidalyti jų visų epine istorija.“

Pasak pranešimo spaudai, serialas „nukels žiūrovus į epochą, kurioje buvo kuriamos didžiosios galios, karalystės tapo didingos ir žlugo, buvo išbandomi neįtikėtini herojai, viltis kabojo ant ploniausių siūlų, o didžiausias piktadarys, kada nors išniręs iš Tolkieno plunksnos, grasino visą pasaulį apgaubti tamsa“.

„Serialas prasideda taikos laikais, ir pasakoja apie pažįstamų ir naujų veikėjų susijungimą, kurie susiduria su ilgai bijoto blogio sugrįžimo į Viduržemį“, – toliau pasakojama pranešime.

„Nuo tamsiausių Miglotųjų kalnų gelmių iki didingų elfų sostinės Lindono miškų, nuo kvapą gniaužiančios Numenoro salos karalystės iki tolimiausių žemėlapio kampelių – šios karalystės ir veikėjai sukurs palikimą, kuris gyvuos dar ilgai po to, kai jų nebeliks.“

Seriale nebus sekso scenų

Serialo kūrėjai sako, kad serialas bus skirtas visoms amžiaus grupėms. P.  McCay teigė norintis, kad serialas patiktų įvairiems gerbėjams, įskaitant ir paauglius.

Jis taip pat paminėjo, kad „vaikams kartais gali tekti užsitraukti antklodę ant akių, jei bus šiek tiek per baisu”.

Kūrėjas sakė suprantantis, kodėl gerbėjai nervinasi dėl šio serialo. „Mes žinome, ką reiškia kažko laukti, ir bijoti, kad tai bus ne tai, ko tikėjaisi, – sakė  serialo kūrėjas žurnalistams.

2020 m. istorijos gerbėjai sunerimo, kai gerbėjų svetainė pranešė, kad aktorių atrankos kvietimuose buvo parašyta, kad jie turėtų „gerai jaustis nuogi“. Be to, jis pranešė, kad serialas pasamdė „intymumo koordinatorių“.

Pirmieji trys „Žiedų valdovo“ filmai vis dar patenka tarp 75 pelningiausių visų laikų filmų. Šie filmai buvo „Žiedų valdovas. Žiedo brolija“ (2001 m. ), „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas“ (2003 m.).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte