Į Ukrainą skriejo 75 raketos, naikinama energetikos infrastruktūra

ŠaltinisBNS

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad Rusija pirmadienį per smūgius keliuose šalies miestuose taikėsi į energetikos infrastruktūrą, be kita ko, panaudodama Irane pagamintus bepiločius orlaivius.

„Šis rytas sunkus. Turime reikalų su teroristais. Dešimtys raketų ir iranietiškų [dronų] „Shahed“. Jie turi du taikinius. Energetikos objektai visoje šalyje… Jie nori panikos ir chaoso, jie nori sunaikinti mūsų energetikos sistemą“, – sakė V. Zelenskis vaizdo kreipimesi socialinėje žiniasklaidoje ir pridūrė, kad „antrasis taikinys yra žmonės“.

Valerijus Zalužnas anksčiau pirmadienį pranešė, kad Rusija pirmadienio rytą į Ukrainą paleido 75 raketas, o 41 iš jų numušė oro gynybos sistemos

Pirmadienio rytą virtinėje Ukrainos miestų nugriaudėjo sprogimai. Be kita ko, raketomis smogta sostinei Kyjivui pirmą kartą per kelis mėnesius. Kelioms valandomis anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šeštadienį įvykusį sprogimą ant didžiulio tilto, jungiančio Rusiją su jos aneksuotu Krymu, pavadino „teroristiniu aktu“ ir apkaltino dėl to Ukrainos specialiąsias tarnybas.

Ukrainiečių kariuomenės vadas Valerijus Zalužnas anksčiau pirmadienį pranešė, kad Rusija pirmadienio rytą į Ukrainą paleido 75 raketas, o 41 iš jų numušė oro gynybos sistemos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

 1. Kiek galima sakyti, kad reikia diplomatijos, reikia tartis. Be ne, toliau sprogdinamės, pykstamės. Baisu sunkiai nusakomai. 🙁

  • Bet svarbiausia, kad ir toliau plaus smegenis apie ukrainiečius didvyrius ir jų nesibaigiančias pergales, kad nereikia jokių derybų ir Ukraina jau tuoj tuoj atsiims Krymą. Ir bus begalės suaugusių vaikų – sofos kovotojų, kurie tai džiaugsmingai palaikys, siųsdami prakeikimus rusams (o tiksliau sau patiems, nes viskas, ką darai, darai sau) ir su dideliu džiaugsmu klausysis pasakų, apie tai, kaip rusai jau išleido paskutinę raketą ir jų surūdiję ginklai baigiasi, kaip jie apšaudo patys save, kaip Putinas jau tuoj tuoj numirs. Kai tuo tarpu Rusija jau prisijungė penktadalį Ukrainos ir dabar bet kokią invaziją į šias žemes traktuos kaip Rusijos užpuolimą ir šiuo pagrindu duos atitinkama atkirtį Ukrainai. Rusija turi 7000 branduolinių galvučių, kurių vienos galia kaip 20 Hirosimų.

   Prieš kelias dienas buvo video, kuriame ir buvo kalbama, kad tuoj, tuoj prasidės Ukrainos bombordavimas – I etapas – per 72 val sunaikinama visa elektros infrastruktura ir Ukraina lieka be vandens ir elektros, t.y sugrįžta į 18 amžių, , antas etapas – susprogdinami visi tiltai per Dneprą it t.t.

   Jeigu taip įvyktų, ar įsivaizduojat kas lauktų Ukrainos žmonių, kai žiema ant nosies. Atsitokekit sofkučių kovotojai, karas yra siaubingas dalykas. Ir jokiais ginklais ir didvyriais karo nelaimėsi, nes XXI amžiuje kovoja ne žmonės, bet technologijos. Karas turi būti stabdomas derybomis ir kuo greičiau, tuo mažiau nuostolių Ukrainos žmonės patirs.

   • Derėtis su tuo kuris pasakė arba nusižudyk pats, arba aš nužudysiu nėra jokių galimybių ir variantų. Jei kovą nutrauks ruzzija, tai karas baigsis, jei kovą nutrauks Ukraina – ji visa bus „denazzifikuota“.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte