Į Tėvo namus iškeliavo Palendrių Šv. Benedikto vienuolyno tėvas Žėraras

Šiandien rytą Lietuvos katalikų tikinčiųjų bendruomenę pasiekė žinia, kad į Tėvo namus iškeliavo Palendrių šv. Benedikto vienuolyno tėvas Žėraras de Martelis. Palendrių vienuolyno prioras tėvas Kazimieras Milaševičius, OSB išplatino šį pranešimą:

„Mūsų brangus brolis Viešpatyje, tėvas Gerard de Martel, po sunkios ligos kovo 31 dienos rytą užmigo Viešpatyje Palendrių švento Benedikto vienuolyne. Jis gimė 1940 metų lapkričio 18 dieną, davė įžadus 1965 metų sausio 6 d., o įšventintas į kunigus 1971 rugpjūčio 8 d.

Tėvelio Žėraro laidotuvės bus Didįjį penktadienį (balandžio 2 d.) 12 val. gedulingos šv. Mišios ir pamaldos bus aukojamos Palendrių šv. Benedikto vienuolyno bažnyčioje balandžio 12 d. (pirmadienį) 10 val. Kviečiame jungtis malda, o jei bus galimybė dalyvauti laidotuvėse ar šv. Mišių aukoje“.

Tėvas Žėraras žmones drąsino pasitikėti Dievo meile ir nieko nebijoti. Jis ne vienam dvasininkui ir pasauliečiui buvo dvasios tėvas bei patarėjas.

Pavyzdžiui, buvęs Seimo narys Povilas Urbšys apie benediktiną vienuolį liudijo: „Pirmojo susitikimo metu išklausęs mane, jis tiesiog į rankas įdavė rožinį. Iš pradžių reikėjo pastangų, kad rožinio malda prigytų manyje, paskui po truputėlį ji pradėjo skleistis mano dvasioje ir pajutau realią jos jėgą“.

Panašių liudijimų apie šio vienuolio išskirtinę asmenybę, sielos skvarbumą ir išmintį gali pateikti ne vienas tikintysis, patyręs asmeninį santykį su juo.

Tėvo Žėraro paskutinę kelionę palydėkime savo užtarimo malda.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis