I. Šimonytė apie atnaujinamas pamaldas: reikia stengtis, kad tai netaptų papildomu situacijos apsunkinimu

ŠaltinisBNS

Premjerė Ingrida Šimonytė sako esanti dėkinga bažnyčiai už pagalbą suvaldant COVID-19 pandemiją ir ragina stengtis, kad Vyriausybės palengvinimai ir Bažnyčios sprendimas atnaujinti pamaldas su tikinčiaisiais neapsunkintų situacijos.

„Esu dėkinga, už tai, ką Bažnyčia padarė iki šiol tam, kad tikrai prisidėtų prie viruso plitimo suvaldymo. Labai tikiuosi, kad bus laikomasi saugumo reikalavimų. Matyt, kad Bažnyčia įvertino, kad ir Vyriausybė priėmė tam tikrų sprendimų dėl tokių galbūt didesnių žmonių susibūrimo vietų atvėrimo. Tai dabar tiesiog visi turėsime stengtis, kad tie sprendimai nei mūsų, nei Bažnyčios tiesiog netaptų papildomu situacijos apsunkinimu“, – Švenčionyse penktadienį žurnalistams sakė I. Šimonytė. 

Lietuvos vyskupų konferencija penktadienį pranešė, kad nuo sekmadienio visų savivaldybių bažnyčiose atnaujinamos pamaldos dalyvaujant tikintiesiems. Katalikų Bažnyčios atstovai pranešė atsižvelgę į augantį vakcinuotų žmonių skaičių ir į Vyriausybės sprendimus leisti atnaujinti įvairių įstaigų veiklą.

Pamaldos be tikinčiųjų pastarosiomis savaitėmis vyko kai kurių savivaldybių bažnyčiose, išaugus sergamumui koronavirusu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Parsidavė bažnyčia už 30 sidabrinių.Koktu.Pirmą kartą pagalvojau apie pasitraukimą iš bažnyčios.Nes,nesuprantu kur eina bažnyčią ?Su šėtonu bendradarbiauja su valdžia.Aiškiai yra apaštalųdarbų 13 skyriuje aprašyta,žvėrių ženklą ant rankos.O dar reklamuoja ir propoguoja.Piktojo darbus.Kas ištvėrs iki galo bus išgelbėtas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis