„Grammy“ nominantas J. Campas: per pandemiją Dievas mane daug ko išmokė

„Grammy“ nominuotas krikščionių atlikėjas Jeremy Camp kitą mėnesį išleis naują albumą, kurį įkvėpė tai, ko Dievas jį išmokė per visą koronaviruso pandemiją.

„Aš supratau, kad kai tu leidi Dievui kalbėti tavo širdžiai, tai, kas klesti ir išeina, yra džiaugsmas, viltis ir ramybė, – sakė jis. – Visa tai paaiškėja, kai leidi Viešpačiui kalbėti su tavimi širdimi ir bet kokiomis aplinkybėmis“.

Atlikėjas, prisipažinęs esąs „viską kontroliuoti mėgęs keistuolis“ ir pasidalino, kad didžiausia pamoka, kurią Dievas jam suteikė pandemijos metu, buvo atsisakyti troškimo viską kontroliuoti ir išmokti pasitikėti vien Dievu.

„Manau, kad vienas iš dalykų, kuriuos supratau, yra tai, kad aš negaliu visko kontroliuoti“, – sakė jis. „Kasdien sakau: „Gerai Dieve, aš tavimi pasitikėsiu. Nesistengiu to suprasti, nes nesuprantu“, – pasakoja atlikėjas.

J. Campas atskleidžia, kad šis laikas ir naujos kokybės santykio su Dievu atradimas įkvėpė jį ir kūrybiniams polėkiams. „Ši patirtis įkvėpė naujausią singlą „When You Speak“, kuris bus būsimame albume, taip pat pavadintame „When You Speak“.

Jeremy Campas – amerikiečių šiuolaikinės krikščioniškos muzikos dainininkas ir dainų autorius iš Lafajetės, Indianos valstijos. Atlikėjas išleido vienuolika albumų.

J. Campas laimėjo penkis „GMA Dove“ apdovanojimus, buvo nominuotas trims Amerikos muzikos apdovanojimams ir kartą nominuotas „Grammy“ apdovanojimui už geriausią pop/šiuolaikinio gospelo albumą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte