Gitanas Nausėda Čikagoje sulaukė kaltinimų homofobija

ŠaltinisBNS

Prezidento Gitano Nausėdos vizito Čikagoje, JAV, metu, jam sakant kalbą vietos bendruomenėje, mergina iškėlė jį homofobija kaltinantį plakatą.

Kaip matyti vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo portalas lrytas.lt, prezidentui sakant kalbą Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje, priešais susirinkusiuosius atsistojo mergina ir iškėlė plakatą su tekstu „Nausėda yra homofobas“.

Plakatas iš merginos buvo atimtas, o ji po kurio laiko išlydėta iš bažnyčios.

Kaip BNS informavo prezidento atstovas Ridas Jasiulionis, prezidentas trumpai sureagavo į minimą incidentą bažnyčioje, pasakęs: „Padėkokime žmogui, kuris išreiškė savo nuomonę“.

Vėliau jis tęsė sveikinimo kalbą Čikagos lietuvių bendruomenei.

Prezidentas anksčiau yra sakęs, jog būtų prieš teisę homoseksualiems asmenims įsivaikinti.

Jis taip pat yra sakęs, kad būtų nepasirašęs Partnerystės įstatymo, koks jis buvo pateiktas Seime, dėl beveik vienodo santuokos ir partnerystės apibrėžimo. Vis dėlto G. Nausėda teigia, kad Prezidentūra dalyvavo ir dalyvaus diskusijose dėl partnerystės įteisinimo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

 1. LAIŠKAS ROMIEČIAMS
  Rom 1
  Pagonių nusikaltimas Dievui
  18 Dievo rūstybė apsireiškia iš dangaus už visokią žmonių bedievystę ir neteisybę, kai teisybę jie užgniaužia neteisingumu. 19 Juk tai, kas gali būti žinoma apie Dievą, jiems aišku, nes Dievas jiems tai leido suprasti. 20 Jo neregimosios ypatybės – jo amžinoji galybė ir dievystė – nuo pat pasaulio sukūrimo aiškiai suvokiamos protu iš jo kūrinių, taigi jie nepateisinami. 21 Pažinę Dievą, jie negarbino jo kaip Dievo ir jam nedėkojo, bet tuščiai svarstydami paklydo, ir neišmani jų širdis aptemo. 22 Girdamiesi esą išmintingi, tapo kvaili. 23 Jie išmainė nenykstančiojo Dievo šlovę į nykstančius žmogaus, paukščių, keturkojų bei šliužų atvaizdus.
  24 Todėl Dievas per jų širdžių geismus atidavė (leido pasiduoti, neapsaugojo nuo pasidavimo) juos tokiam neskaistumui, kad jie patys teršė savo kūnus. 25 Jie Dievo tiesą iškeitė į melą ir lenkėsi bei tarnavo kūriniams, o ne Kūrėjui, kuriam šlovė per amžius. Amen!
  26 Štai kodėl Dievas paliko juos gėdingų aistrų valiai. Jų moteriškės prigimtinius santykius pakeitė priešingais prigimčiai. 27 Panašiai ir vyriškiai, pametę prigimtinius santykius su moterimis, užsidegė geiduliais vienas kitam, ištvirkavo vyrai su vyrais, ir jiems būdavo jais pačiais už iškrypimą vertai atmonijama.
  28 Jie nesirūpino pažinti Dievą, tai ir Dievas leido jiems vadovautis netikusiu išmanymu ir daryti, kas nepridera. 29 Todėl jie pilni visokio neteisumo, piktybės, godulystės ir piktumo, pilni pavydo, žudynių, nesantaikos, klastingumo, paniekos, apkalbų. 30 Jie – Dievo nekenčiami šmeižikai, akiplėšos, išpuikėliai, pagyrūnai, išradingi piktadariai, neklausantys tėvų, 31 neprotingi, neištikimi, be meilės, negailestingi. 32 Nors žino Dievo sprendimą, jog visa tai darantys verti mirties, jie ne tik patys taip daro, bet ir palaiko taip darančius.

 2. Prezidente, paprasti lietuviai su Jumis, nes kas, jei ne Jūs dar galite apginti prieš šią vaivorykštinę ideologiją, kurią dabar tiesiog kiša per prievartą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis