G. Nausėda – prieš griežtus ribojimus nesiskiepijantiems

ŠaltinisBNS

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pareiškė, kad nepalaiko griežtų ribojimų nuo koronaviruso nesiskiepijantiems žmonėms.

„Aš netikiu, kad problemas galima spręsti dekretais, gąsdinimais ir privalomumais. Aš visada tikiu motyvacijos jėga“, – žurnalistams sakė G. Nausėda.

Pasak jo, Lietuvos institucijos neišnaudoja motyvacinių priemonių žmonėms skiepytis.

Anot prezidento, griežtos priemonės nesiskiepijantiems „sukeltų priešišką reakciją“ ne tik tarp vakcinavimo priešininkų, bet ir abejojančiųjų skiepo nauda.

„Tai gali padaryti labai blogą poveikį“, – kalbėjo G. Nausėda.

Taip jis kalbėjo paprašytas įvertinti Prancūzijos inicijuojamas griežtas priemones, kuriomis siekiama paskatinti vakcinavimą nuo COVID-19.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) pirmadienį paskelbė, kad skiepai nuo rugsėjo bus privalomi sveikatos apsaugos, senelių namų darbuotojams ir kitiems žmonėms, dirbantiems su pažeidžiamais žmonėmis. 

E. Macronas pranešė, kad nuo rugpjūčio mėnesio visi, norintys išeiti pavalgyti ar išgerti, įlipti į tarpmiestinį traukinį arba apsipirkti prekybos centre, turės pateikti „sveikatos pasą“. Tai reiškia, kad jie turės būti vakcinuoti arba turėti neigiamą testo dėl COVID-19 atsakymą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

 1. Ar yra Lietuvoje vakcinų nuo COVID-19, kurios nėra išbandytos ar pagamintos, gamybos metu naudojant ląstelių linijas, gautas iš abortuotų vaikų?

  Ne, kol kas visos platinamos COVID-19 viruso vakcinos yra gaminamos ir (arba) tiriamos ląstelių linijomis, kurios gautos iš abortuotų vaikų (neteigiama, kad pačioje vakcinoje yra ląstelių, tiesiog nužudytų vaikų ląstelės buvo naudojamos išvedant linijas).

  Tai nėra dar vieną sąmokslo teorija, nes patys gamintojai patvirtina, naudoję po abortų paimtas medžiagas. Daugiau mokslinės informacijos, gautos iš vakcinų gamintojų rasite Children of God for Life gairėse. Plačiau: balsastyruose taškas net

  Kiek buvo paaukota nekaltų vaikų, kol išvesta HEK-293 ląstelių linija? „Tai nereiškia, kad buvo 293 abortai, tačiau norint atlikti 293 eksperimentus, reikia atlikti daug daugiau nei vieną abortą. Kalba eina apie šimtus abortų. Tai buvo padaryta bendradarbiaujant su kai kurioms ligoninėms. Švedijoje buvo grupė, kuri dalyvavo kuriant WI-38 ląstelių liniją, taigi kitokią ląstelių liniją, tačiau jie reguliariai abortuodavo kūdikius, kad juos būtų galima naudoti kuriant vaisiaus ląstelių linijas Kadangi tai buvo daroma specialiai tyrimų tikslais, todėl jie iš tikrųjų gaudavo šiuos kūdikius per cezario pjūvį, kai kuriais atvejais kūdikiai būdavo vis dar gyvi, kad mokslininkai galėtų išgauti gyvybingą audinį. Ėminiai daromi, kai vaikų širdis vis dar plakė, ir jiems paprastai nebuvo skiriamas anestetikas, nes tai sutrikdytų išimamas ląsteles, kurias išgaudavo tyrėjai. Taigi, jie paimdavo šį audinį, kol kūdikis dar buvo gyvas, ir patirdavo didžiulį skausmą, todėl tai yra dar sadistiškiau.“

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  Ar tikrai jūsų sąžinė leidžia jums pateisinti šiuos žudymus?

  2020-12-21 Tikėjimo mokymo kongregacijos notoje dėl vakcinų nuo COVID-19 teigiama: “Tuo pat metu praktinis protavimas akivaizdžiai rodo, jog skiepijimasis paprastai nėra moralinė pareiga, todėl jis turi būti savanoriškas. O tie, kurie dėl sąžinės motyvų atsisako vakcinų, pagamintų naudojant ląstelių linijas iš abortuotų vaisių, turi dėti visas pastangas, siekdami kitomis profilaktinėmis priemonėmis ir tinkamu elgesiu vengti tapti užkrato perdavėjais.”

  Tiek farmacijos kompanijos, tiek vyriausybių sveikatos agentūros yra raginamos gaminti, tvirtinti, platinti ir siūlyti etiškai priimtinas vakcinas, nekeliančias sąžinės problemų nei sveikatos apsaugos darbuotojams, nei jomis skiepijamiems žmonėms.

  Ką apie tai sako Romos Katalikų Bažnyčios vyskupai ir kunigai?

  Vysk. Joseph Edward Strickland, JAV:

  „Man esmė ta, kad jie naudojo negimusius vaikus ir jie kalba, kad tai yra tolimas (vert. past. bendradarbiavimas su blogiu) ar panašiai, nesu tikras. Kai sako, kad tai buvo pakankamai senai, kad jei nužudė vaiką, tai nebesvarbu, aš tiesiog nesutinku su tuo. Žinau, kad esu mažumoje, bet manau, kad visi turime pagalvoti apie tai. Gyvenimas yra brangus ir šventas, bet jis yra šventas, nes esame kviečiami į amžinąjį gyvenimą, kad nepakenktume tam šaukimui į amžinąjį gyvenimą, pasilikdami dar kelis metus čia. Visi turime įvertinti ir aš nediktuoju žmonių sąžinėms, bet kaip ganytojas, jaučiu atsakomybę pakviesti juos pasvarstyti visus aspektus ir tada pasimelsti ir priimti geriausią įmanomą sprendimą pagal gerai suformuotą sąžine.“

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  Vysk. Athanasius Schneider:

  „Mes turime pasakyti, kad nepriimsime abortais suteptų vakcinų, kadangi yra alternatyvos. Ir tada jei katalikai priims pasaulio sukurtas abortais suteptas vakcinas, mano asmeniniu tikėjimu, aš nesu pranašas, bet Dievas nubaus mus už tai.“

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  Tėvas Markas Goringas, Kanada:

  “Niekada nenorėčiau jausti savo sąžinės priekaištų, pasinaudojęs vakcina, kuri pagaminta nužudžius kurį nors Dievo vaiką, ir pasinaudojęs tokios vakcinos nauda.”

  “Aš žinau, kad mano sąžinė niekada neleistų man naudoti vakciną, kuri sutepta abortais.”

  Plačiau:

  Plačiau: balsastyruose taškas net

  • atrodo, kad esate užsiciklinęs savo terpėje… Jūsų komentaras jau kartojasi. Paskaitykite mano komentarą į Jūsų teiginius. Tada galime padiskutuoti. Dabar gi labiau panašu į buldozerinį stūmimą kažkokios, neaišku kieno, nuomonės.
   Turite ką nors pasakyti nuo savęs – sakykite, tik susimildamas nedarykite „copy-paste“ neaišku iš kur paimto teksto.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis