„Futbolininkų gydytojas“ popiežių vadina labai užsispyrusiu pacientu

ŠaltinisCNA

Vatikanas į specialistų komandą, kuri padės gydyti popiežiaus Pranciškaus kelio problemą, įtraukė Madrido futbolo komandos vyriausiąjį gydytoją.

José María Villalónas, sporto medicinos specialistas ir Madrido „Atletico“ futbolo komandos vyriausiasis gydytojas, šią savaitę interviu radijui popiežių apibūdino kaip „labai užsispyrusį pacientą“.

Gydytojas sakė, kad popiežius Pranciškus yra „labai malonus ir itin užsispyręs pacientas ta prasme, kad yra chirurginių procedūrų, kurių jis nenori. Turime jam siūlyti konservatyvesnes procedūras, kad jis su jomis sutiktų“.

Lapkričio 20 d., duodamas interviu Ispanijos vyskupų konferencijos radijo stočiai COPE, J. M. Villalónas sakė, kad popiežiaus problema su keliu paveikė ir kai kuriuos kitus jo sąnarius.

„Kartais viskas prasideda nuo osteoartrito, o kitų sąnarių būklė blogėja, nes jie perkraunami, – sakė jis. – Stengiamės užtikrinti, kad tai neprogresuotų ir viskas pagerėtų.“

Gydytojas sakė, kad su juo susisiekė ir Apaštališkoji nunciatūra Ispanijoje ir Ispanijos vyskupų konferencija, su pašymais padėti popiežiui.

Popiežius Pranciškus, kuriam kitą mėnesį sukaks 86 metai, nuo gegužės mėnesio pakaitomis naudojasi neįgaliojo vežimėliu ir vaikščiojimo lazdele.

Anksčiau šį mėnesį popiežius žurnalistams pasakojo, kad skrydžio į Bahreiną metu jam „labai skaudėjo“. Popiežius Pranciškus dėl kelio problemų jau anksčiau atšaukė viešus pasirodymus ir keliones, įskaitant liepą suplanuotą į Afriką.

Gydytojas Villalónas sakė, kad iš pradžių nervinosi pirmą kartą bendraudamas su popiežiumi, bet jiedu suartėjo, nes „jam patinka futbolas“.

Ypač popiežius išreiškė savo simpatiją Madrido „Atletico“ puolėjui Ángelui Correa, argentiniečių futbolininkui, kuris anksčiau žaidė Buenos Airių „San Lorenzo“ futbolo klube.

A. Correa neseniai prisijungė prie Argentinos nacionalinės futbolo rinktinės FIFA pasaulio futbolo čempionate Katare, kur Argentina patyrė sensancingą pralaimėjimą lapkričio 22 d. rungtynėse su Saudo Arabija.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte