Fatimos regėtojos pranašystė apie lemtingą kovą dėl šeimos

Šiuo metu internete plinta Fatimos regėtojos sesers Liucijos žodžiai apie paskutiniųjų laikų kovą tarp Kristaus ir Šėtono dėl šeimos institucijos. Ne vienam kilo klausimas apie jų autentiškumą. Todėl nutarėme išsiaiškinti ar šie žodžiai nėra išgalvoti, nes internete dažnai pasklinda sentencijos, pavyzdžiui, priskiriamos popiežiui Pranciškui ar kitiems žinomiems dvasininkams, kurių pastarieji nėra niekur sakę.

Iš pradžių prisiminkime, kad sesuo Liucija dos Santos yra viena iš trijų vaikų, mačiusių Mergelės Marijos pasirodymus Fatimoje (Portugalija) 1917 metais. Šie apsireiškimai yra pripažinti Katalikų Bažnyčios autentiškais.

Du iš trijų regėtojų jau yra pakelti į altorių garbę, o s. Liucija, mirusi 2005 m., yra paskelbta Dievo tarnaite. Kaip aiškėja iš liudijimo, prieš mirtį ji numatė, kad paskutinė kova tarp Kristaus ir Šėtono vyks dėl santuokos ir šeimos.

2008 m. kardinolas Carlo Caffarra, buvęs ir jau į amžinybę iškeliavęs Bolonijos (Italija) arkivyskupas, praėjus trejiems metams po sesers Liucijos mirties padarė pareiškimą Italijos spaudai. Jis ir yra dabar internete platinamo teksto šaltinis.

2008 m. vasario 16 d. Italijos kardinolas šventė mišias prie Tėvo Pijaus kapo, o po jų davė interviu, kuriame jo buvo klausiama apie sesers Liucijos pranašystę.

Kardinolas Caffarra paaiškino, kad šventasis Jonas Paulius II pavedė jam planuoti ir įsteigti Popiežiškąjį santuokos ir šeimos tyrimų institutą. Šio darbo pradžioje kardinolas seseriai Liucijai iš Fatimos per jos vyskupą perdavė laišką, nes pats negalėjo to padaryti tiesiogiai.

„Nors nesitikėjau atsakymo, o tik paprašiau jos maldų, gavau ilgą jos pasirašytą laišką, kuris dabar yra instituto archyve“, – anuomet sakė Italijos kardinolas.

Šiame laiške parašyta: „Paskutinė kova tarp Viešpaties ir Šėtono karalystės vyks dėl santuokos ir šeimos“. Tačiau nebijokite, pridūrė ji, nes kas dirba santuokos ir šeimos šventumo labui visada susilauks priešiškumo, nes tai yra ryžtingų sprendimų reikalaujantis klausimas. Tada ji padarė išvadą: „vis dėlto Dievo Motina jau sutrypė Šėtonui galvą“.

Kardinolas Caffarra pridūrė, kad „kai kalbėdavai su Jonu Pauliumi II, galėjai pajusti, kad šeima yra pagrindas, kūrinijos ramstis, vyro ir moters ir kartų santykių tiesa. Jei pažeidžiamas pamatinė atrama, visas pastatas sugriūva ir tai matome dabar, ir žinome, kad esame šiuo požiūriu teisūs“.

Tad internete plintanti sentencija yra autentiškas s. Liucijos, moters asmeniškai bendravusios su Dangumi, liudijimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte