Europos Sąjunga stabdo finansavimą penkiems Lenkijos anti – LGBT regionams

Europos Komisija parašė laišką penkiems Lenkijos regionams, informuodama, kad finansinės injekcijos, skirtos ekonominiam atsigavimui po pandemijos, bus stabdomos. Toks sprendimas priimtas po to, kai minėti penki Lenkijos regionai ( Łódź, Świętokrzyskie, Lublin, Podkarpackie ir Małopolska) paskelbė rezoliucijas, nepritariančias LGBT politikai ir skelbiančiais, jog šeima yra tik tarp vyro ir moters, o vaikai turėtų būti saugomi nuo „moralinės korupcijos“.

Anksčiau Lenkijos vietos politikai sulaukė ES kritikos dėl savo valdomų rajonų paskelbimo „laisvomis nuo LGBT zonomis“. Liepą Europos Komisiją inicijavo paklausimą Lenkijos vyriausybei, ką reiškia tokių zonų kūrimas Lenkijoje ir ar tai nediskriminuoja vietos gėjų ir lesbiečių.

Pasipiktinusi panašiomis iniciatyvomis, finansavimą LGBT nepritariantiems regionams stabdo ir Norvegijos fondai. Norvegijos užsienio reikalų ministrė pernai pranešė, kad vadinamųjų „Norvegijos Grantų“ negaus visi regionai, pritariantys panašioms rezoliucijoms. Šiemet, Krasnik bei Nowa Dęba miestų tarybos balsavo dėl minėtos anti – LGBT rezoliucijos atšaukimo, bojodami prarasti milijonus, gaunamus iš Norvegijos fondų. Nepaisant to, Malopolska ir Liublino provincijos nesutiko atšaukti rezoliucijų, net ir rizikuodami prarasti milijonus zlotų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis