Europos Komisija rekomenduoja įšaldyti finansavimą Vengrijai dėl „neteisingos teismų sistemos“

ŠaltinisBNS

Europos Komisija trečiadienį rekomendavo įšaldyti 13 mlrd. eurų Europos Sąjungos lėšų Vengrijai, nes Budapeštas nevykdo įsipareigojimų laikytis Europos teisinės valstybės principo.

ES vykdomoji institucija teigė, kad Vengrija visų pirma neįvykdė pažadėtų reformų, kuriomis būtų užtikrinta teisinga teismų sistema.

Vengrija visų pirma neįvykdė pažadėtų reformų, kuriomis būtų užtikrinta teisinga teismų sistema

ES valstybės narės iki gruodžio 19 dienos turės balsuoti, ar pritarti Komisijos rekomendacijai, ar ją atmesti, ar keisti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. iš tikrųjų teismų reforma čia ne prie ko. Briuselis apsiputojęs iš pasiutimo, kad Vengrija pati eksploatuoja savo naudingąsia siškasenas ir pusvelčiui nesidalina savo ištekliais su Vakarų Europos kompanijomis. Lygiai dėl tos pačios priežasties Briuselis bando įkasti ir Varšuvai, bet dantys per trumpi. Dar labiau Briuselį – o tiksliau Briuseliu besidangstančius Berlyną ir Maskvą – labai siutina tai, kad ir Lenkija, ir Vengrija nesutinka tapti Briuselio kolonijomis finansine prasme: kol valstybė turi savo valiutą, tol ji yra tikra nepriklausoma valstybė. Lenkija ir Vengrija yra pagridninės kliūtys Berlynui ir Maskvai iš naujo pasidalinti Europą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte