Europos jaunimo susitikimas Turine, Italijoje

Taizé bendruomenės broliai kasmet kviečia pasitikti Naujuosius Metus kitaip – maldoje, bendrystėje ir paprastumo džiaugsme. Po pernai vykusio nuotolinio susitikimo, pagaliau esame kviečiami vėl išgyventi bendrystę su jaunimu iš visos Europos gyvai! Šiemet jaunimo susitikimas vyks Turine, Italijoje!

Kadangi pandeminė situacija išlieka neaiški, dar negalima paskelbti tikslių susitikimo detalių. Jaunieji susitikimo dalyviai bus apgyvendinti arba šeimose, arba bendro apgyvendinimo vietose (parapijų centruose ir mokyklose). Vidurdienio pamaldos vyks miesto centro bažnyčiose, o vakarinės – parodų centre „Lingotto“. Rytinė programa vyks parapijose, o po pietų – teminiai susitikimai įvairiose miesto vietose.

Daugelis renginių bus transliuojama internetu. Tai suteiks galimybę dalyvauti tiems, kurie negalės atvykti į Turiną.

Sveikatos reikalavimai
Norint dalyvauti Europos susitikime, reikės sveikatos paso („green pass“), t.y. ES skaitmeninio COVID pažymėjimo. Jei nesate paskiepytas arba neturite įrodymų, kad per pastaruosius šešis mėnesius pasveikote nuo COVID-19 ligos, būtina testuotis (kas 48 val. atliekant antigeno tyrimą, kas 72 val. atliekant PGR tyrimą).

Amžius
Europos jaunimo susitikimai skirti jaunimui nuo 18 iki 35 metų. Šiais metais dėl ypatingų pandemijos sąlygų nepilnamečiai iki 18 metų dalyvauti negali. Europos jaunimo susitikimai skirti jaunimui, ne suaugusiems (vyresniems nei 35 metų žmonėms), išskyrus jaunimo grupių vadovus arba tuos, kurie dirba su jaunimu (tikybos mokytojus, katechetus, kunigus, vienuolius ir pan.). Kitus suaugusius žmones nuoširdžiai kviečiame atvykti į Taizé kaimelį.

Auka už susitikimą
Dalyvio įnašas skirtas padengti susitikimo išlaidas: maitinimo, viešojo transporto, susitikimo vietų ir jose naudojamos įrangos nuomos bei kitas išlaidas. Įnašo dydis priklauso nuo šalies pragyvenimo lygio. Kiekvienam dalyviui (iki 35 metų) iš Lietuvos įnašo dydis yra 65 € visam susitikimui (taip pat atvykstantiems gruodžio 26 d.). Žinoma, reikėtų nepamiršti ir kelionės į susitikimą išlaidų (lėktuvų ar autobuso/traukinio bilietų, nakvynių ir kt.)

Keliavimas į susitikimą
Į susitikimą galite vykti asmeniškai arba su savo suburta grupele, užsiregistruodami Taizé internetinėje svetainėje, arba prisijungdami prie organizuotų grupių iš Lietuvos.

Daugiau informacijos teikia Jono Pauliaus II piligrimų centras.
El. paštu: piligrimu.centras@gmail.com,
Mob. tel.: +37060015899.

Jono Pauliaus II piligrimų centro ir Taizé svetainės informacija.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte