REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Eminemas: Jėzus yra mano Gelbėtojas

Prisimindami Marshallą Mathersą (Maršalą Meidersą), muzikos pasaulyje žinomą kaip Eminemą, daugelis dažniausiai prisimena jo smurto ir nepagarbos kupinus repo tekstus, kuriuose jis kalbėjo apie žmonos nužudymą ar narkotikų vartojimą. Vis dėlto kritikų pripažintas reperis naujoje savo dainoje išpažįsta tikėjimą Jėzumi.

Musulmonų tikėjimą išpažįstantis Khaledas Mohammedas (Chalidas Mohamedas), žinomas kaip DJ Khaledas, hitus kuriantis didžėjus, prodiusavęs muziką daugybei atlikėjų, rugpjūčio 26 d. išleido naują studijinį albumą pavadinimu „God Did” (liet. „Dievas sukūrė”).

Albumas užima pirmąją vietą „Itunes” tope ir jame skamba Kanye Westo (Kaino Vesto) išleistos gospelo dainos „Use This Gospel”, kuri iš pradžių buvo išleista iš jo albumo „Jesus Is King”, remiksas. Remiksą prodiusavo Dr. Dre, o dabar jame skamba ir Eminemo posmas.

Priedainis pradedamas K. Westo, kuris pastaraisiais metais prisipažino tapęs krikščionimi, pareiškimu: „Naudokite šią Evangeliją apsaugai. Tai sunkus kelias į dangų. Mes šaukiamės Tavo palaiminimų. Į Tėvą mes sudedame savo tikėjimą, – dainuoja K. Westas. – Karalystės Karaliau, mūsų demonai dreba. Šventieji angelai mus gina. Į Tėvą mes dedame savo tikėjimą”.

Eminemas savo žodžiuose daug dėmesio skyrė šėtono atakoms ir tam, kaip Dievas jam padeda jas atlaikyti. „Use This Gospel (Remix)” yra viena iš nedaugelio albumo dainų, kurioje nėra keiksmažodžių.

„Aš laikausi, bet nežinau, ar galiu tai ištverti ilgiau/Šiandien yra ta diena, kai visiškai pasitikiu ir tikiu Tavimi, Tėve/Prašau, tegul ši neapykanta padaro mane stipresnį, kol jie neatsigręš į mane kaip į zombį/Atrodo, tarsi būčiau susvetimėjęs ir be sąmonės/Kai pagunda yra beveik tokia, tarsi šėtonas bandytų tave atimti iš tavo dukterų/ Brangioji, krūva skausmą malšinančių vaistų.”, – repuoja Detroite užaugęs atlikėjas.

Vėliau jis sako: „Taigi savo Gelbėtoją kviečiu gelbėti mane iš šių nevilties gelmių/Šiems demonams geriau pasitraukti, nes Jis yra mano ganytojas/Aš ginkluotas Jėzumi, o mano ginklas yra malda/Vos tik Jį apkabinu, esu palaimintas/Pakviesk mane, Jėzau, esu įstrigęs galvoje, gal einu iš proto/Nepaisant to, niekada neteigiau, kad esu nepriekaištingas/Tol, kol klaidas pripažįstu.”

Per daugelį metų Eminemas dažnai atvirai kalbėjo apie kovą su savo psichikos sveikatos problemomis.

Anksčiau jo dainų žodžiai buvo visiška priešingybė dabar Dievą šlovinančioms eilutėms. Tačiau pastaraisiais metais, regis, jis atsigręžė į Bibliją.

Eminemas užbaigia dainą sakydamas: „Biblija šalia yra mano apsauga, Dievo dovana/Kiekvieną dieną aš dėkoju Dievui už ją/Todėl aš tiek daug pagarbos atiduodu Jam/Jėzui šlovės visada”.

2000-ųjų pradžioje atlikėjas teigė besimeldžiantis prieš savo pasirodymus.

Kaip teigiama, 49 metų atlikėjas vis dar yra savo tikėjimo kelionėje.

Neseniai Eminemas dalyvavo MTV vaizdo muzikos apdovanojimuose ir kartu su reperiu Snoop Dogu užlipo ant scenos bei surengė pasirodymą, kur abu šlovino marihuaną. Vis dėlto daugkartinis platininis įrašų atlikėjas sako, kad jos nevartoja.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte