REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Elonas Muskas „Twitter“ parinko vadovę

ŠaltinisAFP-BNS

Elonas Muskas (Ilonas Maskas) naująja „Twitter“ vadove pasirinko reklamos guru tituluojamą Lindą Yaccarino (Lindą Jakarino).

L. Yaccarino penktadienį atsistatydino iš savo ankstesnių žiniasklaidos konglomerato „NBCUniversal“ pasaulinės reklamos ir partnerysčių vadovės pareigų.

E. Muskas ketvirtadienį pranešė, kad pasamdė žmogų, pakeisiantį jį socialinio tinklo „Twitter“ ir naujai pavadintos patronuojančiosios bendrovės „X Corporation“ vadovų postuose, tačiau naujojo vadovo vardo tuomet neatskleidė, nors laikraštis „The Wall Street Journal“ buvo paminėjęs L. Yaccarino kandidatūrą.

Gruodžio mėnesį „Twitter“ vartotojai balsavo už savininko E. Musko atstatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų per platformoje surengtą apklausą. Ją vos kelios savaitės po to, kai pradėjo vadovauti socialinių tinklų milžinei, surengęs E. Muskas žadėjo gerbti rezultatus.

Nuo spalio pabaigos E. Muskas visiškai valdo „Twitter“ ir, būdamas generaliniu direktoriumi, ne kartą sulaukė prieštaringų vertinimų, nes atleido didžiąją dalį darbuotojų, vėl priėmė į platformą dešiniųjų pažiūrų veikėjus, nušalino žurnalistus ir apmokestino anksčiau nemokamas paslaugas, o tai atbaidė nemažą dalį reklamos užsakovų.

L. Yaccarino yra viena labiausiai gerbiamų vadovų reklamos srityje, tačiau ekspertai prognozuoja, kad ji susidurs su daugybe iššūkių, mėgindama įtikinti didžiuosius reklamos užsakovus grįžti į platformą.

E. Muskas tviteryje parašė, kad jis liks atsakingu už „Twitter“ dizainą ir technologijas, o L. Yaccarino daugiausia dėmesio skirs verslo veiklai ir tikslui paversti „Twitter“ vadinamąja visų programėle pavadinimu X.

Pasamdęs L. Yaccarino¸ E. Muskas pavėluotai įvykdė pažadą atsižvelgti į „Twitter“ apklausos rezultatus.

Už jo atsistatydinimą tuomet balsavo 57,5 proc. iš daugiau nei 17 mln. paskyrų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte