Ekumeninis virtualus choras ruošia staigmeną šv. Velykoms ir kviečia prisijungti

Ar gali tylėti širdis, pažinusi Viešpaties išgelbėjimo džiaugsmą? Ar gali nešlovinti Dievo žmogus, kurio nuodėmės atleistos? Kol nėra galimybės burtis ir patirti bendruomeninio giedojimo galią gyvai, Vilniaus evangelinė bažnyčia kviečia susitikti virtualioje erdvėje – trečiajame virtualaus choro projekte, kuris šių metų šv. Velykas nuskaidrins daugybe balsų, šlovinančių prisikėlusį Kristų.

Pasirodo, naudojantis technologijomis atskiri balsai gali suskambėti kaip darnus ir vieningas choras. Šioms Velykoms pasirinkta atlikti giesmė „Negaliu tylėt”. Kūriniui muziką ir žodžius parašė Milda Žukienė (Kriščiūnaitė) – ilgus metus aktyviai gyvavusių grupių „Gyvai” ir „Ichtus” vokalistė. Giesmė pirmą kartą plačiai suskambo 2004-aisiais, kaip Lietuvos jaunimo dienų, tais metais vykusių Šiauliuose, himnas.

Projekto organizatoriai ragina dalyvauti visus dainingus Lietuvos ir kitų kraštų žmones, nepaisant tautybės, profesijos, konfesijos ar amžiaus. Užtenka turėti balsą, muzikinę klausą, nors minimaliai išmanyti muzikinį raštą ir norėti giedoti Dievui. Visi užsiregistravusieji gaus reikalingą medžiagą bei informaciją (natas, dirigento vaizdo įrašą ir kitas instrukcijas) el. paštu ir iki kovo 21 d. galės atlikti, įrašyti ir atsiųsti vieną iš kūrinio partijų.

Vėliau surinkta atskirų partijų vaizdo bei garso įrašų medžiaga sinchronizuojama ir sujungiama į vientisą giesme. Nors gali atrodyti, kad savarankiškai įrašyti savo balsą ne taip paprasta, rezultatas, organizatorių teigimu, atperka visas pastangas.

Giesmės muzikos ir žodžių autorės Mildos Žukienės kvietimas / Vilniaus evangelinės bažnyčios video

Kvietime rašoma: „Šlovinkime Kristų giesme, savo balsu, protu ir širdimi, visu gyvenimu! Kartu atlikime giesmę, patirdami Viešpaties šlovinimo džiaugsmą ir Jo vienybę! Tai nuostabus išgyvenimas, stiprinantis širdžių ryšius ir Kristaus kūno meilės saitus”.

Registracijos anketa

Facebook renginys

Ankstesnieji virtualaus choro projektai:
Šv. Velykos 2020 – Ar Jis vertas?
Šv. Kalėdos 2020 – Tai pagarbinkim Jį

Projektą rengia Vilniaus evangelinė bažnyčia
Kūrinys – „Negaliu tylėt!“, muzika ir žodžiai Mildos Žukienės
Chorinė aranžuotė – Modestas Pitrėnas
Instrumentinė grupė – Vilniaus evangelinės bažnyčios šlovinimo grupė
Solistė – Milda Žukienė
Dirigentė – Edita Tamoševičienė
Garsas, vaizdas – Džiugas Širvys
Dizainas – Rasa Ažukė
Vadovė – Rita Brazaitienė

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis