E. Muskas „Twitter“ darbuotojams: laukia sunkūs laikai, teks daug dirbti

ŠaltinisAFP-BNS

Elonas Muskas (Ilonas Maskas) kreipėsi elektroniniu paštu į „Twitter“ darbuotojus, kurių dauguma dirba nuotoliniu būdu, nurodydamas jiems nedelsiant grįžti į biurus ir dirbti juose bent 40 valandų per savaitę, kartu įspėdamas apie laukiančius „sunkius laikus“. 

Pora trečiadienio vakaro išsiųstų laiškų darbuotojams, su kuriais susipažino naujienų agentūra „The Associated Press“, apėmė pirmąją E. Musko žinią visos įmonėje darbuotojams, kurie liko po praėjusią savaitę įgyvendintų masinių atleidimų. 

Daugelis darbuotojų naujienas apie „Twitter“ ateitį sužinojo iš milijardieriaus, „Tesla“ įkūrėjo viešų žinučių tviteryje. 

„Atsiprašau, kad toks yra mano pirmasis elektroninis laiškas visai įmonei, bet jokiu būdu negaliu pakoreguoti žinutės“, – rašė E. Muskas, prieš apibūdindamas sudėtingą ekonominę aplinką tokioms įmonėms kaip „Twitter“, kurios beveik visiškai išsilaiko iš reklamos.

„Be didelių pajamų iš prenumeratos, yra didelė tikimybė, kad „Twitter“ neišgyvens artėjančio ekonomikos nuosmukio“, – teigė E. Muskas. 

E. Musko laiškas išsiuntinėtas po tiesiogiai transliuoto pokalbio, kuriuo buvo bandoma nuraminti pagrindinius reklamos užsakovus. 

Daugelis žinomų prekių ženklų pristabdė reklamą „Twitter“, norėdami pažiūrėti, kaip E. Musko pasiūlymai dėl turinio kontrolės neapykantos ir dezinformacijos atžvilgiu sušvelninimo paveiks platformos turinį. 

E. Muskas darbuotojams sakė, kad „per pastarąsias dešimt dienų prioritetas“ buvo sukurti ir paleisti naują „Twitter“ prenumeratos paslaugą už 7,99 JAV dolerių per mėnesį, suteikiančią mėlynąją varnelę prenumeratoriams – anksčiau šia varnele buvo žymimos patikrinots paskyros.

Praėjusią savaitę buvo atleista maždaug pusė „Twitter“ darbuotojų iš 7,5 tūkstančio.

E. Muskas anksčiau išreiškė nepasitenkinimą „Twitter“ pandemijos metu taikyta nuotolinio darbo politika, kuri leido komandos lyderiams nuspręsti, ar darbuotojai turi pasirodyti biure.

Trečiadienį jis nurodė visiems darbuotojams ketvirtadienį grįžti į biurus. 

Pasak jo, „nuotolinis darbas nebeleidžiamas“, o laukiantis kelias, kurį reikės nueiti įmonei, yra „sunkus ir reikės intensyvaus darbo, kad viskas pavyktų“. 

Verslininkas pareiškė, kad, išimtys iš reikalavimo grįžti į biurus bus daromos tik jo paties nuožiūra.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte