E. Muskas rekomendavo tėvams pažiūrėti dokumentinį filmą, anksčiau užblokuotą tviteryje

Vienas turtingiausių pasaulio žmonių Elonas Muskas (Ilonas Maskas) savo „Twitter“ paskyroje pasiūlė pažiūrėti dokumentinį filmą anksčiau užblokuotą tviteryje, o dabar padarytų prieinamu.

Kataliko ir dešiniųjų pažiūrių politikos komentatoriaus Matto Walsho (Meto Volšo) dokumentinis filmas „Kas yra moteris?“ (What is a Woman) yra paremtas interviu žanru.

Filmo autorius užduoda paprastą klausimą „kas yra moteris?“ mokslo daktarams, ekspertams, antropologams ir įvairių kultūrų žmonėms laukdamas paprasto apibrėžimo. Filmas yra neslepiama translytiškumo ir genderizmo ideologijos kritika.

Filmas pasirodęs Beno Shapiro (Beno Šapiro) žiniasklaidos priemonės The Daily Wire tviterio paskyroje buvo greit po leftistų skundų užblokuotas.

E. Muskas nurodė filmą atblokuoti ir tai paskelbęs birželio 2 d. rekomendavo jį pažiūrėti visiems tėvams.

Vėliau komentaruose jis rašė: „Su kuo nors sutikę suaugusieji turėtų daryti viską, kas juos džiugina, su sąlyga, kad tai nekenkia kitiems, tačiau vaikas negali duoti tokio sutikimo, todėl turime įstatymus, kurie saugo nepilnamečius.“

Dokumentinis filmas „Kas yra moteris?“ „Twitter“ platformoje yra peržiūrėtas 170 mln. kartų.

Nuo spalio pabaigos E. Muskas visiškai valdo „Twitter“ ir, būdamas generaliniu direktoriumi, ne kartą sulaukė prieštaringų vertinimų, nes atleido didžiąją dalį darbuotojų, vėl priėmė į platformą dešiniųjų pažiūrų veikėjus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Švabomasonai, ypač Prancūzijos, stengiasi pajungti nepriklausomą kanalą Twiter, kad jis transliuotų tik jų nurodytą propagandą ir propaguotų masonų nusikalstamus projektus tokius kaip pasaulinė melo pandemija, tariamas žaliasis kursas, genderhomo ideologija ir pan.
    Didžiulė pagarba Elonui Muskui už teisingumą ir charakterio tvirtumą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte