REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

E. Muskas pašalino krikščionį reperį K. Westą iš tviterio

ŠaltinisAFP-BNS

JAV milijardierius Elonas Muskas (Ilonas Maskas) penktadienį iš jam priklausančio socialinio tinklo „Twitter“ pašalino krikščionį reperį ir mados dizainerį (Kanje Vestą).

Tokių veiksmų E. Muskas ėmėsi po to, kai prieštaringai vertinamas reperis tviteryje paskelbė nuotrauką, kurioje buvo pavaizduota svastika, susipynusi su Dovydo žvaigžde. 

„Tiesiog patikslinu, kad jo paskyra buvo sustabdyta dėl smurto kurstymo, o ne dėl nepagarbios mano nuotraukos“, – atsakydamas į K. Westo įrašą teigė E. Muskas. 

Reperis taip pat socialiniame tinkle pasidalino nuotrauka, kurioje pusnuogis E. Muskas yra apipurškiamas vandeniu, ir parašė: „Visada prisiminkime tai kaip mano paskutinį tviterio įrašą.“

Milijardierius, kuris anksčiau save įvardijo kaip „žodžio laisvės absoliutistu“, taip pat ne kartą yra teigęs, kad, jo nuomone, „Twitter“ turėtų būti leidžiamas visoks turinys, kurio neriboja įstatymai. 

E. Muskas, spalio mėnesį perėmęs socialinio tinklo valdymą, stengiasi pertvarkyti jo vidaus politiką. 

Nuo tada, kai perėmė platformos valdymą, E. Muskas atleido maždaug pusę „Twitter“ darbuotojų, įskaitant ir tuos, kurie yra atsakingi už kovą su dezinformacija, o taip pat kažkiek žmonių iš darbo išėjo savo noru.

Pasak naujienų tinklaraščio „Platformer“, E. Muskas „Twitter“ pradėjo atkurti maždaug 62 000 paskyrų; šis žingsnis viduje vadinamas „didžiuoju sprogimu“.

K. Westas, teisiškai pasikeitęs vardą į Ye, pastaruoju metu išsakė daugybę antisemitinių komentarų.

Vokietijos sporto aprangos milžinė „Adidas“ spalį nutraukė pelningą bendradarbiavimą su dainininku po jo „Twitter“ paskelbtų antisemitinių pareiškimų, sukėlusių didžiulį pasipiktinimą. 

Ketvirtadienį muzikantas pasirodė sąmokslo teoretiko Alexo Joneso (Alekso Džounso) vedamoje laidoje „Infowars“, kurioje kalbėjo apie nuodėmę, pornografiją ir velnią. 

„Man patinka Hitleris“, – kelis kartus sakė K. Westas.

„Man patinka Hitleris“, – kelis kartus sakė K. Westas.

Per kelias valandas trukusį pasirodymą laidoje K. Westas dėvėjo veidą visiškai dengiančią juodą kaukę.

Tačiau A. Jonesas kalbėdamas į jį kreipėsi kaip į K. Westą, o „Infowars“ skelbė, kad interviu vyksta su K. Westu.

K. Westas, kuris yra užsiminęs, kad 2024 metais kandidatuos į JAV prezidento postą, yra atvirai kalbėjęs apie savo kovą su psichikos ligomis, tačiau jo nepastovus elgesys ir toliau kelia susirūpinimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte