REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

E. Muskas klausia: ar į „Twitter” turėtų grįžti D. Trumpas?

ŠaltinisAFP-BNS

Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai milijardierius ir naujasis „Twitter“ savininkas Elonas Muskas (Ilonas Maskas) pareiškė dar nenusprendęs, ar panaikinti draudimą Jungtinių Valstijų eksprezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui) naudotis tviteriu, penktadienį paprašė vartotojų balsuoti dėl jo sugrąžinimo į platformą.

„Sugrąžinti buvusi prezidentą Trumpą“, – parašė E. Muskas „Twitter“ ir suteikė galimybę balsuoti „taip“ arba „ne“. 

1 val. 45 min. Grinvičo (3 val. 45 min. Lietuvos) laiku 59,6 proc. iš beveik dviejų milijonų atsakiusiųjų pasisakė už tai, kad D. Trumpas būtų grąžintas į „Twitter“.

Buvęs Jungtinių Valstijų lyderis šioje platformoje buvo užblokuotas dėl praėjusiais metais įvykusio JAV Kapitolijaus šturmo, kurio kurstymu jis yra kaltinamas. 

Nėra jokių ženklų, kad milijardierius priims sprendimą remdamasis šios apklausos rezultatais. 

Tačiau penktadienį E. Muskas taip pat paskelbė lotynišką posakį, kuriame teigiama, kad sprendimą priims „Twitter“ vartotojai: „Vox Populi, Vox Dei“ („Tautos balsas – tai Dievo balsas“).

Panašaus pobūdžio apklausų jis yra daręs ir anksčiau. Pernai jis klausė savo sekėjų, ar turėtų parduoti savo elektromobilių bendrovės „Tesla“ akcijas. Po šios apklausos jis pardavė daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių (966,6 mln. eurų) vertės akcijų. 

D. Trumpą, kuris „Twitter“ labai aktyviai reiškė savo nuomonę, sekė daugiau nei 88 mln. vartotojų.

D. Trumpas sakė, kad nebegrįš į populiariąją platformą, o liks savo tinkle „Truth Social“, kuris buvo įkurtas po to, kai jam jau buvo uždrausta naudotis „Twitter“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte