E. Macronas teigia, kad nevakcinuoti asmenys nėra piliečiai, žada juos „užknisti”

ŠaltinisREMIX NEWS

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas prancūzus, kurie atsisako skiepytis išvadino „ne –piliečiais“. Taip pat atskleidė savo strategiją kaip „užknisti“ neskiepytus.

Dienraščiui Le Parisien paskelbė interviu su šalies prezidentu, kuriame jis teigė, kad nepalaikys privalomo skiepijimo, tačiau imsis „drakoniškos diskriminacijos ir socialinių suvaržymų“.

„Nesiųsiu į kalėjimą, per jėgą nevakcinuosiu, bet, atleiskit už žodyną, aš juos užknisiu. Reik jiems pasakyt kad nuo sausio 15 nei vienas, kuris nepasiskiepijot, neisit į restoraną, kiną, negalėsit prisėst kavos išgert.“

E. Macronas interviu dar neatskleidė ar sieks antrosios kadencijos šių metų balandį. Visgi, jau sulaukė oponentų kritikos. Jo pagrindinė varžovė 2017, Nacionalinio aljanso lyderė Marine Le Pen socialiniame tinkle „Twitter“ pasmerkė tokius prezidento žodžius. „Respublikos Prezidento vulgarumas įrodo, kad jis niekada nesiekė būti visos šalies piliečių Prezidentu. Tai ne tik klaida, bet ir didelė moralinė klaida!“, – rašė M. Le Pen.

„Ar jūs manot, kad įžeidinėdami žmones priversite juos vakcinuotis?“, – klausė žaliųjų kandidatė Yannick Jadot. Respublikonų kandidatė Valerie Pecresse taip pat piktinosi E. Macrono mėginimu „žeminti nevakcinuotus“.

„Nueinantis Prancūzijos prezidentas kalba apie prancūzų kategoriją, kurią nori „užknisti“. Aš pasistengsiu neužknisti nei vieno prancūzo“, – socialiniame tinkle teigė kitas kandidatas E. Zemmour.

Prancūzijos prezidento rinkimų pirmasis turas vyks balandžio 10 d.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

14 KOMENTARAI

  1. Lietuvoje taip nevakcinuoti jau seniai „knisami” („Nesiųsiu į kalėjimą, per jėgą nevakcinuosiu, bet, atleiskit už žodyną, aš juos užknisiu. Reik jiems pasakyt kad nuo sausio 15 nei vienas, kuris nepasiskiepijot, neisit į restoraną, kiną, negalėsit prisėst kavos išgert“) – ne tik į restoramą, kiną ar kavinę negali nueiti, bet net ir prekių, kurios neretai yra būtinos (pvz., šilti rūbai šaltuoju sezonu ir pan.) be GP negali parduotuvėje, normaliai pa(si)matuodami nusipirkti… Tai mūsų valdžia ne tik kad neatsilieka nuo tokių globalistų, bet dar ir su pasitenkinimu juos gerokai lenkia…

  2. Vadinimas žmones „ne-piliečiais” arba „ne-žmonėmis” tai pirmas žingsnis į elgimąsį su žmonėmis nežmoniškai. Žydai vokietijoje taip pat buvo laikomi „ne-žmonėmis” ir „ne-piliečiais”. Kitus vadinantieji „ne-žmonėmis” patys yra ” ne-žmonės”, be žmoniškumo.

  3. Gaila Prancūzijos prezidento: jis teigė, kad nepalaikys privalomo skiepijimo, tačiau imsis „drakoniškos diskriminacijos ir socialinių suvaržymų“. Taip, taip, nepalaikys…

  4. Pas mus nieko nesiskiria, ir žmonės „užknisti” dar labiau.
    Bet vienintelio, ko jūs esate neįgalūs padaryti – tai užknisti laisvo žmogaus laisvos dvasios. Va čia esate bejėgiai išsigimę iškamšos. Pilvo vergus ir vien gyvuliškus instinktus tenkinančius vartotojus gal ir išgąsdins, likusių ne.

  5. O aš skaitydamas istoriją vis galvodavau na kaip gi toks hitleris praėjusio amžiaus pradžioje galėjo rinkimų būdu patekti į valdžią … dabar šio prancūziško fašistinio elemento makarono pavyzdžiu supratau kad tai visai įmanoma. Reikia tik, kad daugelis rinkėjų neateitų į rinkimus.

  6. Labai gerai. Makronas parodė nenaudėliams jų vietą. Jei nesilaikai nustatytų taisyklių, keli maištus ir pavojų visuomenės sveikatai , išsigalvodamas visokias sąmokslų teorijas – tai tokius reikia izoliuoti nuo sveikosios visuomenės dalies, uždaryti į getą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte