REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

E. Macronas naująjį imigracijos įstatymą pavadino skydu

ŠaltinisAFP-BNS

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) trečiadienį naująjį imigracijos įstatymą pavadino skydu, kuris leis Prancūzijai geriau kovoti su nelegalia imigracija ir palengvins legaliai atvykstančių žmonių integraciją.

„Tai skydas, kurio mums reikėjo“, – sakė E. Macronas apie įstatymą, dėl kurio atsistatydino sveikatos apsaugos ministras ir išsiskyrė partijos narių nuomonės.

„Kai valdote, turite atsakomybę“, – transliuotojui „France 5“ teigė E. Macronas.

E. Macronas taip pat pridūrė, kad vyriausybė turi laikytis įstatymo ir stengtis mažinti įtampą.

Po 18 mėnesių trukusių ginčų dėl vienos iš pagrindinių E. Macrono antrosios kadencijos reformų antradienį abu parlamento rūmai pritarė prieštaringai vertinamam teisės aktui.

Įstatymo projektui pritarė ir triskart į prezidentus kandidatavusios Marine Le Pen (Marin Le Pen) vadovaujamas „Nacionalinis susivienijimas“ (Rassemblement national, RN). Tokį žingsnį kai kurios žiniasklaidos priemonės pavadino „mirties bučiniu“.

Anksčiau trečiadienį E. Macronas sakė, kad gerbia sveikatos apsaugos ministro Aurelieno Rousseau (Oreljano Ruso) sprendimą atsistatydinti.

„Taip pat jaučiu didelę pagarbą valdančiosios koalicijos deputatams, kurie balsavo už įstatymą, nors jiems ne visi jo aspektai patiko“, – sakė jis.

E. Macronas neigė, kad įstatymas artimas RN ideologijai.

Norint, kad kraštutiniai dešinieji nebūtų išrinkti į vyriausybę, „turime spręsti problemas, kuriomis jie maitinasi“, sakė E. Macronas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte