Dr. Rimantas Jonas Dagys. Neik su genderistais „obuoliauti“, nes bus kaip… profesoriui

Lietuvoje nutiko neįtikėtinas įvykis – gender politikos propaguotojai apkaltino profesorių Vytautą Landsbergį homofobijos propagavimu. Nors jų sukritikuotame profesoriaus interviu dėl K. Bartoševičiaus byloje nutekintos informacijos vargu, ar galima įžvelgti ką nors homofobiško, profesorius… pradėjo teisintis.

Atrodo, kad konservatoriai, kaip visada, turėjo ginti savo partijos garbės pirmininką, bet šį karta – tyla, kuri reikštų pritarimą tokiems kaltinimams. Matyt TS-LKD vadovybės dabartinė nuomonė tokia pati, kaip ir koalicijos partnerių, smerkiančių V. Lansbergį. Gal būt šiai partijai yra dėsninga – kai kartą išsižadi vertybių, galo išsižadėjimams nėra… Galima įsivaizduoti, kaip gyvens ne tiek įtakingi Lietuvos žmones, jeigu liberalams pavyks įteisinti bausmes už „neapykantos kalbą“.

Ši istorija siunčia propagandinę žinutę kitiems Lietuvos piliečiams: „jeigu profesorių privertėme teisintis, tai jums bus dar labiau riesta“.

Ši istorija siunčia propagandinę žinutę kitiems Lietuvos piliečiams: „jeigu profesorių privertėme teisintis, tai jums bus dar labiau riesta“. Kad taip gali būti, rodo Vakarų valstybių praktika, kai net tyli malda už dar nespėjusiųjų gimti gyvybes susilaukia teisinio persekiojimo. Kažkaip darosi labai panašu į visų laikų diktatorinių ir fašistinių valstybių įvestas tvarkas.

Žvelgiant į šį pedofilijos skandalą, iš šalies jau tampa aišku, kad valdantiesiems demokratijos likimas Lietuvoje nelabai rūpi, jų prioritetas yra jų pačių politinė gerovė. O gal jie tiesiog kitaip nesugeba?

Pavyzdžiui, Lietuvos tėvai ir ekspertai pradėjo garsiai piktintis matematikos testais ketvirtokams, kur jie turi atsakyti į 36 klausimus per 45 minutes. Man, kaip šį tą moksle išmanančiam bei besidominčiam vaikų psichologiją, tai kvepia visiška kvailyste ir švietimo sistemos pertvarkos imitacija, beje, kaip ir kitose valstybės valdymo srityse.

Čia yra ne gebėjimo skaičiuoti patikrinimas, bet kažkas panašaus į kryžiažodžių sprendimą, t. y. televizinius protmūšius. Bet prie ko čia vaikai ir gabumai matematikai? Nors, kita vertus, būtų įdomu pratestuoti programų kūrėjus bei daugelį ministrų, ir sužinoti, į kiek klausimų jie atsakė teisingai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

  1. Ar matėte FB tą video įrašą, kur V. Landsbergis vaizdo ryšiu kalbasi su ,,Ąžuoliuko” vaikais? Štai ką vaikams sako V. Landsbergis: ,,Jeigu sutikai nepažįstama visai žmogų, bet su juo pasisveikinai, pradėjai kalbėtis, tai jis jau tavo artimas. Jau tu gali liestis su juo. (Suskamba telefonas.) Čia dabar telefonas man trukdo. Pala, aš jį turiu kur nors nutrenkt. (Atsliepia į skambutį): ,,Labia prašau man dabar netrukdyti, aš kalbuosi su ,,ąžuoliukais‘‘. (Sako į ekraną): Tai va, dabar galim toliau.”

  2. Taip, Rimantai. Neik. Bet gali eiti obuoliauti su zuokiniais genderistais prie Vilniaus miesto rinkimų lovio… Ar ne taip?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte