Lietuvą supurtė K. Bartoševičiaus skandalas, nors valdančiųjų propagandinė žiniasklaida nori mus įtikinti, lyg čia nieko ypatingo nėra. Žmones sunkiai įtikina valdančiųjų rodomas susirūpinimas ir apgailestavimai.
Kas turite kiek fantazijos, įsivaizduokite, koks būtų triukšmas, jeigu pagrindinis skandalo veikėjas būtų ne iš valdančiųjų, bet iš opozicijos pusės? Kiek žmonių tiki, kad iki tol nesiskundęs gyvenimu Seimo narys tarp savo kelionių į Čilę ir Indiją staiga netenka noro būti parlamentaru?
Kiek žmonių tiki, kad iki tol nesiskundęs gyvenimu Seimo narys tarp savo kelionių į Čilę ir Indiją staiga netenka noro būti parlamentaru?
Palikime teisėsaugai aiškintis Seimo nariui teikiamų siaubingų kaltinimų pagrįstumą. Bet slaptos informacijos nutekinimas yra rimtas kaltinimas valdantiesiems. Tai iššūkis Lietuvos demokratinei sistemai.
Žmonės nelabai ko besitiki iš šios sudėties daugumos ir jos šalies valdymo kvalifikacija nesižavi. Juk kiekvienam aišku, kad energetikos kainos, kai jas iš esmės diktuoja rytų diktatorius, nieko bendro neturi su rinkos santykiais, kurių naudą taip mėgsta akcentuoti daugelis mūsų politikos ekspertų.
Vyriausybė vis tiek postringauja apie kažkokius elektros rinkos privalumus. Iš esmės mūsų sąskaita maitinami energijos tiekėjai – tarpininkai. Žmonės kenčia nuo kylančių kainų, bankai lobsta, o mūsų „ekspertai“ įtikinėja, kad taip yra natūralu…


Kiekvienam aišku, kad kaupti pensijai šiuo nestabiliu pasaulyje laikotarpiu yra neišmintinga, nes kas žino mūsų ateitį 30 metų į priekį. Bet propagandistai aiškina, kad žmonės tiesiog kažko nesupranta. Galima būtų tęsti ir tęsti apie šios, vis dar lytinės tapatybės beieškančios, daugumos „darbus“.
Tačiau žmonės prie to jau priprato ir didelių vilčių į valdančiuosius nebededa. Jie vis dar tiki, kad apie demokratijos vertybes mūsų šnekantieji dar mėgina laikytis savo pačių kuriamų įstatymų.
šio neeilinio skandalo atveju vietoj to, kad visuomenei kuo greičiau ir atviriau atsakiusį keliamus klausimus, vengiama sušaukti neeilinę sesiją.
Bet vis daugiau žmonių galvoja, kad taip nebėra. Nes šio neeilinio skandalo atveju vietoj to, kad visuomenei kuo greičiau ir atviriau atsakiusį keliamus klausimus, vengiama sušaukti neeilinę sesiją, tuo akivaizdžiai rodant, kad valdžiai jų „demokratinės vertybės“ yra kitokios nei likusiems. Juk jeigu Seimo vadovybė iš tiesų nutekino slaptą informaciją saviems, tai yra grubus nusižengimas, po kurio vargu, ar šios kadencijos Seimas galėtų tęsti savo darbą.
Deja, atrodo, kada pie tai visiškai nesusimąstoma. Daugumai nelabai rūpi, kad visa tai ženkliai didina žmonių nusivylimą demokratija. Seimas laiko egzaminą, rezultatus tuojau pamatysime.
Konservatorių partija visiškai yra perėmusi putinistinės demokreatijos vertybes ir atkartoja jo schemas Lietuvoje.
Prisiminkime – kai Putinas panorėjo būti perrinktas prezidentu eilinei kadencijai, tuomet visiškai visi likusieji kandidatai į prezidentus „savo noru” atsisakė dalyvauti rinkimuose ir sudaryti Putinui konkurencija, motyvuodami tuo, kad šiuo metu yra sudėtingas metas Rusijai ir Putinas yra būtent tas veikėjas, kuris geriausiai pasirūpins savo valstybe.
Dabar palyginkime kaip elgėsi mūsų konservatoriai, kai buvo konservatoriu pirmininko rinkimai, per kuriuos Gabrielius Landsbergis buvo be konkurencijos paskirtas antrai kadencijai.
Per rinkimus, kuriuose Gabrielius Landsbergis buvo paskirtas antrajai kadencijai, lygiai taip pat kaip ir valdant Putinui, konservatorių partijoje visi dalyvavusieji pretendentai taip pat atsisakė dalyvauti rinkimuose ir sudaryti Landsbergiui konkurenciją.
Ir dabar atspėkite, kuo visi kandidatai motyvavo savo atsisakymą dalyvauti konservatorių pirmininko rinkimuose?
Teisingai, atspėjote.
Visi konservatorių kandidatai netgi motyvus pateikė tuos pačius kaip Putino Rusijoje – kad šiuo metu yra sudėtingas metas Lietuvai ir Gabrielius Landsbergis yra būtent tas didžiulio proto veikėjas, kuris geriausiai pasirūpins savo partija.
Štai taip uzurpuojama valdžia tiek Rusijoje, tiek Lietuvoje – liepia diktatorius ar diktatoriukas nuo jo priklausomiems kandidatams pasitraukti iš kelio ir tie klusniai traukiasi, nepamiršdami prieš tai jį pagarbinti.
Manau Lietuvai turi vadovauti pirmiausia ne savimi, bet Tėvyne ir jos žmonėmis besirūpinatys vadovai.
Jie Burokevičiaus kompanjonę prezidente padarė, ir Landbergiui nepelnytą titulą įteisino! Kuo jie skiriasi nuo Lukašenkos?
Kokie konservatoriai – jie komunistai
Jie darosi pavojingi
Manau, kad jau niekam išskyrus komunistuojantiems landsbergistams nekyla abejonių, kad šioje istorijoje valdžia meluoja susiriesdama
Pagaliau Rimandas prabilo šiek tiek socialistiškai, mat, buvęs socialdemokratas…Čia apie „laisvą” elektros spekuliantų rinką, bankų turtėjimą, „privačias” pensijas (su valstybės sąskaita?)…
Čia ne socializmas, bet sveikas protas kiekvienam mūsų kužda
Dėjo tie konservatoriai ant tos demokratijos
Ką dabar tikros landsbergistės šneka?
o pats remi zuoka mero rinkimuose, kuris pasisako už vienalytes sajungas? koks tu kriksčionis? skuduras
Neaišku su kuo šneki, bet Zuokas „paradų” neleido tai faktas, o ne išmislas