Dr. Rimantas Jonas Dagys. Ar dar ko nors gero gali žmonės tikėtis iš dabartinės valdžios?

Skiepijimosi nuo COVID-19 programa akivaizdžiai parodė, kad pusė žmonių, nežiūrint intensyvaus „savo lytinėje tapatybėje“ klaidžiojančioje ir žemos kvalifikacijos Vyriausybės „aiškinamojo darbo“, netiki jos teikiamais argumentais.

Taip pat svarbu paminėti, kad didžioji dalis pasiskiepijusių tai darė ne dėl tikėjimo Vyriausybe, bet suvkdami, kad tik taip galima kovoti su virusu. Taigi matome, kiek nedaug žmonių rimtai tiki valdančiųjų šnekomis.

Imigrantų krizė tapo dar vienu skaudžiu įrodymu, kad valdantieji nesugeba spręsti nors kiek rimtesnių problemų. Pasirodo, „kovojame“ hibridinį karą su „žaliaisiais žmogeliukais“, bet net vielos pasieniui nesame įsigiję, jau nekalbant apie stulpus, ant kurių ji turi kabėti.

Nepasirūpinome ir Europos Sąjungos realiu palaikymu. Komiškas, bet nejuokingas mūsų užsienio politikos ministro Gabrieliaus Landsbergio vizitas į Iraką nesumažino, bet padvigubino siunčiamų į Lietuvą imigrantų kiekį ir tik dar labiau paryškino mūsų tikruosius „gebėjimus“.

kas galėtų paneigti, kad su armija emigrantų pas mus neatkeliauja teroristai, ką nustatyti, beje, turime vos per 10 dienų.

Tai rimta, nes kas galėtų paneigti, kad su armija emigrantų pas mus neatkeliauja teroristai, ką nustatyti, beje, turime vos per 10 dienų.

Valdžios „dialogas“ su gyventojais jau pradeda daugeliui panašėti į savos valdžios hibridinį karą su savo piliečiais, o „socialinis jautrumas“ neteisėtai atvykusiųjų nenorui valgyti lietuviško maisto žeidžia ne tik nepritekliuje gyvenančią dalį Lietuvos žmonių, bet ir visus, turinčius savigarbos.

Vargu, ar mus gali įtikinti Seimo daugumos politikų aiškinimai, kad jų klaidas galima nurašyti ant „prorusiškųjų“ Šeimos maršo dalyvių jėgų veikimo, nes, vadovaujantis šia „putiniška“ paieškos išorės priešų paremta argumentacija, išeitų, kad ne tik didžioji dalis Lietuvos žmonių yra nelojalūs piliečiai, bet ir Vyriausybė nežinia kam dirba…

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

16 KOMENTARAI

  • oi, Jūs, Che-Che…. Kaip visada, savame stiliuje 🙂
   Gal užsirašykite konsultacjai pas jausmų specialistą? Kažkaip nelabai sveikai atrodo tie Jūsų komentarai.
   O gal užteks Jums pasimelsti rožinį kasdien? Žiūrėk, nušvitus Jūsų galvai, galėsime ir padiskutuoti :)))

 1. Aš vis klausau ar skaitau — ir stebiuosi. Tarp G.Landsbergio vizito ir po jo kitą dieną padvigubėjusio skrydžių iš Irako skaičiaus nėra jokio priežasties-pasekmės ryšio, tačiau ne vienas politikas tuo spekuliuoja. Tai kaip juos laikyti protingais žmonėmis? Įdomu, ar jie turi savigarbos?

 2. Skaičiuoti nemokančiam: važiavo sumažinti, išvažiavo padaugėjo ir iki šiol nesumažėjo. Jauti ryšį? Kelionė sėkminga?

 3. Atsakau. Nėra priežastinio ryšio, tai turėtų būti aišku bet kuriam protingam žmogui. Negi kas mano, kad kitą dieną po G.L. vizito koks nors Irako ministras nubėgo pas oro linijų bendrovės direktorių ir liepė tučtuojau padvigubinti skrydžių į Baltarusiją.

  • Veiksmas iššaukia atoveiksmį. Teigti, jog „Irako ministras nubėgo pas oro linijų bendrovės direktorių ir liepė tučtuojau padvigubinti skrydžių į Baltarusiją“ tik iš dalies teisinga, kaip ir iš dalies neteisinga. Bet faktas, kad skrydžiai pradėjo smarkiai intensyvėti kaip tik po URM vizito Irake, kelia labai daug klausimų apie mūsų ministro kompetencija (beje kaip ir Dobrovolskos, Bilotaitės, Dulkio) kompetenciją.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis