REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Dievas yra visur ir viskas, sako „Coldplay” atlikėjas Chrisas Martinas

Grupės „Coldplay” lyderis Chrisas Martinas (Krisas Martinas) diskusijoje su didžėjumi Howardu Sternu (Hovardu Sternu) „SiriusXM Radio” laidoje pasidalino savo mintis apie Dievą. „Mano Dievas man yra viskas ir visi”, – sakė jis, kaip rašo „Daily Mail”.

„Man Dievas yra visur ir viskas. Jis taip pat yra nepažįstama, už visko slypinti didybė. Jis yra ten, kur baigiasi suvokimo ribos, štai kur, mano manymu, yra Dievas.”

Jis pridūrė: „Nemanau, kad Dievas yra žmogus su žila barzda danguje.”

Martinas užaugo krikščionių šeimoje, tačiau suaugęs jis tapo ateistu ir dar 2008 m. sakė, kad esantis „visažinis”.

Tuo metu Martinas šią mintį išdėstė laikraščiui „Irish Independent”: „Viską, kas mums atrodo neįtikėtina, gražu ir nuostabu, priskiriame kažkam, ko nesuvokiame”.

„Nes niekas negali jums paaiškinti, iš kur iš tikrųjų viskas atsirado. O Dievas yra tik gražus žodis, kurį galima apdainuoti. Bet tai nėra joks konkretus dievas. Tai labiau… visažinystė”.

Paskutiniame pokalbyje šia tema su Sternu Martinas sakė, kad apmąstė savo griežto krikščioniško auklėjimo poveikį. Jis atskleidė, kad tuo metu patyrė „daug keistos indoktrinacijos” ir „negalėjo dainuoti, pavyzdžiui, grupės „The Rolling Stones” dainos „Paint It Black”, nes manė, kad tai blogis.

„Šiuo metu mano gyvenimas taip pat labai sunkus… ir iš dalies su tuo susidoroti padeda grįžimas atgal ir visų šių dalykų peržiūra”, – sakė jis.

„Buvo daug keistos indoktrinacijos. Net ne sąmoningai suvokiamos”, – sakė jis, ir pridūrė, kad tai, ką jis manė anksčiau, „nebūtinai tinka dabarčiai”.

„Tai, kas man padėjo išgyventi anksčiau, dabar man nepadeda”, – sakė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte