„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021″ organizacinis susirinkimas: viskas vyksta geranoriškai

ŠaltinisINFA

Balandžio 12 d. vyko kassavaitinis „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021″ organizacinis susirinkimas. Kadangi šeimų protesto akcija vyks jau greitai, gegužės 15 d., yra daug organizacinių rūpesčių, kuriuos organizatoriams reikia iki galo suderinti ir informuoti visuomenę.

Penki organizatorių grupės atstovai diskusijos formatu savo vaizdo įraše pristatė detales, pavyzdžiui, atributiką, policijos dalyvavimą, simbolių reikšmę. Be kita ko, davė patarimus dalyviams, pateikė platesnę informaciją, kuri šiuo metu jau yra aiški.

Organizatoriai džiaugiasi didžiuliu žmonių palaikymu, gaunamu grįžtamuoju ryšiu ir visuomenės nusiteikimu padėti, dalyvauti ir ginti savo interesus. Be kita ko, džiaugiamasi ir privataus verslo iniciatyvomis, palaikymu iš lietuvių, gyvenančių ir besiruošiančių grįžti iš kitų šalių dalyvauti mitinge.

Kaip rašo „Infa“ „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ – tai šūkis Lietuvai. Tai idėja Lietuvai. Tai ne organizacija ir ne susivienijimas ir tuo labiau tai nėra politinės partijos kūrimo planas. Tai Lietuvos kelias į atvirą visuomenę, į išsivadavimą, nuo primetamų ir jai nepriimtinų naratyvų, apie ką aiškiai kalbama „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021″ organizatorių paskelbtoje deklaracijoje“.

Teigiama, kad šeimos akcija įvyks „bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis“. Organizatoriai nuoširdžiai ruošiasi šiam protestui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Duok Dieve jėgų ir stiprybės, ir sveikatos organizatoriams!!! Prisidedu prie jūsų malda ir prašysiu Palaimos visiems Dalyviams!!!

  2. Duok Dieve jėgų ir stiprybės, ir sveikatos organizatoriams!!! Prisidedu prie jūsų malda!!! MARIJA APGLĖBKI SAVO MEILE tuos, kurie velnio sugundyti, nebežino ką daro!!!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis