Diana Nausėdienė dalyvavo Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos renginyje

Iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ tikslas yra paskatinti moteris pasitikrinti sveikatą, dalyvauti vėžio profilaktikai skirtose programose, taip pat surinkti lėšų, kurios būtų skirtos inovatyvioms medicinos priemonėms įsigyti gydant krūties vėžiu sergančias moteris.


„Kiekviena, išgirdusi šią diagnozę, ją išgyvena savaip –  skausmingai, nerimastingai, ir viltingai. Bet visoms yra būtinas visokeriopas palaikymas bei parama. Geras žodis, padrąsinantis apkabinimas ir moderniausi gydymo metodai gali grąžinti moterims gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą“, – renginio metu sakė D. Nausėdienė.

Ji pasidžiaugė, kad jau tradicija tapęs renginys suburia ir tuos, kurie daugelį savo profesinės veiklos metų gydo žmones, grąžindami jiems gyvenimo pilnatvę ir viltį, ir tuos, kurie būdami neabejingi šalia esančiam aukoja savo laiką ir lėšas, taip pagelbėdami įsigyti reikiamas priemones.

Pirmoji ponia padėkojo visiems, kurie pagal savo galimybes prisideda prie „Sužydėjusios vilties“ iniciatyvos. 

Lietuvoje kasmet krūties vėžio diagnozę išgirsta apie pusantro tūkstančio moterų. Tai dažniausiai pasitaikantis onkologinis susirgimas ir visoje Europos Sąjungoje.

„Krūties vėžys gali būti visai išgydomas, kai jis anksti diagnozuojamas. Vėliau diagnozavus – gydymas tampa sudėtingesnės“,  –  kalbėjo l.e.p. Nacionalinio vėžio instituto direktorė prof. dr. Sonata Jarmalaitė ir kvietė moteris profilaktiškai tikrintis sveikatą.

Renginyje taip dalyvavo Suomijos ambasadorė Arja Makkonen, JAV ambasadorius Robertas Gilchristas, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Iniciatyvą „Sužydėjusi viltis“ globoja D. Nausėdienė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis