Dėl COVID pandemijos JAV užregistruota mažiausiai santuokų nuo 1963 metų

ŠaltinisBNS

Dėl koronaviruso pandemijos Jungtinėse Valstijose sumažėjo vestuvių, rodo Nacionalinio sveikatos statistikos centro (NCHS) duomenys. 

2020-aisiais šalyje buvo sudaryta tik maždaug 1,6 mln. santuokų – mažiausiai nuo 1963 metų.    

Dėl pandemijos daugelis porų buvo priverstos atidėti vestuves, todėl 2020-aisiais buvo įregistruota beveik 17 proc. mažiau santuokų, palyginti su ankstesniais metais, kai susituokė apie 2 mln. porų, nurodė NCHS.  

Tačiau prognozuojama, kad gyvenimui grįžus į normalias vėžes, besituokiančiųjų turėtų smarkiai padaugėti. Tyrimų bendrovė „The Wedding Report“, besispecializuojanti santuokų statistikos srityje, prognozuoja, kad šįmet bus sudaryta beveik 2,5 mln. santuokų. 

vestuvių skaičių 2020 metais sumažino tiek baimė užsikrėsti koronavirusu, tiek žmonių susibūrimams taikyti apribojimai

Pasak NCHS, vestuvių skaičių 2020 metais sumažino tiek baimė užsikrėsti koronavirusu, tiek žmonių susibūrimams taikyti apribojimai.  Bendrasis santuokų rodiklis (santuokų skaičius 1 tūkst. gyventojų) sumažėjo nuo 6,1 (2019 metais) iki 5,1 (2020 metais).

2020 metais santuokų sumažėjo 46 valstijose ir šalies sostinėje. Didžiausias sumažėjimas fiksuotas Havajuose, Kalifornijoje, Naujojoje Meksikoje, Niujorke ir Luizianoje. 

Nevadoje, kur įsikūręs pasaulio vestuvių sostine dažnai vadinamas Las Vegasas, 2020-aisiais, palyginti su ankstesniais metais, taip pat sudaryta mažiau santuokų. 

Pasak „The Wedding Report“, prognozuojama, kad pernai sudarytų santuokų santuokų skaičius neperkops 2 milijonų, šįmet bus vestuvių bumas, o 2023 metais padėtis normalizuosis.    

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte