REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Dauguma protestantų mieliau renkasi maldą nei Biblijos skaitymą – tyrimas

Dauguma JAV protestantiškų bažnyčių lankytojų kasdien skiria laiko pabūti vieniems su Dievu, tačiau dauguma jų su Dievu bendrauja melsdamiesi, o ne per Jo Žodžio klausymąsi, rodo tyrimas, kaip praneša „Christian Today”.

2022 m. rugsėjo 19-29 d. „Lifeway Research” atliko internetinę apklausą, kurioje dalyvavo 1002 amerikiečiai. Apklausta nacionalinė iš anksto sudaryta grupė žmonių. Respondentai buvo atrinkti taip, kad į apklausą patektų tie, kurie save įvardijo kaip protestantus arba neišpažįstančius religijos ir kurie bent kartą per mėnesį lankosi religinėse apeigose.

Nustatyta, kad 65 proc. protestantiškų bažnyčių lankytojų sąmoningai praleidžia laiką vieni su Dievu bent kasdien, 44 proc. – kasdien, o 21 proc. – dažniau nei kartą per dieną.

Tuo tarpu 17 proc. tokių bažnyčios lankytojų sako, kad su Dievu vieni būna kelis kartus per savaitę, o 7 proc. – kartą per savaitę. Kiti sakė, kad laiką vienumoje su Dievu praleidžia kelis kartus per mėnesį (5 proc.), kartą per mėnesį (2 proc.), rečiau nei kartą per mėnesį (3 proc.) arba niekada (1 proc.).

Dauguma apklaustųjų (83 proc.) teigia, kad su Dievu dažniau kalbasi melsdamiesi, o ne skaitydami Bibliją ar lankydami pamaldas (39 proc.). Dauguma bažnyčios lankytojų meldžiasi savais žodžiais (83 proc.), dėkoja Dievui (80 proc.), šlovina Dievą (62 proc.) arba išpažįsta nuodėmes (49 proc.).

Svarbu paminėti, kad dauguma protestantiškų bažnyčių lankytojų, kurie rinkosi skaityti Šventąjį Raštą pabūti vieniems su Dievu, teigė, kad mieliau skaitytų iš fizinės Biblijos (63 proc.).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte