Darbo neturintys prancūzų kultūros darbuotojai užėmė Paryžiaus teatrą

ŠaltinisAFP-BNS

Prancūzijoje darbo neturintys kultūros ir turizmo sektoriaus darbuotojai ketvirtadienį užėmė garsų Paryžiaus teatrą kairiajame Senos krante, reikalaudami didesnės vyriausybės paramos po metus trunkančios pandemijos, atėmusios iš jų pajamas ir uždariusios jų pajamų šaltinius neribotam laikui.

Atsinešę miegmaišių ir maisto jie įsikūrė puošniame XVIII amžiaus teatro „Odeonas“ (Odeon) vestibiulyje ir balkonuose, kad atkreiptų dėmesį į savo reikalavimus.

Nuo ketvirtadienio teatrą užėmę maždaug 50 žmonių virš fasado kolonų iškabino profesinės sąjungos transparantus su užrašais „Kultūra paaukota“ ir „Šeši iš 10 darbo neturinčių darbuotojų negauna kompensacijų – skandalas!”

Tarp protestuotojų keliamų reikalavimų yra dar metams skirti specialią vyriausybės paramą sezoniniams teatro darbuotojams, dažnai sunkiai suduriantiems galą su galu, tačiau ypač nukentėjusiems prasidėjus koronaviruso pandemijai. Prancūzijos teatrai, kino teatrai, muziejai ir turistinės vietos buvo uždaryti didžiąją praėjusių metų dalį, vyriausybei įvedus suvaržymus dėl koronaviruso ir kol kas neskelbiant apie ketinimus juos švelninti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte