Dainininkė Madonna vėl pasirodė šventvagiškoje fotosesijoje

ŠaltinisVANITY FAIR

Amerikiečių dainininkė Maria Louise Ciccone, save vadinanti Madonna, skandalingoje žurnalo „Vanity Fair“ fotosesijoje pozavo Kristaus ir Mergelės Marijos įvaizdžiais.

64 metų dainininkė dėvėjo firmos „Dolce&Gabbana“ galvos apdangalą ir buvo nufotografuota su septyniais kalavijais pervertos širdies vaizdiniu, primenančiu Sopulingosios Dievo Motinos ikonografiją.

„Gerai įsižiūrėkite į paveikslą: esu su karūna ant galvos, vilkinti puošnią suknelę, virš altoriaus. Ar žinote, kaip jaučiausi? Jaučiausi pažeidžiama, užpulta. Tai – tik metafora, tik dekoracija,“ – interviu žurnalui teigė atlikėja.

Šventvagiška „Icon Issue“ fotosesija, kurią žurnalistai pavadino „drąsia“, buvo sukurta bendradarbiaujant su žurnalo „Vanity Fair“prancūzų, italų ir ispanų leidiniais.

Madonna, neseniai paskelbusi apie savo 40-mečio gastroles, taip pat pozavo kitoje fotosesijojepagalLeonardo da Vinčio „Paskutinės vakarienės“ paveikslą.

„Tai buvo Luigi ir Iango pasiūlymas, ir aš pamaniau, kad tai labai įdomus požiūris, būdas įlieti moteriškos energijos į pasaulį, kurį tradiciškai įsivaizduoja ir atvaizduoja tik vyrai. Taigi pasukau stalą ir man patiko idėja žaisti su prieštaravimu, kuris juo visai nėra,“ – komentavo Madonna. 

Paklausta koks šiandien yra jos santykis su religija, atlikėja sakė, kad svarbu turėti apeigų ir dvasinio gyvenimo schemą.

„Tačiau taip pat manau, kad religija be supratimo, be žinių, be smalsumo ir įtraukimo negali būti laikoma religija. Religija nėra prisijungimas prie išskirtinės ar ekstremistinės grupės. Religija – tai pagarba kitoms religijoms. Religija skatina žmones suprasti, kuo jie tiki, ir studijuoti tai, kuo tiki, užuot laikiusis dogmos, kuri be studijų ir supratimo būtų tuščia ir nevaisinga.

Mano santykis su religija šiandien? Puoselėju savo dvasines praktikas. Praktika, kuri tinkama man, nebūtinai taikoma visiems. Manau, kad kiekvienas turėtų tai daryti, nes man svarbu melstis ir palaikyti ryšį su siela, dvasine jėga, vadinkite ją kaip norite. Manau, kad tai svarbu, nes tikiu kažkuo didesniu, aukštesniu, metafiziniu, kas mus pranoksta, bet mus visus jungia,“ – interviu žurnalui „Vanity Fair“ teigė dainininkė.

Praeityje Madonna ne sykį šventvagiškai pasitelkdavo katalikiškus vaizdinius savo kūrybinėje veikloje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Kuo kas beapsirengtų, ar ką bevaizduotų – yra tik tik to žmogaus protingumo ar neprotingumo įrodymai.Tai, kad tai svarbu ir jos gerbėjams – tą patį byloja ir apie juos. Niekas negali ko nors sumenkinti, nesumenkindamas savęs. Tai nėra drąsa. Dainininkė tyčiojasi tik iš tų, kuriems kerštas nėra jų religijos gynimo dalimi. Tikinčiąjam ji neturi jokios galios .

  2. Kažin kodėl visi tokie veikėjai ir veikėjos savo vaizduotės išraiškoms renkasi būtent krikščionybę? Tačiau apskritai tai yra ne vien jų ,,vaizduotės išraiškos“, visiškai aišku, kas iš tikrųjų stovi už šitų paklydėlių.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte