Dainininkė Madonna prašo popiežiaus susitikti jos „šventvagiško“ elgesio aptarimui

„Šventasis Tėve, pasisakykite viešai“, – dainininkė Madonna kreipėsi į popiežių Pranciškų praėjus beveik dviem dešimtmečiams po to, kai Vatikanas pasmerkė jos „šventvagišką“ elgesį.

63-jų m. dainininkė – kurios tikrasis vardas yra Madonna Louise Ciccone – sakė, kad norėtų gauti antrą šansą pasitaisyti, ir prisiekė esanti ne mažiau, ne daugiau, bet „gera katalikė“.

„Sveiki @Pontifike Pranciškau – esu gera katalikė. Prisiekiu! Tiksliau, negaliu prisiekti“, – tviteryje į popiežių kreipėsi Madonna. – Nuo mano paskutinės išpažinties praėjo keli dešimtmečiai. Ar būtų įmanoma vieną dieną susitikti ir aptarti kai kuriuos svarbius klausimus?“

Žvaigždė pridūrė: „Buvau 3 kartus ekskomunikuota. Tai neatrodo sąžininga.“

Popiežius dar neatsakė Madonnai.

Popmuzikos žvaigždė buvo garsiai pasmerkta Katalikų Bažnyčios po kontroversiško 2006 m. pasirodymo Romoje, kurio metu ji buvo „nukryžiuota“ scenoje.

Tuo metu kalbėjęs velionis kardinolas Ersilio Tonini (Ersilio Tonini) pritarė popiežiui Benediktui XVI, sakydamas, kad „popmuzikos karalienė“ nuėjo „per toli“, ir pasmerkė pasirodymą kaip „šventvagišką“.

„Nukryžiuoti save per koncertą popiežių ir kankinių mieste yra atviro priešiškumo aktas. Tai ne kas kita, kaip skandalas ir bandymas susilaukti dėmesio“, – tuomet sakė kardinolas.

„Ateis laikas, kai ši moteris supras, kad Kristus mirė ant kryžiaus ir už ją, kad Jis išliejo savo kraują už ją. Man jos gaila.“

Madonna anksčiau minėjo, kad buvo auklėjama kaip katalikė, ir interviu „Harper’s Bazaar“ atvirai kalbėjo apie savo santykį su religija, pavadinusi jį „juokingu“.

Paskutiniu metu Madonna buvo glaudžiai susijusi su kabala, mistiniu judaizmo judėjimu. „Los Angeles Times“ dar 2011 m. rugsėjo mėnesį klausė, ar ji daug prisidėjo prie Pasaulinio Kabalos centro suklestėjimo, kuriam vadovavo rabinas Philipas Bergas (Filypas Bergas) ir jo žmona Karen.

Pastebėta, kad nuo 1998 m., kai Madonna viešai paskelbė apie savo saitus su kabalistais, Centro turtas nuo 20 mln. padidėjo iki 260 mln. 2009 metais. buvo skelbiama, kad „viskas pasikeitė, kai Madonna pradėjo studijuoti kabalą“, kad ji padarė daug gero pasauliui. Dainininkė net buvo pakeitusi savo vardą į Esterą.

„Man patinka provokuoti, tai yra mano DNR. Bet devynis kartus iš dešimties tam yra priežastis“, – sakė ji žurnalui dar 2013 m., sakydama, kad nėra „didelė taisyklių gerbėja“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte