REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Dainininkė B. Spears: aš iš tikrųjų norėjau tuoktis katalikų bažnyčioje

ŠaltinisCNA

Amerikiečių popmuzikos žvaigždė Britney Spears (Britni Spirs) pareiškė, kad iš tikrųjų ketino susituokti katalikų bažnyčioje Kalifornijoje bei atmetė pareiškimus, jog niekada nesikreipė į bažnyčios parapiją.

„Sulaukiau daug atgarsių, kad niekada neprašiau susituokti bažnyčioje”, – antradienį instagramo įraše rašė 40-metė atlikėja. Įraše dainininkė rašė, kad jai nepatinka, kai ją vadina melage.

JAV bažnyčia tuo tarpu teigia, kad atlikėja į ją nesikreipė su prašymu tuoktis.

Viename iš ankstesnių socialinio tinklo įrašų B. Spears teigė ketinanti tuoktis Šv. Monikos katalikų bažnyčioje, esančioje Santa Monikoje netoli Los Andželo. Tuo metu ji taip savo gerbėjams rašė apie bažnyčios atsakymą: „Kai panorau ten susituokti, jie pasakė, kad turiu būti katalikė ir praeiti patikrinimą!!!! Argi bažnyčia neturėtų būti atvira visiems???”

Vėliau tą pačią dieną pramogų tinklalapis TMZ pranešė, kad bažnyčios atstovas teigia, jog nėra jokių įrašų apie tai, kad B. Spears būtų prašiusi susituokti bažnyčioje.

Amerikiečių popmuzikos žvaigždė Britney Spears / Soc. tinklų nuotr.

B. Spears galiausiai atšoko vestuves su aktoriumi Samu Asghari (Semu Asgariu) savo namuose Los Andželo apylinkėse birželio mėnesį.

Antradienį paskelbtame pranešime atlikėja taip pat atskleidė, kad pasamdė aukšto lygio vestuvių planuotoją, kuri yra organizavusi vestuves tokioms įžymybėms kaip Madonna.

Atlikėja vestuvių planuotojai pareiškė, kad nori tuoktis būtent toje bažnyčioje nuotraukoje, sakė B. Spears apie anksčiau savo pasidalintą Šv. Monikos bažnyčios nuotrauką.

„Po 6 savaičių man buvo pasakyta, kad negaliu ten tuoktis!!! – pridūrė ji. – Per 2 COVID metus taip pat norėjau ten nuvykti… Man buvo pasakyta, kad negaliu to padaryti dėl pandemijos”.

Kartu su savo komentarais antradienį ji paskelbė Vatikano Švento Petro bazilikos nuotrauką.

Tėvas Matthew P. Schneideris (Metju Šneideris), dėstantis teologiją Belmonto abatijos koledže, Šiaurės Karolinoje, anksčiau žurnalistams išdėstė keturis pagrindinius reikalavimus, kad vestuvės galėtų vykti katalikų bažnyčioje.

Pirmiausia, tiek nuotaka, tiek jaunikis turi būti katalikai ir neturėti jokių kliūčių, pavyzdžiui, santuokos su kitu asmeniu. Antra, ir nuotaka, ir jaunikis turi „norėti to, ką daro Bažnyčia”, įskaitant santuokos pripažinimą nuolatine, išskirtine ir atvira gyvybei. Jie taip pat turi planuoti auklėti savo vaikus katalikiškai.

M. P. Schneideris taip pat sakė, kad neaišku, ar B. Spears iš tikrųjų yra katalikė. Jis taip pat paaiškino, kad, norėdama susituokti katalikų bažnyčioje, ji turėtų anuliuoti dvi ankstesnes santuokas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte