Dainininkė Adele: man labai patinka būti moterimi

ŠaltinisBNS

Britų superžvaigždė Adele (Adel) antradienį per britų muzikos industrijai atstovaujančios asociacijos BPI apdovanojimų įteikimo ceremoniją, kurioje buvo atsisveikinta su atskiromis lyčių kategorijomis, gavo tris „Brit Awards“, įskaitant prestižinį „Metų albumo“ apdovanojimą.

„Metų albumo“ apdovanojimas jai paskirtas už „30“. Be to, Adele už savo hitą „Easy On Me“ gavo „Metų dainos“ apdovanojimą ir buvo paskelbta „Metų atlikėju“. Pastaroji kategorija nuo šiol nebeskirstoma į vyrų ir moterų.

Vėliau Adele pripažino besikeičiančius laikus ir pasakė: „Suprantu, kodėl buvo pakeistas šio apdovanojimo pavadinimas, bet man išties labai patinka būti moterimi, būti atlikėja moterimi, tikrai.“ Jos žodžiai sausakimšoje Londono arenoje O2 buvo palydėti plojimais.

„Brit Awards“ steigėjai sakė, kad atskirų vyrų ir moterų kategorijų atsisakė norėdami pagerbti „atlikėjus vien dėl jų muzikos ir darbo, o ne dėl to, kaip jie pasirenka identifikuoti [save] ar kaip juos gali matyti kiti“.

Sam Smith (Sem Smit), nepriskiriantis savęs binarinei lyčių sistemai, pernai nepateikė savo albumo „Love Goes“, nes jis netiko vyrų ar moterų kategorijoms.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte