REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

D. Nausėdienė kviečia drauge kurti kalėdines dekoracijas

ŠaltinisPREZIDENTAS

Artėjant šv. Kalėdoms pirmoji ponia Diana Nausėdienė pradeda kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją „Namų jaukumas“ ir kviečia jais papuošti Prezidentūros kalėdinę eglę.

D. Nausėdienė kviečia susiburti ir drauge kurti kalėdines dekoracijas – namelius. Pasak pirmosios ponios, ši eglutės žaisliukų kūrimo akcija – puiki proga palydėti senuosius metus su šviesaus virsmo nuojauta bei viltimi ir Prezidentūros eglei simboliškai suteikti visų Lietuvos žmonių ir regionų vienybės jėgą.

„Namų šiluma ir jaukumas yra tai, ko šiandien visame pasaulyje stokoja daugybė žmonių, dėl karo ir neramumų savo šalyse priverstų palikti savo gimtuosius namus. Namai – ypatinga vieta, kurioje žmogus jaučiasi saugus, mylimas ir laukiamas. Čia gimsta ne tik jaukumas, bet ir ryžtas kovoti už amžinąsias vertybes, už žmones, už savo Tėvynę“, – sakė D. Nausėdienė.

Rankų darbo nameliai papuoš Prezidentūros kalėdinę eglę ir bus padovanoti tiems, kuriems šiuo metu namų šilumos trūksta labiausiai.

Kalėdinių dekoracijų kūrimo akciją pirmoji ponia inicijuoja antrus metus iš eilės. Praėjusiais metais iš vilnos velti paukšteliai sutelkė bendruomenes, savivaldybes, įstaigas, papuošė Prezidentūros eglę ir tapo dovana NATO kariams, gražiausias metų šventes sutinkantiems toli nuo šeimų ir artimųjų.

Susipažinti su akcija ir dekoracijų kūrimo procesu galite vaizdo įraše, kuriame pirmoji ponia, edukatorės Daiva ir Emilija kartu su vaikais iš Ukrainos centro bei Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ vaikų ir paauglių dienos centro socialiniame restorane „Pirmas blynas“ gamina kalėdinius namelius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte