Buvusiame striptizo klube atidaryta bažnyčia: šviesos reikia ten, kur tamsa

Krikščionys Aliaskoje nusipirko buvusio striptizo klubo pastatą ir atidarė baptistų bažnyčią.

Iš pirmo žvilgsnio tai nėra geriausia vieta Dievui garbinti, nes bažnyčios dešinėje yra marihuanos parduotuvė, o kairėje – „suaugusiųjų prekės“. Tačiau buvusios striptizo klubo šokėjos dukra investavo į patalpų įsigijimą ir yra įsitikinusi, kad šviesos reikia ten, kur yra tamsa, o ne ten, kur viskas gerai.

šviesos reikia ten, kur yra tamsa, o ne ten, kur viskas gerai.

Linda Danegan sakė, kad galimybė išsipirkti įstaigą yra Dievo atsakymas, ji apie tai meldėsi 5 metus. „Dievas man buvo labai malonus, – sako Dunegan, – davė man šeimą, nuostabų vyrą, maistą stalui, būstą“, – sako ji. Galiausiai, pasak moters, ji gavo galimybę įsigyti buvusį striptizo klubą ir paversti jį bažnyčia, kuri skirta ieškantiems paguodos tamsybėse.

Pernai spalį atidarytai bažnyčiai vadovauja pastorius Kenny Menendezas. Daugelis jau rado išgelbėjimą tarp šios naujos bažnyčios sienų. Nepaisant išorinės aplinkos, bažnyčia tvirtai laikosi Biblijos tikėjimo, šventumo ir šeimos institucijos apsaugos mokymo.

Populiarus striptizo klubas, kadaise priviliojęs klientus nuo judraus greitkelio į Ankoridžą, dabar buvusios striptizo šokėjos dukters dėka siūlo išgelbėjimą, o ne pagundą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis