Buvęs satanistų kunigas: velnias bando pavogti jūsų tapatybę

Evangelistas ir rašytojas Johnas Ramirezas (Džonas Ramirezas) kadaise buvo įsitraukęs į okultizmą ir satanizmą. Dabar jis įspėja krikščionis neįsitraukti į praktikas, kurios gali atrodyti nekaltos ar viliojančios, ypač per Heloviną, bet tik atveriančias duris tamsiosioms jėgoms.

Ramirezas, kilęs iš Puerto Riko, nuo aštuonerių metų buvo įtrauktas į satanistinį kultą (santeriją ir espiriotizmą / spiritizmą). Tėvo šeimos supažindintas su okultizmu, jis gilinosi į šias praktikas. Galiausiai Niujorke tapo aukšto rango satanistų kunigu, kuris specializavosi raganavimo, burtų, prakeikimų ir astralinės projekcijos srityse.

Demonų taikinys – krikščionybė

Ramirezas, kuris sako, kad 20 metų buvo apsėstas demonų, į tamsos atskleidimo darbą žiūri rimtai. Šio tamsiojo požeminio pasaulio užvaldytas Ramirezas teigė, kad jo taikiniu tapo Jėzus Kristus ir krikščionybė, o ne kitos religijos.

Pasak jo, niekas nesitaiko į Budą ar Mahometą, nes šios religijos – islamas ir budizmas – nelaikomos grėsme okultizmui ar New Age (Naujojo amžiaus) praktikoms.

„Yra Šėtono bažnyčios įkūrėjo Antono Laveyaus (Antono Lavėjaus) citata, kurioje jis savo žodžiais sako: „Noriu padėkoti visiems krikščionių tėvams.“ Ne Budos, ne Mahometo, ne nieko panašaus. …

„Kiekvienam krikščioniui tėvui noriu padėkoti už tai, kad leidžia [savo] vaikams vieną naktį per metus švęsti velnią“, o tai yra Helovinas, – cituodamas modernaus satanizmo tėvą perspėjo Ramirezas. – Jis sąmoningai dėkoja krikščionių tėvams. Dėkoja, kad aprengia savo vaikus, keičia jų tapatybę, aukojasi dvasiškai“.

Pastaruosius 20 metų šis atgimęs krikščionis atkakliai stengiasi atskleisti priešo kėslus. Jis priduria, kad velnias veikia ir tyko šešėliuose, taikydamasis į krikščionis.

Krikščionys turi praktikuoti įžvalgumą ir apsirūpinti biblinėmis žiniomis, kad suprastų, jog velnias yra tikras, sakė jis.

Atrodo, kad daugelis žmonių, kurie seka Kristumi, rimtai nežiūri į dvasinę kovą, o tai Ramirezui kelia nerimą. „Jėzus niekada Šventajame Rašte velnio nelaikė lengvu dalyku. Jėzus stojo į kovą su velniu. Jis apie jį nekalbėjo, Jis su juo susidūrė“.

Helovinas – vienos nakties nuotykis

Kai prieš daugelį metų Ramirezas aktyviai dalyvavo raganavimo pasaulyje, jis sakė, kad „žinojo, jog krikščionys yra dvasiškai anemiški“.

„Žinojau, kad krikščionys turi patepimą, valdžią ir galią sunaikinti tamsos karalystę, bet jie nežino, kaip ja naudotis“, – sakė jis. „Jie nežino, kaip veikti, jie gali laimėti kovą, bet nieko neužkariauja.“

„Štai kas liūdniausia kalbant apie krikščionis apskritai. Su Jėzumi nėra nieko blogo, nes Jėzus yra visagalis, nepainiokite to. Mes kalbame apie dvasinius indus bažnyčioje, apie žmones Bažnyčioje. Dabartinėje Bažnyčioje yra Naujojo amžiaus Jėzus. Jūs nelaimėsite jokios kovos su Naujojo amžiaus Jėzumi“.

Iš Bronkso kilęs vyras pasakojo, kad stengiasi dalytis savo įžvalgomis ir strategijomis, įskaitant ir knygų apie dvasinę kovą rašymą. Ramirezas taip pat sukūrė aštuonių savaičių trukmės kursą „Neįveikiamas velnias“, kuris rengiamas kartu su to paties pavadinimo knyga.

„Mums reikia pastatyti velnią į jo vietą. Mums reikia demaskuoti velnią. Mums reikia susirūpinti dėl kartų prakeiksmų. Mums reikia susirūpinti dėl bejėgiškumo velnių. Turime susirūpinti dėl visokeriopų mus kaustančių pančių savo namuose, šeimoje“, – tęsė jis, apgailestaudamas dėl statistinių duomenų, rodančių didelį skyrybų skaičių tarp krikščionių porų.

Ramirezas taip pat įspėjo krikščionis dėl Helovino šventimo, palygindamas tai su Jėzaus apgaudinėjimu turint vienos nakties nuotykį.

„Tada mes turime vienos nakties nuotykį su velniu. Mes einame švęsti Helovino; vieną naktį esame lovoje su velniu. Man tai panašu į elgesį tarsi norėtumėte apgaudinėti Jėzų? Jėzus tavęs neapgaudinėja. Nematau, kad satanistai ateitų į bažnyčią. Jokiu būdu!“

25 metus Ramirezas tarnavo okultizmo srityje, kitų aukšto rango satanistų paskirtas tamsos sargybiniu. Tačiau 1999 m. jam teko susidurti su mirtimi, ir, būdamas „giliame miege“, Ramirezas sako patekęs į pragarą. Jis aprašė patirtą baimę, tačiau sakė, kad ten jį pasitiko Dievas, o grįžęs į gyvenimą jis įsipareigojo atiduoti savo gyvenimą Jėzui.

Patyrė demonų antpuolius

Pradėjęs pereiti prie okultizmo, Ramirezas sakė, kad jo patirtis buvo siaubinga. Savo namuose jis išmetė 100 tūkst. JAV dolerių vertės stabus, visus okultizmo reikmenis, tačiau vis tiek buvo dvasiškai kankinamas.

„Visus šiuos dalykus turėjau savo namuose, jie yra niekingi, demoniški ir bjaurūs Dievo akyse. Tačiau jie kėlė tokią velnišką baimę, kad jei paliksi [okultizmą], tau kažkas atsitiks. Jie tai įskiepija į tave. Jei išeisi iš jų gretų, tavęs laukia bausmė“, – prisiminė Ramirezas, ką okultistai sako žmonėms, kad išlaikytų juos savo vergijoje.

„Kai išėjau ir atėjau pas Jėzų, buvau kankinamas 30 dienų be perstojo. Dieną miegodavau, o naktį ateidavo demonai. Espiritistai man taikydavo burtus iš Niujorko, Majamio, Haičio, Kubos ir vėl iš Niujorko,“ – prisiminė jis.

„Jie darė burtus, norėdami mane sunaikinti, bandydami išplėšti mano sielą iš kūno. Demonai mane dusindavo naktimis. Negalėjau šauktis Jėzaus. Jaučiausi tarsi paralyžiuotas. Jie tampydavo mano kojas. Jezabelė ateidavo į mano miegamąjį, gulėdavo šalia mano lovos. Galėjai jausti, kaip mano lova grimzta žemyn, bet ten niekas nesimatė, ir galėjai jausti, kaip kambarys tampa ledinis“.

Ramirezas išgyveno 30 dienų kankinimų, ir Viešpats leido tai padaryti kaip naujo Ramirezo tikėjimo išbandymą po daugelio metų tarnavimo priešui.

„Po 30 dienų viskas išnyko. Klausiau Jėzaus Kristaus: „Kodėl man taip atsitiko?“ Galiausiai Viešpats atsakė: „Aš norėjau pamatyti, kaip stipriai manimi pasitiki ir kaip stipriai mane myli. Jie daugiau niekada tavęs nelies“, – prisiminė jis Jėzaus žodžius.

„Žinoma, tie velniai niekada nebepasirodė, ir jie daugiau niekada nebepalietė manęs, nes Jėzus yra mano gyvenimo Viešpats. Jis yra mano Viešpats, Jis yra mano gyvenimo Gelbėtojas“, – liudija Ramirezas.

Jo aštuonių savaičių kursas moko krikščionis, kaip naudotis galia, kurią jie turi per Kristų, kad nugalėtų šias demoniškas jėgas. „Aš mokau tikinčiuosius, nes nuo spalio 1 d. iki spalio 31 d. – tai raganavimo mėnuo, pats raganavimo sezonas“.

Ramirezas atskleidė, kad kai jis buvo satanistas, spalio mėnesį atlikdavo apeigas, ritualus ir gaudavo spiritizmo receptų iš demonų. Jis netgi aprašė demonus ir mediumus, nusileidžiančius į žemę.

„Jie yra ant jos, jie yra nuoseklūs. Jie nežaidžia, jie užkariauja dvasines teritorijas jūsų gyvenime. Kaip sustabdyti velnią jo kelyje ir susigrąžinti tai, ką jis iš tavęs pavogė?“ – klausė jis.

Ramirezas sakė, kad, nepaisant kančių, jis sekė patriarcho Juozapo atleidimo pavyzdžiu ir dovanojo savo širdį tiems, kurie jį nuskriaudė. Tai pavyzdys, kaip krikščionys gali nugalėti priešą, pareiškė jis.

„Velnias bando pavogti jūsų tikslą, jūsų tapatybę, nes tuomet, kai pasieksite amžinybę, būsite suluošinti, neturėdami liudijimo, kurį galėtumėte atnešti Viešpačiui“, – sakė Ramirezas.

„Turime kovoti gerą kovą, nes tarp jūsų tikslo, kad gautumėte savo likimą (Pažadėtąją žemę), visada yra kovos laukas. Kaip pereiti mūšio lauką, kad pasiektumėte pergalę?“

„Būkite nugalėtojas ir leiskite Jėzui Kristui didžiuotis, kad Jis pasirinko jus kovai“, – pridūrė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Atsargiai reikėtų Laikmečiui elgtis su šiuo asmeniu. Yra svarbių detalių, dėl kurių jis neturėtų būti pristatinėjamas katalikiškoje spaudoje.

  2. As manau, kad yra gerai pristatyti ivairius zmones katalikiskoje spaudoje. Dievas veikia ivairiose baznyciose. Taip, per daug demesio setonui – negerai, bet yra per daug krikscioniu per mazai zinanciu kaip jo apsisaugoti ir kaip pries ji kovoti. Kai mano vaikai susidure su demoniska jega seneliu namuose, dukra sugebejo Jezaus Kristaus vardu ta jega isvaryti is namu. Kai istorija papasakojom savo kunigui, buvom nustebe, kad jis ne kiek nenusistebejo. Jis mums pasake, kad ne karta jam buvo teke demonus isvaryti ir is zmoniu, ir is namu. As atvirai nusistebejau, kodel mes apie tai niekada negirdime per pamokslus: tarsi velnias butu mitas. Po poros savaiciu evangelijos skaitinys buvo kaip tik apie tai, kaip Jezus islaisvino demono apsesta zmogu. Dziaugiuosi, kad kunigas ryzosi kalbeti apie demonus, kad jie yra realus, kad jie galingesni uz mus, bet dreba pries Kristu. Mes saugus ir pergalingi Kristuje. Jo vardas galingiausias, Jo meile amzina.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte