Buvęs pastorius iš JAV, ilgą laiką kovojęs su psichinėmis problemomis, pasitraukė iš gyvenimo

38-erių buvęs Albanijos (JAV) pastorius Styvas Austinas, dažnai viešai kalbėjęs apie savo psichinės sveikatos iššūkius ir bandymą nutraukti gyvenimą viešbučio kambaryje su Biblija ant kelių, buvo rastas negyvas savo automobilyje šią savaitę.

S. Austinas buvo rašytojas, tinklalaidžių kūrėjas ir kaučeris, nuolat padėjo žmonėms, taip pat kovojantiems su psichinėmis problemomis.

Nuo praėjusio šeštadienio S. Austinas dingo iš savo namų Alabasteryje ir buvo rastas pirmadienį.

Policija pranešė tirianti buvusio pastoriaus mirtį kaip savižudybę.

Buvęs jaunimo pastorius neseniai skelbė, kad ketina pradėti programą, kurią jis pavadino „Jėzaus koučingu“, kad padėtų žmonėms „dekonstruoti jūsų tikėjimą ir atskleisti tikrąjį save saugioje, konfidencialioje, palaikančioje aplinkoje“, kaip rašė „Religion News“.

Savo 2016 m. išleistoje knygoje „Nuo pastoriaus iki psichinės palatos: atsigauti po bandymo nusižudyti yra įmanoma“ vedęs dviejų vaikų tėvas pasakojo, kad išgyveno seksualinę prievartą kai buvo ikimokyklinio amžiaus vaikas, savo mylimos tetos savižudybę, kovojo su psichinėmis ligomis ir priklausomybe nuo pornografijos prieš jam galiausiai praradant tarnystės darbą dėl „neetiško“ kontakto su jo globojamu jaunimu.

S. Austinas galiausiai nusprendė baigti savo gyvenimą viešbučio kambaryje perdozuodamas įvairių vaistų.

„Kai buvau 29 metų mano gyvenimas buvo pasiekęs tašką, kai jaučiau, kad nėra vilties, todėl karštligiškai rašydavau apie savižudybę, kartą bandžiau numirti viešbučio kambaryje su Biblija ant kelių. Aš meldžiausi, kad niekada nepabusčiau. Tai buvo lygiai prieš septynerius metus “, – jis yra pasakojęs „USA Today“.

Pastorius nuolat padėjo kitiems žmonėms, kovojantiems su psichinėmis problemomis.

Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte