Buvęs JAV prezidentas D. Trumpas socialiniuose tinkluose: aš grįžau

ŠaltinisAFP-BNS

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) penktadienį paskelbė pirmuosius įrašus atkurtose savo paskyrose platformose „Facebook“ ir „YouTube“, atšaukus daugiau kaip prieš dvejus metus dėl riaušių Kapitolijuje paskelbtą draudimą.

„AŠ GRĮŽAU“, – parašė D. Trumpas ir paskelbė 12 sekundžių vaizdo klipą, kuriame jis atrodo sakantis pergalės kalbą po laimėtų 2016 metų rinkimų. Jame jis pareiškia: „Atsiprašau, kad priverčiau laukti – painūs reikalai.“

76 metų respublikonų lyderis, vėl sieksiantis prezidento posto, iki penktadienio negalėjo skelbti jokio turinio savo 34 mln. sekėjų feisbuke ir 2,6 mln. prenumeratorių „YouTube“.

Šios platformos D. Trumpą pašalino kelios dienos po 2021 metų sausio 6-osios įvykių, kai jo šalininkų minia, norėjusi sutrukdyti patvirtinti jo pralaimėjimą rinkimuose Joe Bidenui (Džo Baidenui), įsiveržė į JAV Kapitolijų Vašingtone.

Eksprezidentas buvo nubaustas už tai, kad skelbė turinį, kuriuo, platformų teigimu, buvo kurstomi neramumai. „YouTube“ apie jo paskyros atkūrimą pranešė penktadienį, du mėnesiai po panašaus „Facebook“ sprendimo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

15 KOMENTARAI

 1. Įdėjote tokią D.Trumpo nuotrauką, kad iškart aišku, jog tiesiog norite pasišaipyti iš buvusio JAV prezidento. Apskritai Liteuvoje jau seniai įvyko keistas persilaužimas: anksčiau gan aktyviai pasisakiusi už JAV Respublikonų partiją, Lietuvos žiniasklaida – ypač angažuota melasklaida – staiga išvertė kailį ir puolė šlovinti demokratus.

 2. Nereikia nė nuotraukos, kad suprastai, kad buvęs prezidentas D. Trumpas turi didelių sveikatos problemų : jei ne psichinių, tai bent psichologinių tikrai.

  • >>> Aišku

   Iš karto matyti, kad dirbi Maskvai: Maskvos režimas visus, kurių bijo, iškart apšaukia psichiniais ligoniais. Todėl jūs ir bijojote pulti Ukrainą, kol D.Trumpas buvo prezidentu ir valdžioje buvo repsublikonai, nes žinojote, kad respublikonai su jumis nesismulkins – būtumėte gavę atgal taip, kad tavo Rasieja dabar sėdėtų kaip pelė po šluota. Ir dabar bijote, kad 2024 respublikonai gali laimėti rinkimus – todėl dar prieš 2020 metų rinkimus Guangdou mieste, Kinijoje, spaustuvės kasdiens atspausdindavo po pusę milijono suklastotų rinkimų biuletenių, skirtų jau 2024 metų JAV prezidento rinkimams ir jie slapta buvp gabenami į JAV – argi ne taip?

  • D. Trampas elgiasi, kaip mažas berniukas, ar džiaugtųsi, ar liūdėtų, jis atvirai reiškia savo emocijas… O kai dar turi galią, turtus… Didelis jo asmenybės pliusas amžinosios vertybės bei rūpinimasis savo šalimi bei pasaulio ateitimi…

  • Tavo kagėbistas ožys yra susireikšminusi asmenybė – užsimanė būti caru, tik nieko iš to neišėjo. Pasikeitei pseudonimą, landsbergini? Kaėbistas landsbergis ir visa jo kagėbistų šutvė bijo D.Trumpo ir respublikonų partijos lygiai taip, kaip Maskva.

 3. Nuotrauka man taip pat užkliuvo.
  Fotografuojant kiekvieną žmogų jo kalbos metu, kuomet jis kalba gyvai ar tuo labiau emocingai, galima prifotografuoti kalnus nuotraukų, tiek su gražiais, su pavykusiais jo atvaizdais, tiek su nepavykusiais. Pasirinkimas, kokią nuotrauką talpinti parodo tos žiniasklaidos priemonės, kuri talpina nuotraukas, požiūrį į tą žmogų. Jei nori jį parodyti neigiamoje šviesoje, talpina nepavykusią nuotrauką. Jei nori parodyti teigiamoje šviesoje – talpina pačią gražiausią nuotrauką.
  Priklausomoje ir perkamoje Lietuvos žinisklaidoje dažnas žmogaus menkinimo būdas yra tas, kad visuose straipsniuose susijusiuose su žiniasklaidai ar jos užsakovams nepatinkančiu žmogumi, yra talpinamos to žmogaus atstumiančios nuotraukos. Netgi jei pats straipsnis būna neutralus, kuriame paprasčiausiai aprašoma, kur šis žmogus vyko, su kuo susitiko, stengiamasi įkelti negatyvią to žmogaus nuotrauką, tokiu būdu jį kompromituojant.
  Tai yra purvinas metodas kompromituoti žmogų ne išsakant kontargumentus į jo argumentus, bet nukreipiant dėmesį nuo argumentų kalbos į patį nepatinkantį žmogų ir jį vaizduojant neigiamoje šviesoje, kaip šiuo atveju randant, jo kalbos metu kažkokių nefotogeniškų pozų.
  Laikmetyje šio reiškinio šiaip nepastebėjau, išskyrus šią nuotrauką. Todėl manau, kad ji buvo įkelta per kažkokį neapsižiūrėjimą. Manau, kad laikmetis, kaip krikščioniškas leidinys, laikosi aukštesnių žurnalistinės etikos standartų.

  • Deja, dabar jau ir Laikmetyje visko pilna. Ar verta stebėtis? Norint išlikti, reikia bent jau stengtis prisitaikyti. Bet vis tiek nepalyginamai aukštesnis lygis už Bernardinų.

 4. Šita nuotrauka neatrodo neigiama, nes šito žmogaus – prisižiūrėjau nuotraukų įvairių. atpažįsti, kad tas pats žmogus.Tiesiog apibūdina jo charakterį.
  Bet nesiginčiju ir su nuotraukos kritikais.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte