„Būk atsakingas kelyje“ renginys šeimai primins apie saugaus eismo svarbą

ŠaltinisBNS

Šeštadienį Vilniuje, Katedros aikštėje, vyks šeimoms skirtas eismo saugumo renginys „Būk atsakingas kelyje“.

Kaip pranešė jį organizuojanti Automobilių kelių direkcija, renginys, kuriame laukiami visi eismo dalyviai – nuo jauniausių iki vyriausių, skirtas artėjančiai rugsėjo 1-ajai.

Tuo metu gatvėse ir keliuose pagausėja automobilių, o į mokyklas grįžta vaikai, todėl renginiu siekiama priminti eismo dalyviams būti dėmesingais ir atsakingais.

Renginyje specialiai vaikams bus įrengta elektromobilių trasa su kelio ženklais, kurioje vaikams gerai žinomi animacinio filmo „Transformeriai“ ir „Šunyčiai patruliai“ herojai supažindins su kelio ženklų reikšme bei saugaus elgesio kelyje taisyklėmis. Vaikų taip pat lauks ir edukacinė atšvaitų zona.

Vyresni renginio dalyviai teorines žinias apie saugų eismą galės pasitikrinti interaktyviame ekrane arba renginio metu vyksiančiose orientacinėse varžybose. Taip pat bus galima sužinoti važiavimo elektriniais paspirtukais taisykles bei atlikti bandomuosius važiavimus edukacinėje trasoje.

Renginyje dalyvaus policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos specialistai, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Lietuvos kariuomenės atstovai. Visiems norintiems bus leista susipažinti su tarnybiniais automobiliais, kuriuose sumontuota speciali įranga, dalyviams bus rodomas galimas jų panaudojimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis