Britney Spears, dažnai kalbėjusi apie Dievą, dabar jau teigia esanti ateistė

Popmuzikos superžvaigždė Britney Spears (Britni Spirs) vėl pateko į laikraščių antraštes, nes pareiškė, kad jau nebetiki Dievu.

B. Spears atviravimą, kad Ji juo netiki, galima išgirsti keiksmažodžiais apipintame garso įraše, paskelbtame instagrame ir dar kartą pasidalintame jutube šią savaitę po to, kai laidoje „60 Minutes Australia“ buvo parodytas interviu su jos buvusiu vyru Kevenu Federline’u (Kevinu Federlainu) ir sūnumi Jaydenu (Džeidenu).

Įraše Britney kaltina savo sūnaus neapykanta jai, kenkimu ir tuo, kad „slapta mėgo į motiną žiūrėti taip, tarsi su ja kažkas būtų negerai“.

„Jau nebėra kuo tikėti. Aš – ateistė“, – sakė B. Spears trijų minučių trukmės kalbos, skirtos sūnui Jaydenui, pabaigoje, kur ji vardijo sąrašą savo finansinių įsipareigojimų, kuriuos prisiėmė per dešimtmečius trunkančią karjerą, įskaitant teisinių paslaugų apmokėjimą ir 40 tūkst. dolerių per mėnesį siuntimą sūnaus tėvui.

Įraše B. Spears kalba apie savo santykius su sūnumis Jaydenu ir Seanu (Šonu) Prestonais, buvusiu vyru ir sūnų reakciją į tai, ką ji apibūdino kaip traumą, kurią tėvas ir kiti šeimos nariai jai sukėlė po to, kai prasidėjo jos muzikinė karjera.

Praėjusį lapkritį dainininkė buvo atleista nuo globos, pagal kurią jos tėvas Jamesas Spearsas (Džeimsas Spirsas) kontroliavo dainininkės finansus, kurių vertė, kaip manoma, siekia apie 60 milijonų JAV dolerių. Teisėjas paskyrė jam globą 2008 m. po to, kai Britney psichiškai palūžo ir, kaip teigiama, galvojo apie savižudybę. Tuomet Federlinui buvo paskirta sūnų globa.

Tais pačiais metais B. Spears, išėjusi iš reabilitacijos centro Los Andžele, paparacių buvo nufotografuota nusiskutusi galvą, o tai sukėlė susirūpinimą dėl jos tuometinio emocinio stabilumo.

Dabar B. Spears, išsilaisvinusi iš globos, vėl kontroliuoja savo finansus, antrą kartą ištekėjo ir praėjusią savaitę išleido pirmąją dainą per šešerius metus. Tačiau, pasak ITV ir „60 Minutes Australia“ interviu su Federline’u ir Jaydenu, berniukai nematė savo motinos kelis mėnesius ir atsisakė dalyvauti jos vestuvėse, nes niekas kitas iš šeimos narių nebuvo pakviestas.

Įraše, kuriame B. Spears teigė, kad jei Dievas tikrai egzistuotų, ji 13 metų nebūtų kentėjusi ar praradusi savarankiškumo priimti sprendimus, ji dėstė: „Dievas nebūtų leidęs, kad man taip nutiktų, jei jis egzistuotų. Aš nebetikiu Dievu dėl to, kaip su manimi elgiasi mano vaikai ir šeima“.

Dievas nebūtų leidęs, kad man taip nutiktų, jei jis egzistuotų. Aš nebetikiu Dievu dėl to, kaip su manimi elgiasi mano vaikai ir šeima.

Populiarių dainų atlikėjos naujai atrastas ateizmas prieštarauja tikėjimui, kurį ji anksčiau liudijo sakydama, kad būtent Dievas leido jai išgyventi pastarųjų 13 metų nelaimes.

Tuo tarpu interviu jos sūnus Jaydenas sakė manantis, kad jo senelis „nenusipelnė visos neapykantos, kurios sulaukia žiniasklaidoje“. Jis taip pat paaiškino, kad kartu su broliu nusprendė nedalyvauti motinos vestuvėse su modeliu ir aktoriumi Samu Ashgari (Semu Asgariu), nes „ji nepakvietė visos šeimos“. „Ir tada, jei ten turėjome būti tik aš ir Seanu, tiesiog nematau, kaip ta situacija būtų pasibaigusi gerais santykiais“, – pridūrė jis.

Pietų baptistų konfesijoje užaugusi B. Spears per virtualų teismo posėdį dėl jos globos teisme teisėjui sakė, kad užuot kelis kartus per savaitę intensyviai lankiusi terapiją, ji mieliau kalbasi su Dievu.

Tuo metu 40-metė sakė, kad ji norėjo nutraukti savo globą be psichologinio vertinimo, nes kiti gydytojai jai skyrė stiprių vaistų.

B. Spears sakė, kad gydytojas „neteisėtai… 100 proc. piktnaudžiavo jai skiriamu gydymu“. Ji pridūrė: Ir, teisybės dėlei, kai jis mirė, atsiklaupiau ant kelių ir padėkojau Dievui“.

Tuo metu ji turėjo lankytis pas terapeutą ir gydytoją maždaug keturis kartus per savaitę. Tuomet ji sakė: „Nesijaučiu galinti gyventi visavertį gyvenimą. Nesu jiems skolinga eiti pas nepažįstamą žmogų ir dalytis su juo savo problemomis. Aš net netikiu terapija. Visada manau, kad reikia kreiptis į Dievą“.

Dar neseniai instagramo įraše B. Spears minėjo tikinti Dievą. „Aš taip pat esu Dievo vaikas; Dievo akyse mes visi tokie esame“, – tada sakė ji.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte