Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Aukodamas Kristaus Visatos Valdovo iškilmės Mišias Pakutuvėnuose kunigas pranciškonas Paulius Vaineikis homilijos metu biblinėje perspektyvoje pažvelgė į dabarties įvykius. Pacitavęs pranašo Ezekielio knygą Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos kapelionas pabrėžė, kad dvasininkas yra bokšto sargybinis, kuris visus įspėja apie gresiantį pavojų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

224 KOMENTARAI

 1. Ir ačiū br. Pauliui, kad esi tvirtas lyg uola ir neši Gerąją Naujieną, kad įspėji mus apie gresiančius pavojus.

  • Apie covid ir skiepus tiek prirašyta tad patylesiu. Bet negaliu tylėti apie tai, kad vienas dvasininkas galimybių pasą su kodu laiko velnio ženklų, kitas – kad be šio paso nepatekusi į dangų( rėmėsi evangelija, kur Kristus nepriima į vestuvių pokylį). Taigi šitas GB velniškai suskaldė tikinčiuosius, dvasininkus ir Bažnyčia. Tad Problema jau nebe liga ar skiepai o ligonių/sveikųjų (nebe) priėmimas į bažnyčią. Pats popiežius iš Vatikano atleidineja be GP. Anksčiau dvasiškiai eidavo slaugyti ligoniu, raupsuotųjų, dabar gi atskirs juos nuo Bažnyčios, ekskomunikuos?

   • Dar kartą paskaityti vysk. Algirdo Jurevičiaus pamokslą. Jis kaip tik norėjo parodyti ką galime vadinti tokiu pavadinimu, o ne diskriminaciją pavadinti galimybe.

    • ačiū už rekomendaciją. viliuosi, kad aš apsirikau. bet įtariu kad neteisingai galėjo suprasti ir daugiau žmonių, tos jų nuomonės atsispindi ir internete. Pasigendu aiškaus, nedviprasmiško vyskupų pasisakymo. taip pat jau pasigendu ir vyskupų reakicijos į br. Pauliaus paskutinį pareiškimą, ypač jo Apreiškimo Jonui komentąrą ir skiepo sulyginimo su velnio įsileidimu ir kad pasiskiepiję nepateks į dangų. aš pasiskiepijęs, tai ką man dabar daryti, į dangų norisi.

     • Rekomenduoju dar kartą paklausyti, nes br. Paulius nepasakė, kad „pasiskiepiję nepateks į dangų“.

     • > Vėl Suklydai
      esi trolis ir bandyk patylėti, jei neturi ką pasakyti nuo savęs. Vaineikį jau išklausėme.

     • 2 vėl suklydai. Dar kartą perklausiau br. Pauliaus mokymą apie nepaprastąja pądėtį. Galimybių pasą jis vadina žvėries ženklu: 9:08 ; 11:15 ; 14:28 ir kt.
      O 13:20 cituoja šv. Raštą: „Kiekvienas, kuris paklus naudoti žvėries ženklą jisai neturės dalies Viešpaties karalystėje“
      Baigdamas 15:40 vienuolis perspėja: „Būkite budrūs, neimkite to ženklo“. Taigi mano klausimas išlieka be atsakymo: kaip du dvasininkai iš tos pačios vyskupijos skirtingai moko: vienas skiepą ir galimybių pasą laiko galimybe „pateksi į vestuvių pokylį“, kitas laiko pavojumi dėl kurio „nepeteksi į Viešpaties karalystę“? kaip jaustis tikintiesiems tarp visiškai skirtingų mokymų? ir ne šventinta druska ar šv. degtukai čia įdomiausia, bet ant kortos statomas amžinasis gyvenimas su Dievu, kurio viliamės?

     • tiesa, vyskupas galimybių paso nelaiko sąlyga patekti į dangų ir galimybių pasą jis kitaip traktuoja. bet tas „galimybių paso“ termino kelis kartus vartojimas jį kažkaip legalizuoja. skiepus bei galimybių pasą legalizuoja ir tai, kad skiepai parapijų namuose ar bažnyčiose leidžiami (Klaipėda), o popiežius be galimybių paso neleidžia dirbti vatikane. pagal br. Paulių išeitų dalintojai žvėries ženklo įleidžiami į bažnyčią, o neturintys žvieries ženklo neprileidžiami prie popiežiaus, Kristaus vietininko. kažkokie paradoksai 🙂

     • kad žmogus yra narkomanas ir nežada keistis. Klausimas – ar jis pateks į dangų, jei jis yra visiškai priklausomas? Lygiai tas pats yra ir su žymėjimu, kuris, kaip jau suvokiam daro mus visiškai priklausomus nuo tokių „dozių“? „Dozių“ gamintojams atsiveria beribės galimybės intervencijai net pavergti žmogų dvasiškai. Tai išties velniškos užmačios, tad br. Paulius visiškai teisus mus įspėdamas.

     • Neverta suplakti į vieną br. Pauliaus įspėjimą su vyskupo išsakytomis mintimis apie pasą į dangaus karalystę. O tam reikia daugiau suvokti ką tai reiškia. Aš tai vadinu Jėzaus meilė, vadinama agapė, be kurios tikrai nepateks niekas į dangaus karalystę.

   • Labai teisingas, aktualus komentaras..Liūdniausia tai, kad patys dvasininkai ,BAŽNYČIA SUSISKLADŽIUSI,VIENŲ HOMOLIJOS, ĮŽVALGOS KARDINALIAI PRIEŠTARAUJA KITIEMS..SUNKU KARTAIS ATSIRINKTI, PASITIKĖTI NET JAIS..IŠ TO , TUR BŪT, IR KYLA VISOS PROBLEMOS, NESANTAIKOS, ,,PANDEMINOS „PASAULYJE.

   • Tai tikintieji ,kurie pasiskiepijo ir turi gp į dangų nepateks , o tie nedorėliai ( čia mano aplinkoje) ir nesąžingi kuriems bažnyčia nusišvilpt bet jie nesiskiepyja ir neturi gp į dangų tiesiai?

   • Tai tikintieji ,kurie pasiskiepijo ir turi gp į dangų nepateks , o tie nedorėliai ( čia mano aplinkoje) ir nesąžingi kuriems bažnyčia nusišvilpt bet jie nesiskiepyja ir neturi gp tai į dangų tiesiai?

 2. Dėkoju “Laikmečiui”, redakcijai, kad padedate skelbti Dievo Žodį!
  Nepaprastoji padėtis visus geros valios žmones, krikščonius, LT piliečius kviečia visuotinei mobilizacijai imtis tiek dvasinių veiksmų – malda ir pasninkas, tiek pilietinių savisaugos veiksmų – pašalinti Tautos kiršinimo priežastis – GP(žvėries ženklą), patraukti atsakomybėn visus LT vyriausybės asmenis, jiems paklūstančias žiniasklaidas bei influencerius, paskatinusius apgaulės būdu ir prievarta užkrėsti kuo daugiau LT gyventojų covid-19 infekcija.
  Priminsiu, kad esama “nevaldoma” chaoso padėtis buvo planuota šių valdančiųjų dar pavasarį! Jie puikiai žinojo, kad vakcinos nepatikimos, neapsaugo nuo užkrėtimo ir yra mirtinos ypač tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų! GP įvedimas buvo ir yra tikslas, kaip prasitarė Vytautas Landsbergis suskiepyti kuo daugiau sveikų žmonių, kad išmirtų, bent trečdalis Šalies gyvenyojų! (Nejuokauju, paklausykite jo interviu)
  GP turi savo skaičių, apie kurį kalba Apr13,16-18. Šis GP skaičius yra žeminantis bet kokį žmogišką orumą, nes sulygina asmenį su gyvuliu, kuris po skiepo gauna ženklą ir skaičių! Tai ta pati fašizmo, mirties dvasia kuria buvo ženklinami žydai. Man kaip krikščioniui priimti, sutikti naudoti GP -QR kodą yra prieš tikėjimą, prieš sąžinę ir prieš žmogišką orumą!

  • „Galimybių pasas“ nėra nieko naujo. Mus jau seniai registruoja ir šrašo visus telefoninius pokalbius, kad galėtų reikalui esant sekti. Tokia yra liberaliios ideologijos veidmainiška esmė.

  • Nesvarbu ka daro kiti- stebi, seka ir pan, svarbu ka daro pats asmuo savo laisva valia- pats pasiima gyvulio pasa ir juo naudojasi

   • Kalbėkime atvirai – galimybių pasas kvailas sprendimas, bet kova su vakcinavimu – visiška KVAILYSTĖ IR NEIŠMANYMAS, o tai sunki nuodėmė

  • Apreiškimo Jonui 13, 4: „Jis verčia visus (…) pasidaryti žymę ant dešinės rankos arba ant kaktos, kad niekas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės tos žymės – žvėries vardo ar jo vardo skaičiaus“. Taigi GP kol kas dar nėra tas ženklas, o tik palaipsniui einama link to. Ženklas turbūt ateity bus lustas, nuskaitomas ant riešo ar kaktos.

   • Matai Inga, kad apie tuos lustus ir čipus kiekvienas kvailys žino, bet kažkodėl Apr knygos 19.23 rašoma „nes tavo burtais (graikiškai farmakeja, t.y farmacininkų apgaulėmis, nes farmakeja vertimas gali būti ir gėrimas, vaistai, nuodai) buvo suvedžiotos visos tautos.

    Vakcina – ženklas rankoje, o PCR testas, ženklas kaktoje, kuris padaromas iš vidaus per nosį, O tada gyvulio pasas su barkodu. Tie, kurie atsisako testuotis ir skiepytis ir neturi gyvulio paso su barkodu jau išmetinėjami iš darbo. O užsienyje jau kai kuriose šalyse yra privaloma medicinos ir slaugos darbuotojų vakcinacija.
    Be to ženklas apr 13 skyriuje – graikiškai yra xaragma, o gyvatės įkandimas graikiškai irgi yra xaragma. O juk vakcina ir primena gyvatės ikandimą. Ar ne taip?
    be to juk rašoma, kad bus apgautas visas pasaulis. Tai ar reikia tikėtis, kad tai visi supras ir vienbalsiai pritars?

    • Visiškas kvailystes šneki. Kaip lustas ar čipas atrodo? Ar matei? Tokio dydžio priemaišos NEĮMANOMA nepastebėti! Jeigu būtų išrastas lustas didžio kaip virusas, tai taptų mokslo sensacija. Neišmanymas yra NUODĖMĖ.

   • Tai suleidzia i peti , desine puse to skyscio tame tarpe. Ir isduoda zveries zenkla. Idomu kodel vyskupai tyli, visi suzenklinti ko jie tada verti???

    • Ne i peti suleidzia o i rankos virsu. Kataliku baznycios katekizme rasoma-675 Prieš Kristaus atėjimą Bažnyčia turės būti galutinai išmėginta, ir daugelio tikinčiųjų tikėjimas tada susvyruos. Persekiojimai, lydintys jos žemišką kelionę,
     atskleis „nedorybės slėpinį“, prisidengusį religine apgaule ir siūlantį žmonėms tariamą jų problemų sprendimą atkritimo nuo tiesos kaina.
     Tai ar sita kovid vakcina nera tariamas problemu spendimas, atkritimo nuo tiesos kaina (abortuotu vaikeliu vakcina, kuri nuo nieko neapsaugo)
     O del vyskupu, kunigu, tai jie gyvena pagal sio pasaulio dvasia, vien i ju masinas pasiziurejus tai akivaizdu, o galbut yra verciami taip daryti, santaziuojami ir pan. Tik Dievas mato ju sirdi ir zino kodel taip vyksta.

     • Tesla, puiku, negi ant asilo joti, masinos klausimas tai pavydas.. kunigui gera masina butina. Kaime Landcruiser, mieste, audi , ar tesla. Volvo xc 90 irgi puiku. Nesifiksuokite ant masinu. Jus turit bobas , vaikus, namus. Vienuoliai visai kas kita, ten komunizmas.

  • Mielas br. Pauliau, palaikau Jus už drąsą ir tiesą. Dalyvavau Jūsų aukojamose sekmadienio mišiose. Jus Teisus, viskas yra Jono Apreiškime. Bet mažai kas dėl to pergyvena. Teisingai pasakėte,“kiekvienas galvoja, kad jį tai aplenks“ Neaplenks nei vieno. Atėjo laikas pasirinkti: būti su šėtono ženklu ar ne. Ir tikrai laukia labai sunkūs laikai. Turime stiprėti dvasioje. O Jūs, kaip vienas iš septynių Apreiškimo bažnyčių Angelų, stiprinate ir auginate mūsų sielas. Tesaugo Jus Dievas.

  • Ačiū Jums už šviesą ir drąsą! Ašaros tekėjo klausantis tiek apie Jūsų įtikėjimo kelią, tiek dabar – apie šį chaotišką laikmetį. Klausiau kelis kartus ir išsisklaidė visos dvejonės. Dėkoju ir linkiu stiprybės! Esate daugelio viltis!!!!

 3. Jėzus pasakė: „Žiūrėkite, kad nebūtumėte suklaidinti, nes daugelis ateis, prisidengę mano vardu, ir sakys: ‘Tai aš!’ ir: ‘Atėjo metas!’ Jūs neikite paskui juos! Lk 21,8

  • Ne brolis Paulius galimybių pasą kaip žmonių baudimo, bet ne saugojimo nuo viruso priemonę sugalvojo. Skiepijimosi ir „paso“ tikslai skiriasi. Neužsikrėskite lanberginiu virusu, nes nuo jo skiepytis reikės.

  • Raimundai, klystate – gerbiamas brolis Paulius nėra skaldytojas, nes jis nenaudoja prievartos, o tie, kas priiminėja įstatymus ir su jais susijusius laisvės suvaržymus net ir nesergantiems žmonėms, taip versdami paklusti ir priimti GP – jie yra skaldytojai.

  • kad skaldytojas yra šėtonas, o, kad jį atpažintume, privalu žiūrėti į jo daromus darbus. GP tai priemonė daryti blogą žmonėms, juk jis neneša jokios naudos, tai segregacija. Jis yra tas piš’o vadinamas „bizūnas“.

  • O kur čia vienpusiškumas? Čia gi aiškiausias DVIpusiškumas – šėtonytės sprendimu yra pirmos rūšies piliečiai ir yra antros rūšies piliečiai. Taigi jokio vienpusiško traktavimo nepastebėjau 🙂

  • gerą anekdotą papasakoja A. Orlauskas apie lango daužytoją iš 5-o aukšto. Dažniau pasiklausykite YouTube Šeimos gynimo forumą, šis anekotas apie tave OMG

   • Neatrodo. Matomai šėtonas laimi. Nes kol kas be galimybių paso tik nušokusių nuo protelio pamokslus galite klausyt. O mes gyvename linksmai.

    • Jėzų irgi vadino nušokusio nuo proto. Nieko naujo ir dabar.

     p.s jeigu gyventumėte linksmai, tai nesėdėtumėte čia kaip etatinis trolis komentaruose visą dieną 🙂

     • Jums visur jau vaidenasi troliai 😀😀😀
      Gal laikas ir paciam pailseti nuo intensyvaus komentavimo skirtingais vardais?

   • Jie ne gavo zenkla, bet patys savanoriskai su dziaudsmu ji pasieme. Bernardinuose yra Gruso interviu, kur jis dziaugsmingai pritaria gyvulio pasui su barkodu, tai sako ir alkoholi parduodant yra apribojimai, tai ir cia normalu tie apribojimai 🙂 I vyskupus kreipesi mamos del vaiku diskriminacijos GP pasais, pakolkas atsakymo jokio, pagrindinis rupestis pabegeliai.

   • Tadas yra pats tikriausias TROLIS. Kas galėtų tai paneigti? Beje, jis dar ir vadina kitus komentatorius troliais. Gal jis proto ligonis? Tiesą sakant, aš jau pavargau nuo tokio trolinimo.
    Gal adminas sureaguos, nes nebėra kantrybės ginčytis su ligoniu, pasirašančiu vis kitu vardu,

    Redakcijai klausimas: kas svarbiau – liguistas komentatorius, kurio pilnas eteris. , ar protu grįsta diskusija? Arba baninkite ką nors, arba keiskite komentavimo taisykles.

 4. Didelis ačiū šitam Dievo žmogui – broliui Pauliui Vaineikiui. Rašykime laiškus vyskupams, kelkime iš miego kunigus ir vienuolius. Jau nebegalima toliau kęsti šitos šėtoniškos „vyriausybės“ teroro. Neėmiau ir neimsiu į rankas niekingojo „pišpasio“. Jeigu visai bus galas, vyksiu geriau į Norvegiją silkėms galvas kapoti, bet šitam žmogiškojo orumo niekinimui nepaklusiu NIEKADA. Žmonės, melskimės ir eikim į gatves. Gana jau tos „pišpasio demokratijos“. Jeigu tylėsim, Lietuvai bus galas.

 5. Bet koks žmonių klaidinimas yra blogai. Jau tų išgalvotų pandemijos valdymo mokslinių teorijų – nors vežimais vežt. Bet skaičių kalba- kita. Kai kaltininkais įvardinami nepasiskiepiję – tai beveik prilygsta Nerono kaltinimui , kad miestą padegė krikščionys. Įdėmiai klausiausi įrašo, kad suprasčiau pagrindinę autoriaus mintį. Tai , kad jis pramato Jėzaus atėjimo dienas – prašoka Evangelijos teiginį , kad to meto nežino niekas , tik Tėvas. Bet kai kalbos pabaigoje susako , kad jo misija – paruošti žmones mirčiai ir net nusijuokia – yla išlenda iš maišo. Jėzus atėjo į šį pasaulį , kad žmonės turėtų gyvenimą ir apsčiai jo turėtų.

  • Nebuvo jokio juoko…, Pamokslas labai rimtas, datos Kristaus atejimo jis nepasake, tik pasake, jog tas atejimas arti. Biblija irgi sako, jog is medziu pumpuru jus aiskiai sprendziate, kada ateis pavasaris- stebekite laiko zenklus. Kas ne aklas sieloje, tas juos mato…

   • Gerb. Joana, jūs dar ir meluojate – juokas buvo.Na , o dėl sielos aklumo – tai jūs net netikrų pranašų nesugebate pastebėti.

  • Tos DIENOS nežino niekas. T.y. mes negalime tikėti jokiomis tiksliomis datomis. Bet mes turime stebėti ženklus ir numatyti laiką. Taip skelbia Evangelija.

   • Istorija turi gausybę netikrų pranašų ir pasaulio pabaiga gąsdintojų. Atseit , tik jie sugeba skaityti laiko ženklus. Evangelija ir dėl to įspėja. Ne kitam žmogui spręsti klysta kas , ar neklysta.

 6. Pritariu ir aš Jums. Bet pasiūlymą „mažiau dramų“ reiktų pateikti antikristo tarnaitei šėtonytei. Ji yra žmonių terorizavimo pagrindinė autorė.

 7. šiandien žiūrėjau video, kaip kunigas per mišias miršta nuo vakcinos. kiek profesionalių sportininkų tiesiog aikštėse negyvi krenta iš niekur nieko! žmogaus gyvybė tapo nuvertinta visiškai. Škotijoj aiškinsis, kodėl staiga beveik 3000 negyvų negimusių kūdikių atsirado. aišku, „vakcinos“ čia „ne prie ko“. Pagarba Vaineikiui. Tuo tarpu Doveikos man gaila, kalba apie tai, kad mes dar nepasirengę priimti vakcinos kaip meilės. gerai, kad bent antivakseriais mūsų neišvadino. gero kovido ir Garbė Jėzui Kristui!

 8. Velnias skaičiuoja likusias jam duotas minutes. Trepsi koja lyg mažas vaikas ir grasina…
  O žmonės, neskubėkit, bet budėkit. Ačiū, kun. Pauliui.

 9. nes pasimete krastutinumuose – nuo juliaus iki pauliaus…priesybese gyventi megino ir komunistu ideologai…kas is to iseina, dauguma zino..

 10. Visais laikais gelbėti žmogaus gyvybę buvo laikoma meilės darbu, vakcinos išrastos taip pat šiam tikslui. Visais laikais visuomenės ieškojo sprendimų sunkioje situacijoje. GP yra vienas jų, galbūt ne visai tikęs, bet tai nėra žvėries ženklas. Nušokote su savo valtele nuo KB laivo kurso, mieli žmonės, atsiskyrėte savu noru. Taip tiesmukiškai aiškinti Dievo žodį – ne išmintingo dvasininko žymė. Lyginti GP su holokausto žydų žvaigžde – išvis absurdiška. Ir jei jau lyginat, būkit nuoseklūs – žydai tą ženklą nuolankiai nešiojo, taigi ir GP naudojimas mūsų nepadaro nusikaltėliais Dievo akyse. Priešpriešų kurstymas, manipuliacija Dievo žodžiu – va čia jau daug rimčiau. Būkite budrūs.

 11. Pamokslas yra visiškas absurdas. Kovojama prieš globalistus, kai pati Bažnyčia graikiškai Katolikos yra Visuotinė! Visų žmonių, tautų, rasių Bažnyčia, visus apjungianti, o ne skaldanti, tautinė ir pan. Mintys pamoksle primityvios. Vaineikis iš seminarijos laiku turi žinoti, kad negalima Šventojo Rašto aiškinti pažodžiui, kaip tą daro senktantai. O jis aiškina pažodžiui. Ir nepamirškime, kad skiepai išnaikino visas žmonijos ligas.

  • Tai setonas kopijuoja Dieva ir todel irgi siekia globalumo, nori buti viso pasaulio valdovas kaip Dievas. Ar jauti skirtuma tarp Dievo pasaulio valdovo ir setono, siekiancio uzimti Dievo vieta?

 12. Balsui…. Taip visais laikais vakcinos gelbėjo pagal jus. Taip. Dabar kalbam apie šią situaciją, kada žmonės yra segreguojami, kai klesti neapykanta vienas kitam…. Vakseris, antivakseris. Kai skiepijama eksperimentiniai skiepais, kai visur melas, pyktis. Ar čia ne šėtono darbai, ar ne šėtono sistema….. Neapykanta. Kai kas pasakė, kad reikia šaudyti neskiepytus. O ta prievarta, kai neskiepytas nebegali dirbti, nebegali eiti kur nori ir t. T. Atsakykit į klausimą…. Ar Dievas kada nors taiko prievartą. Pas Dievą.. Laisva valia, laisvas pasirinkimas. Todėl drąsiai, atsakingai sakau…. Šios vakcinos ne nuo Dievo. Ačiū broliui Pauliui už drąsų žodį. Kad daugiau tokių kunigų būtų, Gal tada nesivaliotumėm po neapykanta, melu….

 13. kad „paženklinimą“ į petį, nereikia suprasti tiesmukiškai. Ženklas yra suteikiamas dvasiniame lygmenyje, t.y. paklusnumas piktajai dvasiai. Tai tas pats kas pradedi bendradarbiauti su ja. Suteikta prieiga prie tavo kūno. Matome, kad ženklinimas bus pastovus ir vis labiau žmogus pririšamas prie to veiksmo, nes tai ką turėjo įgimta, yra sunaikinama, t.y. imunitetas. Tad, jei norėsi nesirgti, privalėsi ženklintis, nes imuninė sistema sunaikinta. Manau, kad tai panašu į narkomaniją. Galiausiai, neišvengiama mirtis, bet su labai pažeista dvasia.
  Pažinojau vieną narkomaną, kuris prašydavo išmaldos ir neslėpė, kad tai reikia naujai dozei. Pabandžiau jam patarti, bandyti nueiti pas anoniminius ar kunigą, bet jis atšovė – na, neeeee, aš jau bendrauju su … girdžiu balsą nurodantį ką ir kaip turiu daryti. Jaunas vyras, bet jau pavergtas piktosios dvasios.
  Br. Pauliaus pamokslas yra labai ir labai reikšmingas susimąstyti tiems, kas jau tai padarė. Gal esate dar nepavergti, gal bandykite apsieiti be to ženklinimo?

  • su priklausomais nuo dozės galimas ir „dozių“ tobulinimas norima kryptimi. Pagal gudriųjų išmonę panaudoti vis kitokius cheminius elementus tobulinant dozę, kad būtų paklusnesni ir atlieptų į „kunigaikščio“ įsakymus atrandant ar išrandant vienokias ar kitokias naujai sukurtas technologijas. Tarkime, kad apimtu visuotinę paniką, baimę, isteriją, neapykantą ir t.t. Ar ne patogu taip valdyti mases? Man tai primena islamistus, kurie pagal kažkokį tai signalą daro vienokius ar kitokius protui nesuvokiamus veiksmus. Tarkime skambutis su kodiniu žodžiu ir… ko pasekoje atliekamas iš anksto jam užkoduotas veiksmas. Na, o viešumoje paskleidžiama, kad tai Islamo džichadistai. Kas juos finansuoja iš kur tokios jų galimybės ir kodėl lieka neišaiškinti užsakovai…. Patogu apkaltinti niekuo dėtą musulmonų tikėjimą.
   Dievas tuo ir skiriasi nuo pasaulio, kad niekada nenaudoja prievartos.Tad būtina pastebėti ir atskirti kur yra prievarta, nes tai jau yra iš piktosios dvasios.

  • Tai yra Dievo Gailestingumas, kad zenlinimas laipsniskas ir kad pradejes zenklintis ir pasiemes GP, gali sustoti apsigalvoti, atgailauti ir toliau nebedalyvauti siam zenklinime. Zinau tokius kelis tikinciuosius, bet pvz Tamkevicius su dziaugsmu pranesa apie 3 priimta doze, Doveika kliedi apie meile vakcinai ir pan.
   Kurie nesupratote is karto, nedalyvaukite toliau, atgailaukite, melskite Kraujo litanija atgailai ir ne vienuose apreiskimuose Viespats sake, kad ju kunai kentes vakcinos pasekmes, bet sielos bus isgelbetos.

   • yra tai, kad nusitaikyta į jaunimą. Aiškiai pastebima, kad mokyklose, net darželiuose yra įgyvendinama piktojo ideologija. Dozė pagyvenusiam žmogui yra tik pradžia, bet tikslas yra jaunas žmogus. Štai čia vyksta žūtbūtinė kova tarp gėrio ir blogio. Pensininkas tokiems yra našta ir jų tikslas jais kuo greičiau atsikratyti, kaip ir su neįgaliaisiais, ligoniais ir kt. Kodėl naikinamos ligoninės, mokyklos? Gal mankurtų karta „atidunda“?

 14. Cardinal Joseph Ratzinger, (POPE BENEDICT XVI):

  The Apocalypse speaks about God’s antagonist, the beast. This animal does not have a name, but a number. In [the horror of the concentration camps], they cancel faces and history, transforming man into a number, reducing him to a cog in an enormous machine. Man is no more than a function. In our days, we should not forget that they prefigured the destiny of a world that runs the risk of adopting the same structure of the concentration camps, if the universal law of the machine is accepted. The machines that have been constructed impose the same law. According to this logic, man must be interpreted by a computer and this is only possible if translated into numbers. The beast is a number and transforms into numbers. God, however, has a name and calls by name. He is a person and looks for the person.  —Palermo, March 15th, 2000

 15. Kardinolas Josephas Ratzingeris (popiežius Benediktas XVI): Apokalipsėje kalbama apie Dievo priešininką – žvėrį. Šis žvėris turi ne vardą, bet skaičių.  Koncentracijos stovyklų siaubas] panaikina veidus ir istoriją, paverčia žmogų skaičiumi, paverčia jį milžiniškos mašinos sraigteliu. Žmogus yra ne daugiau nei funkcija.  Mūsų dienomis neturėtume pamiršti, kad jos išpranašavo likimą pasaulio, kuris rizikuoja perimti tą pačią koncentracijos stovyklų struktūrą, jei bus priimtas visuotinis mašinos dėsnis. Sukurtos mašinos primeta tą patį dėsnį.  Pagal šią logiką žmogų turi interpretuoti kompiuteris, o tai įmanoma tik išvertus į skaičius.  Žvėris yra skaičius ir vercia skaičiais. Tačiau Dievas turi vardą ir šaukia vardu. Jis yra asmuo ir ieško asmens.  – Palermo, 2000 m. kovo 15d.

    • Tai kr tas 666 yra ant GP?
     O gal kam ant kaktos?
     Matau manipuliacijas, bandyma vartytis ir nieko daugiau..
     Ramybe jums, broli Pauliau

     • vėl nepataikei. Tai vienas iš antikristo ženklų. Nebūtinai jis turi būti atspausdintas. Jis gali būti, pvz.: vakcinos užregistravimo numeris (spaudoje apie tai buvo rašoma) ir t.t. Prievarta taip pat yra vienas iš ženklų. Ožio ragų rodymas iškeliant rankas, irgi yra jo ženklas. Na, o kaip antikristas apsireikš, tai šis ženklas bus akivaizdžiai matomas.

 16. Iz 43.1 O dabar šis yra žodis VIEŠPATIES, tavo kūrėjo, Jokūbai, –
  žodis to, kuris tave sukūrė, Izraeli:

  „Nebijok, nes aš išpirkau tave, PASAUKIAU TAVE VARDU – tu esi mano.

 17. Svarbiausia budėti, t.y. melstis. Jei Dievas su mumis, tai, kas prieš mus. Ženklina kūną, bet ne dvasią. Juk galimi ir tokie variantai, kai žmogus su brutalia jėga bus ženklinamas, tai negi Dievas tokį apleis? Svarbu yra žmogaus dvasinė nuostata. Šv. Rašte rašoma, kad žmogui nieko neatsitiks jei jam įgeltų gyvatė ar nuodų išgertų. Sveikoje dvasioje kūnas lieka nepažeistas ir saugus. Nebijokime ir dar kartą nebijokime, o tai Šv. Rašte parašyta 365 kartus.

 18. Jau esu rašęs Laikmetyje komentaruose, bet dar kartą noriu paklaust. Kodėl dauguma vadinamų “antivakserių” ir GP priešininkų naudoja svetimus arba padirbtus GP? Šiaukia, draskosi, bet į vietas, kur reikia GP, eina. Na nesuprantu. Tai čia gaunasi, kad savo sąžinę ir net Dievo žodį naudoja, kaip jam patogiau.
  Ir dar, jei jau apie Dievo žodį. Jėzus yra pasakęs – nebijokite to, kas žudo kūną (šiuo atveju vakcina), bet saugokitės to, kas žudo sielą (šiuo atveju supriešinimai, pykčiai, skaldymai, kaltinimai vieni kitiems). Manau, kad visa ši sumaištis yra skirta atitraukti dėmesį nuo daug svarbiasnių dalykų, kurie žudo mūsų sielas.

  • As nenaudoju jokiu svetimu Gp ir mano pazistami tikintieji irgi jokiu Gp nenaudoja. Tam nera jokio poreikio. Jeigu gyveni su Jezumi tai pasaulio tustybiu ir tu sudcentriu tikrai netruksta ir nereikia. Nemaza dalis antivakseriu yra jau persirge ir turi naturalu imuniteta. Idomu kodel persirge yra verciami skiepytis???

 19. Pakartosiu…
  Jėzus pasakė: „Žiūrėkite, kad nebūtumėte suklaidinti, nes daugelis ateis, prisidengę mano vardu, ir sakys: ‘Tai aš!’ ir: ‘Atėjo metas!’ Jūs neikite paskui juos! Lk 21,8

  • O kas tavo manymu yra tie netikri pranasai?
   Manau netikrus pranasus nesunku atskirti pagal ju automobilius:)
   Nes yra pasaulio dvasia- akiu geismas, kuno geismas ir gyvenimo puikybe, praeina pasaulis ir jo geismai, kas vykdo Dievo valia, islieka per amzius.

     • Kas nenori girdeti, tam beprasmiska kalberi. Pasiskaitykite daugiau komentaru ir jei busite atviru protu, tai gal daeis i jums, kas yra sakoma.
      Po to paklauskite Dievo – ar viskas yra tvarkoje su kitu priemimu?

    • O kokie tavo argumentai, kad br Vaineikis netikras pranasas?

     O kas yra tikras pranasas? Tas, kuris aptekes pinigais siulo tau isikalti 3 doze, kuri eilini karta nuo nieko neapsaugo. Sysas prie men prieme 3 doze, o db serga korona.

     • Sysas suslogavo, o be skiepo galejo atsidurti ir reanimacijoje del vyresnio amziaus.
      Kartoju: br Paulius pasiklydes pranasas, apie kuri pasakyta Lk21,8

  • taip, meilė-agapė yra vienintelis dalykas, kuris pasako kas yra kas. Tiesa yra ta, jei myli save dovanojančia meile, tai gali daryti viską ir tau niekas nepakenks.

   • Reikia myleti ne zodziu ir liezuviu, bet darbais ir TIESA. Be to pirmasis ir DIDZiAUSIAS meiles isakymas yra myleti Viespati savo Dieva. Viespats Jezus sako, kas myli mane tas laikosi mano isakymu.
    O ta dovanojanti save meile, tai daugelis dabar „dovanojasi“ kad pasaulis juis ivertintu ir matytu, kad kunigai pagirtu. Svarbiausia issizadeti nuodemes, pasaulio tustybes ir savo valios ir atsiduoti Dievo valiai ir jo vedimui.
    Zinoma galima is meiles mokslui, save dovanoti mokslui, t.y eksperimentams, bet mokslas jokio amzinojo gyvenimo nezada, netgi tokio is viso nepripazista.

 20. „…žydai tą ženklą nuolankiai nešiojo“… o tai kas jiems beliko? Greičiausiai tikėjosi, kad viskas kaip nors praeis, reikia tik pakentėti… Tai taip žmogiška. Deja, kuom baigėsi, visi žinome. GP įvedimas pirmiausiai yra NEAPYKANTOS ŽMOGUI išraiška. Žinoma, visokiom vingrybėm užslėpta, kad tik užliūliuot silpną žmogų, priversti jį įtikėti, kad juoda yra balta.
  Pabaigai: aš neturiu GP ir neketinu turėti. Esu senai sėkmingai persirgusi ir visiškai sveika (kiek mano amžiui begalima). Ir dabar jaučiuosi ŽYDĖ nacių laikais Vokietijoje ar Austrijoje, arba NEGRĖ 5-7 deš. Amerikos pietuose. Pabandykite išbandyti šį jausmą patys, savo kailiu, broliai ir sesės Kristuje. Daug ką suprasit.

 21. vieningai pritarti, kad br. Pauliaus Vaineikio įspėjimas apie žmonijai iškilusį didelį pavojų ir nepaprastosios padėties skelbimas yra savalaikis ir Dievo įkvėptas veiksmas. Ačiū.

 22. Viską teisingai kalba brolis Paulius, tik kas dėl to žvėries ženklo, tai Biblija aiškiai sako, kad jis tikrai nebus mums įbruktas kokia tai apgaule ar paslėpus po šiomis vakcinomis, nors nerekomenduoju niekam jų švirkštis, taip pat nebus suteiktas, kaip koks GP kovojant su pandemija. Tai priimdamas žmogus turės aiškiai suvokti, kad priima žvėries ženklą ir kad tai yra nusigręžimas nuo Kristaus ir tai turės būti padaryta laisva žmogaus valia ir juo pasirinkimu priimti tai. Mūsų pareiga dabar daryti tai ką galime, kur esame ir su kuo galime, daryti tai, ką Kristus mumsir pavedė daryti, turime priešintis tam, kas dabar vyksta skaldant ir skirstant žmones, mes turime būti nepaklusnume tam, kas prieštarauja Dievo žodžiui ir mūsų Konstitucijai bei Žmogaus teisėms, mes neturime bendradarbiauti su tais, kurie siekia mus suskaldyti ir pavergti. Ir svarbiausia turime būti kaip niekad žmoniški silpnesniam ir šalia esančiam, turime dalintis su visais stokojančiais, užtarti silpnesnius ir besąlygiškai pasitikėti mūsų Viešpačiu.

  • Ar žvėris gali elgtis be prievartos? Esmė ir yra, kad jį pažinti galima tik iš jo veiksmų. Melas tai, kad reikės žymėtis vieną kartą, toliau – bauginimas per visas medijų kanalus, neteisiškas konstitucijos pažeidinėjimas, galiausiai vaikų žymėjimas, kai tam nėra jokios logikos. Taipogi, kas dėl ženklo įbrukimo, tai Biblijoje nerašoma ir apie savanoriškumą.

   • Bet žmogus žinos, kad tai žvėries ženklas ir apie tai kalba Biblija, nesakys, kad duodu tau kortelę maistui, kad nemirtum, o įbruks ženklą.

 23. 2021 metais ,Graikija.DIEVO MOTINA, pasakė graikei Kiriaki ,kad vakcina ir kaukės nepadės.Padės tik
  atgaila ir malda,pasaulis,gyvena NOJAUS laikus. COVIDAS -pasaulio patikra į ką tiki žmogus-mokslu ar
  Dievu.Covidas išryškino pasauliečius ir visų luomų dvasininkija kas yra kas?Nesuprantami dalykai,kad išpilamas ŠV. vanduo bažnyčiose,kaukių dėvėjimas bažnyčiose, net uždaromos bažnyčios….Dievo galybės nėra.Dar labiau,kada,kai kurie kunigai,ragina skiepytis tuo marmalu nuo kurio miršta žmonės,išprovokuoti, kad savu noru tai daro.Ir kas atsakys už pražūtį?Gali pastebėti,kad
  herarkija klauso ne Dievo,JUO nepasitiki ir klaidina kitus,ačiū KUNIGUI už šviesą,nes tamsa apgaubė pasaulį,manau ,einame į pabaigą ……

 24. Kaip visada, taip ir šį sykį, abejingų br. Pauliui Vaineikiui nėra. Vadinasi jo nešama Geroji Naujiena savalaikė ir labai reikšminga.

  • Neteisingas išvadas darai.
   Jėzus pasakė: „Žiūrėkite, kad nebūtumėte suklaidinti, nes daugelis ateis, prisidengę mano vardu, ir sakys: ‘Tai aš!’ ir: ‘Atėjo metas!’ Jūs neikite paskui juos! Lk 21,8

 25. Ką jūs čia kliedite. Didžiąją dalį bendrapiliečių vadinate gyvuliais ir aklomis avimis. Gal į save pasižiūrėtumėte, suirzę, pikti, visur velnią įžiūrintys. Verčiau pasiskiepykite – ir baigsis jūsų košmarai. Nebereiks pykti ant viso pasaulio.

 26. kliedesių komentarai; visos šalys yra vienokia ar kitokia forma yra įsivedusios galimybių pasus, ir niekas nekliedi apie „pilietinius nepaklusnumus“

  • Kazkada vadinai kliedesiais ir mano parašytą žinutę, kur rašiau, kad paskiepytuosius galima pagauti su bluetooth, rodo MAC adresą. Kad jiems suleidžia kazkokius biosensorius ir jie kaip antenos skleidžia signalą. O jeigu jie skleidžia signala, tai vadinasi ir juos panorėjus galima veikti.
   Tai nustatė paprasti žmonės megėjai. O dabar buvo atliktas rimtesnis stebėjimas, jis aprašytas, gali paskaityti ir pats save ir kitus patikrinti. Reikia arba seno telefono ir gaudyti per bluetooth arba į naują telefoną reikia atsisiusti programėlę iš google play skirtą bluetooth.
   O paskaityti galima ivedus i google
   truth11 Study: Covid vaccines appear to install a “MAC COMPUTER ADDRESS” inside the vaxxed

   o kas nori dar labiau pasigilinti į šią temą ar pažiūrėti kaip atrodo tie MAC adresai, tai google

   more evidence vaccines contain a barcode henry makow

   kas nemoka angliškai, galima išsiversti per internetinį vertėją, pvz deepl.com

   • Nu pabandžiau aš tą bluetooth, nieko neradau. Bandžiau ir vienas, ir su kitais, nieko. Gal aš ko nemoku, kaip rast ar esu pasiskiepijęs, o tikrai esu. Bet labiausiai tikėtina versija, kad Anonimui smegenis reikia išsioperuot, jei jos dar yra. Bet kaip ir su bluetooth, atvėrus galvą ten nieko nerasi.

    • tai tamstelės epitetai , o gal čia kas nors pasinaudojo nicu? „Asd
     tokie br. Vaineikio pasisakymai primena žemažiūrišką fanatizmą, vedantį į sektantizmą. „

     • Kame čia matote nepadorumą? Ar skiriate padorumą nuo požiūrio deklaravimo?
      Pačiam patarčiau pasirinkti vieną nick’ą, nes su vaiduokliu sunku ginčytis.

     • galų gale prisipažinai ko čia sėdi. Tikrai, tau nick’as yra reikalingas. Puldinėk ir toliau ant kiekvieno pasisakymo, matyti, geriausiu atveju, gauni judo grašį.

 27. Prasidėjo nuo asmens kodų, dabar, prisidengdami kovidu, daro viską, kad sunaikinti žmogaus valią, kad jis būtų paklusnus ir vykdytų įsakymus. Tam ir priverstinis kaukių nešiojimas, prievartinis vakcinavimas ir kiti suvaržymai – „paklusk, atsisakyk savo valios“. Tam ir tas galimybių pasas. Žmonių sveikata jiems visai nerūpi. Kuo daugiau numirs, tuo geriau. Ateis laikas ir pasauliniam pasui, kai žmonės bus pripratę paklusti. Ir kai jį imsi, tada ir gausi 666 ant rankos, arba ant kaktos lazerine ar kokia kita technika. Tik pats tada nematysi. Pasirodys tik vėliau. Tikrai tada gyvieji pavydės mirusiems.

 28. Esmė yra apie užvaldymą, t.y. kova dėl žmogaus dvasios. Jei žmogus bus vienybėje su Jėzumi, tai niekas mums nepakenks. Sutinku, kad dabartinė situacija ypač pavojinga žmogui, kaip visumai, tačiau visas Šv. Raštas kalba, moko apie tai kaip išlikti su Šv. Dvasia. Kaip per kūną piktoji dvasia gali žmogų užvaldyti, taip pats žmogus, savo valia apmarindamas kūną, gali likti su Dievu.
  Einant toliau, kyla klausimas, o nuo kada prasidėjo žymėjimas, gal nuo poliomielito, raupsų, gripo skiepijimo? Tai taip pat buvo daroma į petį. Manau, kad esmė yra tai, kad šį kartą yra prievarta ir bandymas paversti šį veiksmą nuolatiniu. Pasų įvedimas atsiskleidė, kaip noras įvesti žmogaus totalitarinę kontrolę be jokios priežasties. Štai čia ir pajutome šėtoniškus kėslus, pasinaudoti atsiradusia naujai ligai, ir tai panaudoti visišku žmogaus užvaldymu. Žmogų naudoti savo interesams.

  • Labai savalaikis br. Pauliaus Vaineikio „nepaprastosios padėties“ skelbimas. Ir aplamai, Kretingos pranciškonai dar iki 1991 metų buvo tie, kurie daugiau matė ir aktyviai reiškėsi skelbdami nepaprastą padėtį ir rodydami kelią, kur link eiti.

   • Vaiduokliui, keičiančiam savo nick’us po kiekvienu pasisakymu, asmeniškai…
    Anekdotas 🙂
    Karantinas pandemijos metu. Sioma skambina Fimai:
    – Fima, man taip nusibodo ta izoliacija- peržiūrėjau visus filmus. Gal turi ką pasiūlyti, kad truputį paverkčiau?
    – Žinoma, Sioma, pažiūrėk kokį nors porno filmą.
    – Nesupratau, Fima, ką nori pasakyti?
    – Sioma, juk tavo intymus gyvenimas vertas ašarų :)))))

    Manau, kad ir vaiduoklio gyvenimas vertas ašarų, nes vaidenasi visais įmanomais ir neįmanomais nick’ais. Ramybė tau, o, broli Kristuje.
    O visiems kitiems linkiu būti sveikais tiek fiziškai, tiek emociškai ir būtinai – mylimais 

 29. Daugelis sako, kad jau turime asmens koda. Tai va butent – ASMENS koda. O prie to a,k. yra vardas ir pavarde ir svarbiausia, kad yra asmenine nuotrauka. O dabartiniame gyvulio pase nera nuotraukos, tik barkodas, t.y. zmogus tampa kaip gyvulys, nes gyvuliu dokumentai irgi neturi nuotrauku, tik barkoda ar skaiciu. Vyksta zmoniu nuasmeninimas ir sugyvulinimas ir beje pakolkas visiskai savanoriskas.
  Dar reikia prisiminti, kad mus vadina jau ne seimomis o ukiais, kad siekiama igyti bandos, o kodel ne kolektyvini imuniteta?
  Na o siaip juk yra youtube ne vienas zydu rabinas, teigiantis, kad gojai tai gyvuliai. Gal jie ir teisus pasirodys, kai tie gojai su laiku savanoriskai sugyvules, t.y kaip Ezavas parduos savo pirmagimyste uz lekste sriubos.

   • Tavo veida tavo dokumntuose pakeite barkodas. Tau norima parodyti, kad tu jau ne asmuo, bet beveidis gyvulys ar preke. Jeigu tau tai tinka, puiku.
    Bet ne visi nori buti gyvuliais ar prekemis, nes jauciasi Dievo vaikais, sukurtais pagal Dievo atvaizda ir paveiksla.

   • Asd, koliojiesi prisidengdamas, tipo cituoji. Bet ar tu žinai kas yra „chren’as“ taip dedamas ant ko nors. Juk tai rusiškas žodis ir rusiškas tiuremščikų išsireiškimas reiškia vyriško lyt. organo ….pasiūlymą. Gėda. Anoks tu čia medikas ar verslininkas, esi trolis ir tiek.

    • Bijok ožio iš priekio, arklio – iš užpakalio, o d urniaus – iš visų pusių. (žydų patarlė)
     Matau, kad sunku jums su jumoru – tuoj puolate piktintis ir auklėti. O dar tas jūsų žodžio „vertimas“ iš rusų kalbos su paaiškinimais … :))))

     • > Ale – vaiduokliui, neturinčiam savo bent jau virtualios tapatybės.
      Tik trolis mėto pėdas ir neprisiima atsakomybės už savo plepalus. Aš bent jau indentifikuojamas kaip asd, o jus esate niekas – dumas, rukas pievoje… Vadinasi bailys esate jus, ne as.

     • troliai dabar dirba pamainomis. Vieną dieną, kaip Asd yra verslininkas, kitą dieną medikas, kartais tikintis, bet cituoja tiuremįčikų išsireiškimus. Gėda. Taip ir yra pas šėtoną viskas apversta aukštyn kojų.

 30. Br. Pauliau Vaineiki, atsižvelgiant į šias diskusijas ir matant koks avelių pasimetimas nesugebant orientuotis globalizmo, t.y. šėtono akivaizdoje, prašome, apibendrinti visa tai ir mokyti mus toliau eiti Dievo keliu.

 31. Trevignano Romano 2021 m. lapkričio 23 d. Mergeles Marijos apreiskimas
  Mano dukra, dėkoju, kad išgirdai mano kvietimą savo širdyje. Šaukite ir ryžtingai sakykite, kad netrukus šią žmoniją užlies didysis tvanas, per kurį visas pasaulis pamatys didįjį Kryžių, skubiai atsiverskite. Mano dukra, prašau atverti širdis mano kvietimui ir pajusti stiprų mano Sūnaus Jėzaus liūdesį, netrukus Bažnyčios erezija sustiprės, visi supras, bent jau tie, kurie turėjo tvirtą tikėjimą, paremtą Dievo žodžiu. Velnias nori, kad jūs įsodintumėte jo ženklą, saugokitės!!! planai yra blogi, kaip ir diktatūra, komunizmas, melas ir visa, kas tarnauja jūsų valdymui, bet jūs neturite bijoti, Dievas žino, kaip atskirti, kas yra jūsų labui, o kas ne, prisiminkite šiuos žodžius: kas nori išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras, o kas praranda savo gyvybę dėl manęs, tas ją atras. Dabar laiminu jus kartu su sutuoktiniu ir broliais Vardan Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios , amen.

 32. Man buvop sunku patikėti tuo, ką girdėjau kalbant homilijoje. Popiežius, vyskupai ir beveik visi kunigai kalba apie tai, kad meilės įstatymas reikalauja saugoti ne tik savo, bet ir kitų gyvybes, nes Covid’o pandemija grasina jas atimti. Ir štai paskelbiama, kad skiepijimasis ir GP yra ne meilės, o šėtono darbas, ir visi, kurie mąsto kitaip – antikristo tarnai. Norisi tik melstis: Dieve, pasigailėk! Tokio protų sumaišymo nemačiau net per sovietmetį.

 33. Viešpats Jėzus savo Brangiausiuoju Krauju tedengia, tesaugo, tegelbi br. Paulių ir visus nebijančius skelbti Tiesos Evangeliją.

 34. Atgailokite ir atsiverskite, kad būtų išdildytos jūsų nuodėmės, kad nuo Viešpaties veido ateitų paguodos metas ir jis atsiųstų jums skirtąjį Mesiją Jėzų. Apd 3, 19-20

  Jėzus:
  Atėjo metas ir prisiartino Dievo karalystė: „Atsiverskite ir tikėkite Evangelija!“ Mk 1, 15

  Jėzus ragina:
  Jei neatsiversite, visi pražūsite. Lk 13, 3
  Jei neatsiversite, visi pražūsite. Lk 13, 5

  Kaip aš gyvas, – tai Viešpaties DIEVO žodis, – nenoriu, kad nedorėlis mirtų, bet noriu, kad nedorėlis sugrįžtų iš savo kelio ir gyventų. Sugrįžkite, sugrįžkite iš savo nedorų kelių, kad nemirtumėte. Ez 33, 11

 35. Broliai ir seserys!
  Junkimės atgailai, maldai (kasdien 18 val.) ir pasninkui (trečiadieniais, penktadieniais).

  Jau ne vienas Viešpaties tarnas kviečia jungtis maldai žmones iš viso pasaulio tautų. Atitinka intencijos, laikas, o tai reiškia Šventosios Dvasios vedimą. Junkimės, brangieji!

  • P. S.:
   Tie, kurie įrašyti į Avinėlio Amžinojo Gyvenimo Knygą, Dievo atskleista kas vyksta, ir jie žino kokiomis intencijomis atgailotu, melstis bei pasninkauti.
   Telaimina Viešpats 💞🕊️

   • Trečiadienį ir penktadienį pasninkauti prašo Medjugorjės Mergelė Marija. Be to Didachėje – Dvylikos apaštalų mokyme, viename iš seniausių krikščionybės dokumentų irgi sakoma pasninkauti ketvirtą ir šeštą dieną po šabo. (t..y trečiadienį ir penktadienį).

 36. Popiežius, vyskupai ir beveik visi kunigai kalba apie tai, kad meilės įstatymas reikalauja saugoti ne tik savo, bet ir kitų gyvybes, nes Covid’o pandemija grasina jas atimti. Ir štai paskelbiama, kad skiepijimasis ir GP yra ne meilės, o šėtono darbas, ir visi, kurie mąsto kitaip – antikristo tarnai. Norisi tik melstis: Dieve, pasigailėk! Tokio protų sumaišymo nemačiau net per sovietmetį.

  • nusiimkite akidangčius. Baimės akidangčius. Jei pavyktų, daug kas kitaip pasirodys. Telaimina Jus Viešpats. Dabar dėl popiežiaus. Mąstykite sau kaip tinkami, bet aš, prisipažinsiu, nebegaliu nei tikėti, nei pasitikėti popiežium, pasiskubinusiam per svarbiausias krikščioniškas šventes uždaryti bažnyčias. Nei karo, nei maro laikais to nėr buvę. Tikrai kad įeis amžiams į istoriją… Ir aš po to turiu dar jais (popiežium ir aukštaisiais hierarchais) tikėti? Klausytis jų išvedžiojimų?!

   • daug dvejonių ir man dėl popiežiaus, bet tašką padėjo tai, kada jis įvedė paskiepytų pasus Vatikane. Tada, jau man akys atsivėrė. Tada tapo aišku ko ten lekia valstybininka ir tokie, kaip piš dar sako, kad gavo patarimo iš jo. O kai po tokių patarimų susidorojimas su mitinguotojais, tada kyla klausimai, negi patarė smurtauti…

    • Jei esate katalikas, tuomet turėtumei žinoti, ką Katalikų Bažnyčioje reiškia popiežius. Niekindami popiežių, niekinate katalikų tikėjimą

     • Pasidomėkite Vatikano istorija, tai pamatysite, kad ten buvo visko, net vienu metu buvo du popiežiai. O dabar matome, kad popiežiaus veika nevisai atitinka Šv. Rašto mokymo. Vieną aišku, kad popiežius yra tik žmogus gerai išmanantis teologiją. Jėzus yra tiesa ir šviesa, tad popiežiui nebesigauna jos paslėpti, tad ir matome kokia yra tiesa jo aplinkoje.

    • Popiežius yra šv. Petro įpėdinis. Jo asmeninis gyvenimas gali būti net nuodėmingas, tačiau Jėzus yra pasakęs: „Kas jūsų klauso, manęs klauso“. Mokymas apie skiepų naudą ar žalą nepriklauso nekilaidingam Bažnyčios mokymui, tačiau į popiežiaus mokymą visuomet verta labai atsižvelgti

  • Pritardamas Juozui pasakysiu tik tiek – nesižvalgykite į Jūsų kritikus – jie neverti Jūsų energijos ir dėmesio. Tai piktojo puolimas. Tą supraskime ir visa kita nebus sunku ištverti.

   • Jie neverti Juozo energijos ir demesio, o tavo demesio ir energijos jie verti??? Kad istisai skiri jiems demesi, bandydamas jiems idiegti velnio tabernakulio propaguojamas vertybes?
    I dangu veda siauras kelias, o platus, o baznycia dabar keliauja placiu keliu kartu su pasauliu.

     • Kodėl „vienas“ Jėzui smogė per veidą ranka? Ar negalėjo Jėzus išvengti smūgio, juk tereikėjo patylėti. Kodėl šv. Jonui Krikštytojui buvo nukirsta galva? Ar negalėjo patylėti? Mūsų bažnyčios hierachai pasirenka kaip tik patylėjimą, taip vadinamą platųjį kelią. O popiežius atvirai flirtuoja su pasaulio vadovais, kurie akivaizdžiai daro nuodėmes. Kodėl pataikaujama blogiui?

  • Tai jau dabar gelbėsime gyvybes vaikų saskaita. Jau kad išgelbėti gyvybes ir vardan bendrojo gėrio badysime eksperimentiniais marmalais vaikus, kuriems ta liga visiškai nepavojinga, dazniausiai ja perserga kaip sloga.
   Bet šėtonui pati labiausiai patinkanti auka yra maži vaikai. (taip parašyta šėtono biblijoje), tai dabar kad išgelbėti kažkieno gyvybes, jau aukosime vaikus?
   Ar skaitei bibliją? Aš žinai, ką Dievas sako tiems kurie aukoja Baalui, Molechui ir pan vaikus?

   Kodėl jaunimą reikėjo skiepyti? Juk skiepai nuo užsikrėtimo neapsaugo, ligos platinimo irgi, tik nuo sunkios ligos formos. Bet jaunimas neserga sunkia ligos forma, bet vistiek buvo suskiepytas ir dabar kai kurie jaučia sveikatos sutrikimus po vakcinų. Kas už tai atsakys???

 37. Popiežius tikrai neflirtuoja su pasaulio galingaisiais, bet kalbasi. Jėzus kalbėjosi net su Pilotu; nesikalbėjo tik su Erodu.

  Nesakyčiau, kad vyskupai tyli. Gal kai kada galėtų greičiau pasakyti tai, kas reikalinga pasakyti.

 38. Jei trumpai : platus kelias yra nuodėmės kelias, o siauras – evangelijos kelias, kurį nurodė Jėzus. Per internetą neverta aiškintis, kiek ir ką suvokiame. Linkiu palaimingo Advento meto.

 39. Pabėgai nuo atsakymo, nes nenori pripažinti, kad bažnyčios hierarchai pasuko plačiuoju keliu. Tylėjimas reiškia abejingumą, o tai yra labai didelė nuodėmė. O nuodėmė yra tai, kas didėja ir tampa grėsmė sielai patekti į pragarą. Abejingumas yra apėmęs visą Lietuvą ir problema ta, kad Dievas negali niekuo mums padėti, nes mes esame „išjungti“, neveiksnūs. Dievas veikia per žmogų. Jam reikia mūsų rankų, mūsų akių, mūsų širdies. Šėtonas užmigdęs daugumą, dabar gali daryti savo juodus darbus. Ką ir turime.

 40. Pakankamai gerai pažįstu dabartinius Lietuvos vyskupus ir dėkoju Dievui, kad turime tikrai gerus ganytojus.
  Atsiprašau, bet nebandysiu Jus internete įtikinti, kad esate neteisus, kaltindamas vyskupus abejingumu etc.
  Kviečiu bendrai maldai, kad susipriešinusioje Lietuvoje, bent mes, tikintieji, nebūtume susipriešinę.

 41. Jei pakankamai gerai pažįstate, tai tikiuosi turite drąsos pasakyti, kad ne viskas gerai, J.E. gerb. vyskupe, Jūsų vynuogyne. Taip, kaip pasielgė Jėzus su kitais Rašto žinovais. O taip pat, savo turtingą parapijietį drįstate įspėti, kad nedera pinigus daryti kito žmogaus sąskaita.

 42. Apibendrinimui galima parašyti, kad brolis Paulius Vaineikis Laikmetyje yra populiariausias, ko nepasakysi apie mūsų vadą iš Vatikano. Niekam jis visai neįdomus, net ir tiems, kurie čia jį giria ir gina:)

  Jeigu elitas turi savo popsinius kunigus, tai kodėl ir tie, kurie pasninkauja, meldžiasi, atgailauja, myli Viešpatį Jėzų, Mergelę Mariją, skaito Šventąjį Raštą negali turėti savo kunigo. O kam nepatinka, eikit skaityti tų kunigų pamokslus, kurie jums patinka, nieks gi jūsų neverčia klausyti br. Pauliaus Vaineikio, bet kažkodėl prie tų „teisingai galvojančių pagal kovido partijos liniją“ tuščia, gal todėl. kad ir jų kalbos tuščios ir todėl mažai kam įdomios 🙂
  Aukštieji kunigai su minia nukryžiavo Jėzų. Viešpats Jėzus dar teisingai sakė – „verkite ne manęs, bet savo vaikų“ (nes suskiepys juos eksperimentinėm vakcinom už kurias nei gamintojai, nei platintojai, nei reklamuotojai neprisiima jokios atsakomybės). Ir tiktai tie, kurie buvo su Mergele Marija, o ne su aukštaisiais kunigais, neišdavė Jėzaus, Tas pats ir dabar – vyksta mistinis Bažnyčios nukryžiavimas ir visa minia, kartu su aukštaisiais kunigais kryžiuoja Jėzų, vietoj jo pasirenka skiepą-barabą ir gaidžio pasa su barkodu 🙂 o Vieštpaties mums kiekvienam suteikto unikalaus veido nebelieka, nei naujajame dokumente, nei bažnyčioje, kur jis uždengtas kaukėmis, kažkokia biomasė su aukštųjų kunigų pritarimu. Ir tai tik pradžia.

 43. Kad svarbiausia yra ne kolaboruoti su piktąja dvasia. Juk galima žmones mokyti nepasiduoti melo, baimės skleidėjams, bet skleisti viltį, meilę ir tikėjimą, kuris yra galingesnis net už gyvatės įkandimą ir nuodų taurę. Jei tikėjimą turėtume bent lašelį, tai niekas nebūtų baisu. Šios dienos Šv. Rašto aiškintojai tik džiugiai naudojasi baimės siejamais vaisiais, t.y. iškilmingai laidoja aukas. O juk parašyta, kad tegu mirusieji laidoja mirusius. Gyvasis, tik gyvasis dar gali pasukti pas Dievą. Ar žmones neįsileisdami į bažnyčia padėjome likti tikėjime, viltyje ir meilėje? Ar žmones padalinę į „vaksuotus ir nevaksuotus“ padėjome jiems vienas kitą pamilti? Ir t.t.

  • „Ar žmones neįsileisdami į bažnyčia padėjome likti tikėjime, viltyje ir meilėje? Ar žmones padalinę į „vaksuotus ir nevaksuotus“ padėjome jiems vienas kitą pamilti? “ – štai čia, gerbiamasis, trumpai drūtai atskleidėte esmę. Pritariu Jums visiškai, bet su dideliu širdies skausmu.

 44. Telaukiam iš dvasininkų, „pragaro užmačių pramonę“ apversti aukštyn kojomis. Tereikia padėti atskleisti, kur yra tiesa, o kur melas.

    • Tai juk koronos ir skiepų požiūriu Bažnyčia ir televizorius sutampa 100 proc. ir dar su Maxima. Nueini i bažnyčią – skiepai, nuvažiuoji į atlaidus – skiepai, nueini į Maxima – skiepai, įsijungi Marijos radiją – skiepai, įsijungi velnio tabernakulį ten irgi skiepai.

 45. Turime naują baimės pandemiją, tipo, iš Afrikos? Gal nėra jokių COVID-19 variantų, arba atmainų, nes jie yra konkrečių genų sekų kompiuterinės simuliacijos. Ir vėl klausimas ką renkamės ar tolesnę šėtonišką laisvę, t.y. ženklą ant peties, ar vis tik Dievišką laisvę be peties paženklinimo? Gal ta karusėlė su ženklinimu dar neapsuko galvos, gal galime dar logiškai mąstyti.

  • Tai kad ta baisi mutacija PAR jau nuo liepos men gyvena ir nieko ypatingo. Tiesiog Reuters 24 lapkricio pranese, kad praso pfizer ir jonson pakolkas nebetiekti jiems vakcinu nes ir taip ju perteklius ir po keliu dienu PAR izoliuojama nuo viso pasaulio ir paskelbiama pasaulio baubu nr 1 ir zinoma PAR bus kalta del karantino per Kaledas, nes kaipgi driso nors ir laikinai atsisakyti gyvybes eliksyro.

 46. Tiesa ir tik tiesa mus padaro laisvus, kurios nebe paslėpsi. Jokie apsimetinėjimai, tipo, dar ne laikas, gal verta patylėti, gal būsime nesuprasti ir t.t. Tiesiai šviesiai – bet koks išsisukinėjimas nuo tiesos bus traktuojamas, kaip melas ne tik sau, bet ir kitiems. Kodėl nėra lyderių? Ogi todėl, kad jie bijo tiesos. Lyderis tas, kuris ne tik jaučia, bet ir sako tiesą, tai yra nebegali jos paslėpti savyje. Štai kodėl toks populiarumas yra br. Pauliaus Vaineikio palyginant jį su popiežiumi Pranciškumi. Abu jie yra geri teologai, bet popiežius nutyli tiesą apie šių laikų aktualiausius įvykius. Tad, nešlovė jam bus, kaip bailiui, o ne lyderiui.

  • Reiškiu užuojautą dėl Jūsų palyginimo. Popiežius kalba apie viską ir, sakyčiau, kartais net perdaug, o br. Paulius, vedinas klaidingo įsitikinimo, kad galimybių pasas ir skiepai yra velnio išmislas, paskelbė tai viešai, ir tuo supriešino žmones. Užtenka pasiskaityti čia pat spausdinamus komentarus, kad pamatytum, jog daugelyje jų krikščioniškos meilės net su žiburiu nesurasi.

   • Nemeluok! Didis Kunigas Vaineikis sako tiesa, jis is Dievo, jis Kristaus, tai popsiniai, ir dvaro kunigai dirba sistemai, jie priesina.

   • popiežius kalba daug, bet ne apie viską. Paimkime, kad ir migrantus. Jo pasisakymai labiau tinka globalistams, t.y. priimkime ir globokime, bet tai visiškai nesprendžia problemos, o kaip tik daro jovalą. Krikščioniška meilė pasireiškia ne tik davimu, t.y. numetant problemą į šalį, bet ir ją išsprendžiant. Kodėl jis nenori matyti ištakų iš kur randasi tokia problema? Manau, kad ir kvailam aišku, kad tai jokie pabėgėliai. Taisyklė yra „duok meškerę, o ne žuvį“. Laikas užduoti klausimą jam ar nemato, kad globalistų dėka, šie žmonės stumiami iš savo kraštų. Kam tai naudinga? Yra begalės kitų klausimų, kuriuos popiežius apeina.

    • Parašėte tik dalį tiesos. Kita tiesos dalis – kai kurie emigrantai bėga nuo gresiančio pavojaus jiems ir jų šeimoms, dar kiti ieško geresnio gyvenimo. Galime įsivaizduoti, koks jų buvo gyvenimas, kad negalėdami nuvykti į Europą, ryžtasi gyventi Baltarusijoje.

     • tokie vargšai, kad striukytės, avalynė, mobiliakai tokių kainų, kad mums tik pasvajoti. Kaži ar mūsų konteinerių klientai galėtų apie tai bent pasvajoti. Na, o popiežius su tokia politika kaži ar ne skatina globalistams naudotis pabėgėliais, kurie jų apkvailinti skęsta jūroje, sušąla Baltarusijos pasienyje ir šiaip, žūva visai bereikalingose hibridiniuose karuose. Rusai apie tokius sako: „pušačnoje miaso“. Gaila žmonių, todėl visi to organizatoriai ir pritarėjai, degs pragare.

    • Apie kokius globalistus kalbate? Taip kalbėti gali tik Putino ir Lukašenkos žmonės. Vargšus žmones kaip tik vilioja Baltarusijos ir Rusijos vadovai; per Minską ir Maskvą jie tikisi patekti į Vakarus ir gyventi saugiau bei geriau, nei savo šalyse.

     • Juozuk ar tu kaip austrevicius.. kiek priemei gyventi i savo namus tavo saskaita pabegeliu is irako??? Muslimai sugriaus bedieviska europa, kuri negimdo vaiku. Ar matei kaip atrodo ju rajonai prancuzijoje, vokietijoje, italijoje, ispanijoje?? Siukslynai!

 47. Gerbiamieji,
  SVARBIAUSIA Tikėti niekas nedraudžia, eiti į Bažnyčią taip pat niekas nedraudžia, į parduotuves ( normalias) eiti taip pat niekas nedraudžia . Na,į kiną nenuieisi bent akropolyje. Na į kavinėje nepasėdėsi.
  Štai dėl notarų nežinau.
  Koks jums čia žvėries ženklas.

 48. ką turim. O vis tik Dievas yra ir pažadėjo būti iki pat pabaigos. Ženklinimas yra taip pat mums pamoka iš kurios turime pasiimti pamoką.
  Vakar teko pasiklausyti – Šokiruojanti tiesa: dokumentinis filmas „Po skiepo“.
  Šiame filme pasakojama apie organizmo atmetimą ir labai sunkius susirgimus. Po vieno pasisakymo, kilo mintis nugirdus ką patarė vienai mamai senas gydytojas, buvo ta, kad padėjo vaiko sveikatai organizmo valymas nuo metalų, kurio jis gavo po žymėjimo. Vaikas pasveiko. Gal tikrai yra išeitis, tai po tokios, kai kuriems net priverstinės intervencijos į mūsų organizmą, bandyti savo organizmą valyti nuo metalų. Taip apsisaugosime iš išorės mus veikti per šį metalą. O tam, manau, technologijų jau yra.

 49. Is the MAC address marking system „the mark of the beast“?

  Paskatykite puslapyje orwell city

  Ten yra ir daugiau paskutiniu dienu straipsniu susijusiu su sia tema.

 50. Stebiu kai kurių krikščionių, dvasininkų ir pasaulio vaikų – politikų, dominuojančios žiniasklaidos reakcijas į paskelbtą Dievo Žodį Kristaus Karaliaus Puotos metu ir stebiuosiu aklumu, o gal nenoru matyti, girdėti Šviesos ir Tiesos. Atkreipkite dėmesi, kad be absurdiškos kritikos, nekompetencijos vertinti Apreiškimo knygos pranašystes ir žodžių iškraipymo išimant juos iš konteksto visame šiame „skandalo“ burbule nieko daugiau nerasite. Juokas ima, kai tokie atrodo rimti ministrai atstovaujantys Tautos „protus“, žiūri savo pačių sumontuotą pamokslo remixą ir garsiai per visą Lietuva pripažįsta, kad savo propagandiniame montaže nieko nesupranta. Mąsčiau, iš kur jie ištraukė mano žodį prieš vakcinas? Atrodo tyčia stengiausi neliesti tos temos?! Žinant, kad visam šiam chaosiukui vadovauja ta pati išgijusi marxistinė žvėries dvasia (Apr13,12) nebesistebiu. Kad taip elgiasi šio pasaulio vaikai nieko naujo. Liūdna, kad saviškiai ir tiems, kuriems skirtas Dievo Žodis nuseka paskui šį žvėrelį ir ima kalbėti tuo pačiu balsu. Visiškai nepykstu, kad kažkas jautriai sureagavo į „gyvulių paso“ palyginimą. Esam pašaukti būti pasaulio druska, tai jeigu kam peršti, vadinasi žodis neprarado sūrumo. Dievas mus sukūrė būti pagal Jo Atvaizdą ir panašumą. Jei žmogus sutinka laisva valia būti traktuojams, t.y žymimas kaip daiktas ir gyvulys, tai neturėtų pykti. Kas galėtų paneigti, kad nuo pat GP pasirodymo pradžios Žmogaus sveikata ir orumas buvo nustumtas į paribį, o tikslu tapo QR kodas. Dabar jau niekam nebeidomu ar tu sveikas, esi legalus, tik jeigu turi šį ženklą ir skaičių. Kažkas atsitiko su sveiku protu? O gal greičiau su sąžine?! Jėzaus žodis fariziejams: „ne žmogus šabui, bet šabas žmogui; taigi Žmogaus Sūnus yra šabo Viešpats“ (Mk2,27-26) yra rimtas perspėjimas mums, kurie esame atsakingi už žmonių išganymą. Nepykit ant manęs, duokite laiko ir greit visi patys įsitikinsite kas yra kas.
  Su pagarba.

 51. Br. Pauliau, maldžiuosi už Tave.
  Kai pasiskiepija popiežius, beveik visi pasaulio vyskupai, ir jie nei skiepų, nei GP nelaiko žvėries ženklu, ar ne per drąsu skelbti savo tiesą ir prašyti:
  „Nepykit ant manęs, duokite laiko ir greit visi patys įsitikinsite kas yra kas“.

  • ir yra – pasiskiepija popiežius, jo privatus reikalas, bet, kai jis Vatikane įvedė privalomus pasus, tai čia jis ėmė kalbėti šėtono kalba. Tai ar ne pagal ženklą jis suskirstė žmones į savus ir atmestus? Kodėl jam to reikėjo? Tada jis man tapo tik geras teologas, kaip ir kiti eiliniai žmonės, taigi jis eina popiežiaus pareigas ir jokio šventumo jame nematau. Čia pritariu br. Pauliui, o laikas greitai parodys „kas yra kas“.

 52. kad labai savalaikis br. Pauliaus „nepaprastosios padėties“ paskelbimas. Taip pat labai gerai, kad neliko abejingų. Žinia ištransliuota, Gyvename informatyviame pasaulyje, tad pasirinkimas kas su kuo, kiekvieno asmeninis reikalas. Na, o jei Dievas su Mumis, tai, kas prieš mus.

 53. taip, kad tokie triubinimai ir, isiszeidimas, ar piktinimasis – tusti dalykai – jus cia riekites, o mes vienalyciai ofm padarysime savo…

 54. DIEVO ŽODIS:

  Jis vertė visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargšus, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos,
  kad nė vienas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo ar žvėries vardo, ar jo vardo skaičiaus.
  Čia slypi išmintis! Kas turi išmanymą, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius; jo skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši. Apr 13, 16-18

  „Kas garbina žvėrį ir jo atvaizdą ir priima ant savo kaktos ar ant rankos jo ženklą, tas turės gerti Dievo įniršio vyno, įpilto ir neatmiešto jo rūstybės taurėje, ir bus kankinamas ugnimi ir siera šventųjų angelų ir Avinėlio akyse. Jų kentėjimų dūmai rūks per amžių amžius, ir jie neturės atilsio nei dieną, nei naktį – tie, kurie garbina žvėrį bei jo atvaizdą ir ima jo vardo ženklą“.
  Čia bręsta ištvermė šventųjų, kurie laikosi Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo! Apr 14, 9-12

  Jam buvo leista kovoti su šventaisiais ir juos nugalėti. Jam buvo suteikta valdžia visoms gentims, tautoms, kalboms ir giminėms. Jį garbins visi tie žemės gyventojai, kurių vardai nuo pasaulio sukūrimo neįrašyti nužudytojo Avinėlio gyvenimo knygoje. Kas turi ausis, teklauso:
  Jei kas skirtas nelaisvei, į nelaisvę ir eina.
  O kam lemta žūti nuo kalavijo,
  tas ir bus kalaviju nužudytas.
  Čia ir pasirodo šventųjų ištvermė ir tikėjimas! Apr 13, 7-10

 55. Niekuo nepagrįstas Apokalipsės tekstų interpretavimas ir taikyms Covido skiepams ir galimybių pasui, nes didelė puikybė manyti, kad popiežius ir vyskupai klysta, ir tik vienas kitas kunigas ir jo gerbėjai yra teisūs. Ar mes dar esame Kataliukų Bažnyčioje ar jau esame susikūrę dsar vieną sektą?

  • Jūsų retorika viens prie vieno kaip kokių tapinų ar miliūčių: jei drįsti abejoti, kelti klausimus, esi antivalstybininkas ir liaudies priešas. Šiuo atveju – antibažnytininkas. Bet galiu Jus suprasti. Manau, kad Jūsų lūpomis byloja baimė. Baimė prarasti pirmiausia savo psichologinį saugumą. Taip, laisvės kaina milžiniška… Ramiau ir maloniau neleisti sau jokios savarankiškos minties. O popiežių visokių būta istorijoje, visokių bus. Jie tik žmonės. Nežinau, kodėl Šv.Dvasia leido į Petro įpėdinio sostą atvesti akivaizdžiai prijaučiantį leftistams. Bet pasitikėkim Dievu, nes tik Jo valioje gėris ir blogis, žmonija ir pasaulis.

   • Yra pasakyta, kad reikia žiūrėti į daromus darbus. Labai reikšmingas popiežiaus, kaip klystančio žmogaus įrodymas, yra pasų įvedimas. Tai jį išdavė esant skaldytoju, dėl ko turėjo pasitraukti trys Šveicariškos gvardijos kariai. Ką jis mastė tuo metu?

   • Tikras krikščionis laikosi Jėzaus žodžių: „Neteiskite ir nebūsite teisiami“.
    Jūs teisiate Katalikų Bažnyčios galvą, ir jam priskiriate nuodėmes, kurių jis nėra padaręs.
    Pažadu melstis, kad keistųsi Jūsų širdis.

    • kad kalbėjimas apie faktus, tai nėra kaltinimas. Pasas yra skaldymo priemonė. Ar be paso būtų Vatikanas sugriuvęs?
     Čia pasas buvo žinia pasauliui, kaip toje dainelėje „Jurgeli, meistreli mokyk savo vaikus – o jūs vaikai taip darykit, kaip Jurgelis daro.“ Čia buvo ištransliuota žinia – žymėtis, nes be šio ženklo tu esi ne mūsų vaikas.

  • dar nebuvo tokio didelio spaudimo žymėtis ir su jo dokumentu būti išskirtiniais. Jau vien tai pasako, kad tai šėtono suorganizuota orgija.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia