Biblijos skaitymas padeda britams pandemijos metu

ŠaltinisBLAGOVEST

Kaip parodė Biblijos draugijos apklausa, Biblijos skaitymas pandemijos metu sustiprina britų viltį, įskiepija optimizmo ir padeda išlaikyti psichinę sveikatą.

Biblijos draugijos užsakymu Krikščioniškų tyrimų centro „Christian Research“ atlikta apklausa parodė: apie 42% britų teigia, kad Biblijos skaitymas sustiprina jų viltį Viešpaties pagalbą krizės metu; be to, tarp 45–54 metų respondentų šis skaičius siekia 49%. Daugiau nei ketvirtadalis respondentų (28%) mano, kad skaitant Šventąjį Raštą padidėja jų pasitikėjimas ateitimi, o beveik du trečdaliai (63%) teigia, kad tai šį pasitikėjimą palaiko tinkamame lygmenyje ir neleidžia jiems liūdėti.

Šiek tiek mažiau nei ketvirtadalis (23%) mano, kad skaitant Bibliją pagerėja jų psichinė būsena, o tarp 24–34 metų jaunuolių tokia nuomone yra beveik pusė (47%) apklaustųjų. Trečdalis 16–24 metų britų sako, kad Biblijos skaitymas padeda jiems jaustis mažiau vienišiems pasaulyje. Daugiau nei trečdalis (35%) apklaustųjų pripažįsta, kad pandemijos metu jie pradėjo dažniau skaityti Bibliją, o daugiausia tokio skaitymo padaugėjo 25–34 metų respondentų grupėje (53%).

Apklausa parodė, kad pandemijos metu krikščionys taip pat dažniau nei anksčiau skaito Bibliją: pusė jų teigė skaitantys ją kasdien, o ketvirtadalis – „kelis kartus per dieną“. Daugiau nei ketvirtadalis (27%) 25–34 m. jaunų krikščionių ir maždaug trečdalis (32%) 35–44 m. amžiaus žmonių sako, kad jie naudojasi Biblija „kelis kartus per dieną“. Daugiau nei pusė (59%) prisipažino, kad dabar žiūri daugiau su Biblija susijusių vaizdo įrašų ar tokį įprotį įgijo per pandemiją.

„Puiku, kai Biblija įkvepia žmonėms viltį ir pasitikėjimą“, – sakė dr. Andrew Ollertonas, „Biblijos draugijos internetinių Biblijos kursų“ autorius. – Šventasis Raštas suteikia mums galimybę iš šalies pažvelgti į savo gyvenimą ir jo aplinkybes iš tvirtos, bet kokiomis aplinkybėmis ir laikais egzistuojančios pozicijos. Toks jausmas panašus į kylantį žmogui, skęstančiam audringoje jūroje ir staiga pajuntančiam po kojomis tvirtą pagrindą, ant kurio galima atsistoti ir išsigelbėti. Psichikos sveikata mūsų sunkmečiu yra nepaprastai svarbi, o Šventasis Raštas yra puikus dvasinio tvirtumo ir gerovės šaltinis kiekvienam iš mūsų“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis