REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Benediktas XVI – 5 citatos apie viltį

ŠaltinisALETEIA

Popiežius emeritas buvo vilties žmogus ir šiais įkvepiančiais, apačioje pateiktais, žodžiais skatino mus būti tokiais pat.

Popiežius emeritas Benediktas XVI iškeliavo į Tėvo namus, o mes, prisimindami jo gyvenimą ir palikimą bei apmąstydami jo paliktą gausų mokymą ir dvasinę išmintį, prisimename, kad jis buvo didelės vilties žmogus. Jis tikėjo, kad vilties šaknys glūdi Dievo meilės mums priėmime, o tai savo ruožtu suteikia mums pasitikėjimo žvelgti į ateitį keliaujant į amžinybę.

Naujųjų metų aušra – tai metas, kai siekiame būti kupini vilties, tad tegul šios 5 kuklaus ir genialaus Benedikto XVI citatos įkvepia jus būti kupinus vilties ateinančiomis dienomis ir mėnesiais.

  1. „Mums reikia didesnių ir mažesnių vilčių, kurios mus palaiko diena iš dienos. Tačiau jų nepakanka be didžiosios vilties, kuri turi pranokti visa kita. Ši didžioji viltis gali būti tik Dievas, apimantis visą tikrovę ir galintis dovanoti mums tai, ko patys negalime pasiekti”. – „Spe Salvi”, 2007 m. lapkričio 30 d.
  2. „Žvelkite į ateitį su viltimi: pasitikėkite Dievu; susitaikymas yra vidinio pasikeitimo vaisius”, – sakė Benediktas XVI kalbėdamas portugalų kalba, kuri yra oficiali Angolos kalba. Popiežius ragino visus tikinčiuosius suvokti, kad Bažnyčia Angoloje ir visoje Afrikoje turi būti ženklas pasauliui tos vienybės, į kurią visa žmonių šeima yra pašaukta per tikėjimą Kristumi Atpirkėju. – 2009 m. kovo 22 d. kelionės į Angolą žinia.
  3. „Turėti krikščionišką viltį reiškia žinoti apie blogį ir vis tiek su pasitikėjimu eiti pasitikti ateities. Tikėjimo esmė remiasi sutikimu būti mylimam Dievo, todėl tikėti reiškia sakyti ,taip’ ne tik jam, bet ir kūrinijai, kūriniams, visų pirma žmonėms, stengtis kiekviename žmoguje įžvelgti Dievo paveikslą ir taip tapti mylinčiuoju”.
  4. Viltis ugdoma per kantrybės dorybę, kuri net ir akivaizdžios nesėkmės akivaizdoje padeda daryti gera, ir per nuolankumo dorybę, kuri priima Dievo slėpinį ir pasitiki Juo net ir tamsiais laikais.
  5. Tas, kuris turi viltį, gyvena kitaip.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte