Benamystę išgyvenančiųjų dienos centre nei vienas neturi jokių privilegijų prieš kitus – Carito savanoris

Kauno arkivyskupijos Caritas pasidalijo žinia apie ypatingą spalio 9-ąją arkivyskupijos Carito benamystę išgyvenančiųjų dienos centre. Šis dienos centras tądien dalyvavo Maisto banko akcijoje ir dosnių žmonių dėka surinko 852 vnt. maisto produktų.

O Pasaulinės benamystės dienos proga Benamystę išgyvenančiųjų centre sulaukta svečių – arkivyskupo Kęstučio Kėvalo bei Carito direktoriaus Arūno Kučiko.

Drauge centro žmonės ir svečiai skaitė Evangeliją, ją aptarė, pasimeldė, arkivyskupo žodžiu sustiprinti visi dalijosi šilta sriuba.

„Esant pandemijos situacijai svečių priėmimas dėl saugumo yra apribotas, tad po ilgo laiko buvo labai gera priimti du puikius žmones ir praleisti popietę drauge“, – dalijosi Carito bendradarbiai.

„Mūsų dienos centras yra užuovėja žmonėms, kurie susiduria su sunkumais asmeniniame gyvenime. Šiame centre žmonės priimami tokie, kokie yra, niekas jų neteisia ir nesmerkia už jų anksčiau padarytas klaidas ir likimo siųstus išbandymus. Čia nei vienas neturi jokių privilegijų prieš kitus lankytojus, visiems galioja tokios pačios elgesio taisyklės. Šis centras yra jų užuovėja ir ramybės sala niūriomis dienomis“, – sako centro savanoris Tadas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte