BBC laidų vedėja Lisa Shaw mirė po pirmosios „AstraZeneca“ vakcinos dozės

Patvirtinta, kad praėjusį pavasarį mirusios BBC laidų vedėjos Lisa Shaw mirties priežastis buvo kraujo krešulys galvoje, susidaręs po „AstraZeneca“ vakcinos injekcijos.

Niukastle BBC radijo reportere dirbusi 44 metų moteris mirė gegužės 21-ąją, praėjus trims savaitėms po pirmosios vakcinos dozės.

Į ligoninę ji pateko dėl galvos skausmų, tuomet ir nustatyta, jog moteris kenčia dėl smegenų hemoragijos. Laidų vedėjai taikytos įvairios gydymo terapijos, viena iš jų – kaukolės dalies atvėrimas siekiant sumažinti smegenų spaudimą.

Mirties tyrimo byloje vyresnioji Newcastle’o koronerė (speciali teismo tardytoja, tirianti staigių mirčių atvejus, – aut. past.) Karen Dilks pateikė savo išvadą. „Lisa mirė dėl komplikacijų, sukeltų „AstraZeneca“ vakcinos“, – sakė ji.

Patologo Tuomo Polvikoskio teigimu, Lisa Shaw anksčiau jokių sveikatos nusiskundimų neturėjo, o paklaustas apie mirtiną krešulį jis atsakė, jog klinikiniai tyrimai „pagrindžia, kad krešulį sukėlė vakcina“.

„Remiantis galiojančia klinikine informacija tai atrodo labiausiai tikėtinas paaiškinimas“, – sakė velionės skrodimą atlikęs specialistas.

Naujieną apie koronerio išvadas pranešęs „The Guardian“ informavo, jog dėl šio atvejo susisiekta su Medicinos ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra, kuri tvirtina vakcinas ir kitus medikamentus naudojimui praktikoje.

Paskelbus išvadas savo pranešimą išplatino ir Lisos Shaw šeima.

„Tai dar viena sudėtinga diena mums. Mūsų mylimos Lisos mirtis paliko tuštumą mūsų šeimoje ir gyvenimuose. Ji buvo tikrai nuostabi žmona, mama, dukra, sesuo ir draugė. Viską, ką norėjome pasakyti viešai, mes jau pasakėme, ir norime paprašyti palikti mus gedėti bei vėl turėti privačius gyvenimus. Ačiū“, – rašoma pranešime.

Anksčiau šeima jokių priekaištų vakcinos gamintojui ar Jungtinės Karalystės gyventojų vakcinacijos programai nepareiškė.

Medicinos ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra anksčiau pripažino tokių komplikacijų tikimybę, tačiau pabrėžė, jog ji yra labai maža. Anglijos visuomenės sveikatos agentūros teigimu, simptomai dėl krešulių gali pasirodyti jaunesniems žmonėms po „AstraZeneca“ skiepo praėjus nuo 4 dienų iki 4 savaičių. Iki šiol užregistruoti daugiau nei 300 komplikacijų atvejų ir kelios mirtys.

Rugpjūčio 26-osios duomenimis, JK bent viena doze buvo paskiepyta 47,8 milijono žmonių. „AstraZeneca“ yra dažniausiai šalyje naudojama vakcina, ji sukurta Oxfordo universiteto mokslininkų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

  1. Pagarba medikams, kurie pripažino diagnozę. Pas mus tai neigiama, bet ateis laikas, kai tokie, už begalės įvykusių mirčių, turės atsakyti prieš teismą.

  2. Kas ką slepia? Lrytas šiandien (rugpj. 27) perpublikavo iš Medicinos žinių tyrimą, kur šis įvykis minimas. Žr. Tyrimas: kraujo krešulių rizika persirgus COVID-19 žymiai didesnė nei pasiskiepijus.

  3. O aš žinau apie 8 atvejus, kur mirė staiga, praėjus kelioms dienoms po skiepo. Kai kuriuos buvo nuvežę į ligoninę ir ten užgeso, o kitus jau rado negyvus. Aišku, diagnozės kitos. Keista tik vienas dalykas, kad visi jie buvo paskiepyti ir tai, kad, taip daug per trumpą laiką netekau tiek daug pažįstamų žmonių. To dar nebuvo. Dauguma buvo sudeginti, t.y. blogio galai, paslėpti amžiams.

  4. Nu nesuprantu, aplink mane visi pasiskiepiję, o tai yra daug žmonių, ir nei vienas nemirė. Ir jų giminaičiai (nuo skiepų ir po skiepų) nemirė. Bet du pažįstami nukentėjo nuo šito viruso komplikacijų — nuo trombų vienas mirė, kitas dalies kojos neteko.

  5. Oi, tie antivakseriai….
    Nebeturiu nei noro, nei entuziazmo gincytis. Gyvenkite kol Dievas leidzia. Uz uzsispyrima ir durnuma reikes atsakyti patiems😊

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis