Aštuoni iš dešimties lietuvių mano, kad situacija Lietuvoje blogėja, rodo apklausa

ŠaltinisBNS

Aštuoni iš dešimties lietuvių mano, kad situacija Lietuvoje juda į blogąją pusę, rodo LRT užsakymu atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Jos duomenimis, 78 proc. respondentų vasarį atsakė, jog, jų nuomone, reikalai juda į blogąją pusę. Dar 19 proc. manė, kad į gerąją pusę, 3 proc. nežinojo ar neatsakė. Sausį tiek pesimistinių, tiek teigiamų vertinimų buvo po vieną procentinį punktą daugiau, neapsisprendusiųjų – 1 procentas.

2022 metų vasarį manančių, kad reikalai krypsta į blogąją pusę buvo 81 proc., kad į gerąją – 13 proc., nežinančiųjų – 6 procentai.

Vertindami institucijas daugiausiai, 77 proc., respondentų teigė, kad pasitiki Lietuvos kariuomene, nepasitikinčiųjų buvo 18 procentų. Mažiausiai pasitikima Seimu – taip teigė penktadalis respondentų, 76 proc. teigė šia institucija nepasitikintys.

Gyventojų apklausa vyko 2023 metų vasario 15–28 dienomis. Tyrimo metu asmeninio interviu būdu apklausti 1003 Lietuvos gyventojai, kurie buvo 18 metų ir vyresni. Apklaustųjų sudėtis atitinka suaugusių Lietuvos gyventojų sudėtį pagal lytį, amžių, tautybę, gyvenvietės tipą. Tyrimų rezultatų paklaida siekia iki 3,1 procento.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Ką tik skaičiau Laikmetyje, kad esam tarp laimingiausių pasaulio valstybių, o čia kažkas skleidžia melagienas?! Kur žiūri faktų tikrintojai? Mes užimam garbingą 20 vietą tarp laimingiausių pasaulio valstybių, nušluostę nosį visiems (beveik) kaimynams!

  2. Reiktų gerai patyrinėti kas tie „Baltijos tyrimai per fruct’as. Jie yra daug tyrimų atlikinėję Rusijoje, Baltarusijoje…

  3. Gyvenimas kasdien blogėja. Nuvažiavus į Akropolį, nėra vietos automobiliui pasistatyti, visos vietos užimtos. Prie ruskio buvo geriau- nei Akropolio, nei automobilių nebuvo. Pabandyk savaitgaly nueiti į restoraną- vietų nėra, visos vietos užkrėstos badaujančių tautiečių. O žuveliokų, stintų, šventėje Palangoje susirenka apie milijoną iš bado paklaikusių tautiečių. Bene dvidešimt aukštųjų mokyklų kepa studentus tokiais kiekiais, kad net Europa nusigando- kur dėsit šitiek mokslinčių….Blogai,blogai, blogai,vis blogiau…..

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte