Arnoldas Schwarzeneggeris mano, kad patekimas į dangų po mirties – tik maloni fantazija

Nors beveik trys ketvirtadaliai suaugusių JAV gyventojų, tarp jų dauguma krikščionių, tiki patekimu į dangų po mirties, garsus amerikiečių aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius respublikonas Arnoldas Schwarzeneggeris (Arnoldas Švarcenegeris) sako, kad mintis, jog žmonės po mirties vėl pamatys vienas kitą, yra tik žmogui maloni fantazija. Apie tai rašo „Christian Post”.

75-erių metų aktorius, neseniai debiutavęs pagrindiniu vaidmeniu šeimai skirtame „Netflix” šnipų seriale „FUBAR”, pasidalijo mintimis apie pomirtinį gyvenimą per pokalbį su kolega aktoriumi Danny DeVito (Deniu Devito), kuris buvo paskelbtas žurnale „Interview”.

Atsakydamas į aktoriaus klausimą, ar, jo manymu, žmonija išliks, A. Schwarzeneggeris prisiminė panašų klausimą, kuris jam buvo užduotas anksčiau duotame interviu vienam radijo ir televizijos laidų vedėjui.

„Tai primena Howardo Sterno klausimą man: ,Sakykite, gubernatoriau, kas su mumis atsitiks, kai mirsime?’ Atsakiau: ,Nieko. Jūs atsidursite šešios pėdos po žeme. Bet kas, kas jums sako ką nors kita, yra melagis”, – pasakojo A. Schwarzeneggeris.

Kai D. DeVito paprieštaravo ir pareiškė, – „tu nežinai”, A. Schwarzeneggeris paaiškino, kad kalbėjo apie žmones ir jų fizinius kūnus, o ne sielas. Jis taip pat leido suprasti, kad jam nepatinka mirtis ir jis norėtų nemirti.

„Pasakiau: ,Mes nežinome, kas atsitinka su siela ir visais šiais dvasiniais dalykais, nesu jų ekspertas, bet žinau, kad kūno, kokį matome vienas kitą turint dabar, daugiau niekada nematysime'”, – sakė jis.

„Nebent kokioje nors fantazijoje. Kai žmonės sako ,aš juos vėl pamatysiu danguje’, tai skamba gražiai, bet tikrovė yra tokia, kad po to, kai mūsų nebebus, mes daugiau vienas kito nebepamatysime, – pridūrė jis. – Tai ir yra liūdniausia. Žinau, kad žmonės jaučiasi patogiai dėl mirties, bet aš – ne.”

Jis sakė, kad nenorėtų mirti, nes jam trūks visko: „Linksmybių, ėjimo į sporto salę ir treniruočių, važinėjimo dviračiu paplūdimiu, keliavimo, pamatymo įdomių dalykų visame pasaulyje”, – sakė A. Schwarzeneggeris.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. tiek to Tikėjimo. Užsuka į bažnyčią „dėl visa ko”, jei kartais Dievas visdėlto yra… Nei žino, ką tiki, nei kodėl…

  2. Jis teisus. Kūnas po mirties užkasamas į žemę ar net sudeginamas, tad jo tokio nebepamatysime. Tačiau siela arba tikrasis žmogus gyvena toliau, nes ji nemirtinga. Vienas kitą dvasiniame pasaulyje atpažinsime pagal žmogaus dvasines savybes, kurios lieka su žmogumi. Ypač tuos, kuriuos mylėjome širdimi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte