Aptikus nerūdijančio plieno dalelių, „Moderna“ atšaukia 1,6 mln. skiepų dozių Japonijoje

ŠaltinisAFP-BNS

„Moderna“ ir jos partnerė Japonijoje atšaukia daugiau kaip 1,6 mln. šios JAV vaistų gamintojos skiepų nuo COVID-19 dozių, patvirtinusios, kad į Japoniją išsiųstoje skiepų partijoje, apie kurios užteršimą buvo pranešta praėjusią savaitę, aptikta nerūdijančio plieno dalelių.

Už „Moderna“ skiepų pardavimą ir platinimą Japonijoje yra atsakinga „Takeda Pharmaceutical Co.“. Abi kompanijos pranešė, jog tyrimas vakcinos buteliukus pagaminusioje Ispanijos gamykloje parodė užteršimą įvykus užkemšant buteliukus kamšteliais.

Rugpjūčio 26 dieną, po pranešimų apie priemaišas buteliukuose, kompanijos paskelbė sulaikančios 1,63 mln. vakcinos dozių, pagamintų toje gamybos linijoje. Japonų pareigūnai sakė, kad maždaug pusė milijono žmonių buvo paskiepyti preparatu iš tokių „Moderna“ buteliukų, kol problema iškilo į viešumą.

Problemų kilo Japonijai stengiantis spartinti vakcinavimą, o šalies sveikatos apsaugos sistemai patiriant didelį krūvį dėl užsikrėtimo atvejų skaičiaus augimo.

Farmacijos ir Sveikatos apsaugos ministerijos pareigūnai sako nemanantys, kad aukštos kokybės nerūdijančio plieno dalelės keltų pavojų sveikatai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis